Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2016 je podle mě nereálné. 2017 1Q to vyjde. Leda snad možná kolem prosince 2016, ale stejně bych vsadil na 2017.

    Držím jim palce. Nečekám od toho více než Mafii ze středověku. Hlavně bych nečekal super velkou hru typu Zaklínač 3, Skyrim. Tohle nemá takový rozpočet a k tomu to bude nejspíše jen 1/3 zamýšlené hry.

    Já už to zaplatil, takže jen čekám, až mi to prostě dají. Alfa verze už nezkouším. K čemu? Projdu se kolem vsi a zjistím, že potřebuju nejméně GTX 970, aby to jelo plynule. To už vím dávno, takže netřeba si to ověřovat znovu a znovu.
  • TheGGG
    Ať tato hra dopadne jakkoliv, bude to pro mě win. Pokud dopadne dobře, pak jedině OK, vydaj nějaký GoT nebo Lotr mod a bude se pařit... no a pokud dopadne špatně... nechci provokovat, ale alespoň Vávra přestane se svým hatem na všechno a všechny, což taky bude dobře.
    • Vávra nedela hate, ma nazory ktere si umi oduvodnit
      • Oduvodnit si sve nazory umi kazdej, se zeptej nejakyho psychiatra. *1*
        • Veskoslav
          Naopak. Odůvodnit si svůj názor a podložit ho, to umí skutečně málokdo.
          • TheGGG
            ovšem pokud tím "podložením" myslíš plané řeči, které uspokoijí jen tebe a tvé stoupence, tak to pak skutečně umí každej...
            Jáko třeba já, když jsem chodíval do školky, jsem svůj argument vždy podložil fackou a už se se mnou nikdo nehádal o tom co se bude dělat...
          • Nechce se mi věřit, že tomudle opravdu věříš. To si asi moc případů ještě nepotkal a to si přitom jedním znich, možná to bude tím
  • wenceslaus
    Mě nějak přijde, že Battlefront a Divison naučili hráče brát marketingovou akci s demo verzí hry pojmenovanou "open beta test" jako "tu správnou betu".

    Ne že by na tom záleželo. Na hře je ještě hodně práce... ale víc ji už bylo odvedeno. Nevím, jak dlouho trvá odstraňování bugů, ale jinak už by to byla skvělá hra.
  • Princ.Jablon
    Souhlas, že to je spíš Alpha než Beta...katastrofální (ne)optimalizace se dá přežít..je to prerelease ale i ta spíš poukazuje na alphu než na Betu, která by nějaký to ladění už poznat měla, v tomdle releasu nic takovýho neexistuje.

    Ocelový ploty na zamezení pohybu jako z demonstrací zase poukazujou spíš na demoverzi než betaverzi.

    Alphy jsem vynechával, kvuli tomu, že nemám žádný dělo a tak jsem čekal na betaverzi, i přes to, že je CRY3 starej nějakých 5let je běh v KC vcelku úděsnej...holt musim počkat zřejmě na skutečnou betu,..né jen alphu pojmenovanou jako "beta" jen proto, že její vydání slíbili
    • USER47
      To označení alpha/beta není úplně vycucaný z prstu a zrovna v tomhle případě celkem odpovídá tradičním konvencím. Tohle je beta, protože už implementovali všechny hlavní mechaniky, tedy questění, větvený rozhovory, boj, bylinkářství apod. Všechny tyhle věci budou muset pořádně odladit, ale to už je součástí betatestu.
    • Špatná optimalizace nesouvisí nijak zvlášť s cryenginem, největší propady fps způsobuje bottleneck na CPU kvůli šíleně nenažrané AI :)
    • optimalizace by take nemeli delat problem, pokud je to jen zalezitost streamingu. Cryengine ma na to bohove tooly :-P
  • No, chci-li si udělat obrázek o hře, přečtu si diskuzi o ní. *1*
  • ucho
    odklad se dal čekat, ale jak jsou na tom ty "velké" souboje, co už mají být v betě? tedy asi ten jeden. v tom traileru to vypadá tak trochu divně a neumím si představit, že to vypadá při hraní realisticky. není už někde nějaké video?
  • Alfu jsem pravidelně zkoušel, ale při vydání bety jsem to smazal. Už je tam na můj vkus příliš mnoho spoilerů, protože se přeci jen jedná o zážitkovou hru. Nainstaluji to, až to vyjde ve finální verzi a pořídím nové PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit