Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na hru se těším, ale nejspíš s hraním nějaký ten rok počkám, až si zase koupím nový počítač. Takto bych to musel hrát na nejmenší detaily a do toho se mi nechce. Navíc později už bude kompletní a odladěná edice.Už Witchera 3 jsem hrál na jedno z nejnižších rozlišení. Co jsem ze hry zatím viděl, tak to vypadá skvěle, ale stát to bude na příběhu.
    • A-ha, tento příspěvek mnohé vysvětluje!
    • alladjex
      Mám hru koupenou, ale asi dopadnu stejně *1*
  • Už se těším. Otevřu si kovárnu a budu kovat na kšeft. Snad budou mít vojáci zájem a snad se brzy vytrénuju na kvalitní věcičky pro místní boháče.
    • Pak tě uvidí z lesa banda loupežníků a jejich mistr lučišník (který zběhl z vojska a tedy je schopný se trefit), zamíří a trefí tě do kolena a budeš muset svojí nadějnou kariéru ukončit *3*

      Jo, nebude to žádná sranda.
      • "Taky jsem chtěl být dobrodruh jako ty, ale pak jsem dostal šípem do kolena..." *1*
  • Dokonce i ten Far Cry Primal neni v anglictine, no...
    • Tak ono zabývat se ještě originální češtinou v roce 1403, bez upgradu mistra Husa, by bylo už moc, nemyslíš?
    • Far Cry Primal je v betě?
      • Po dvou letech ve vyvoji uz neni.
        • wenceslaus
          To není špatný čas - na mód pro FarCry...
  • Still
    hmm s 3570K a GTX6602GB a s 8GB RAm to deta moc dobře nejede... Asi by to fakt chtělo těch doporučených 16 RAM :D Ale to už se mi zdá fakt brutál..
    • Máš blbou graf. kartu. Na ram tolik nezáleží
    • Ona GTX660 už hold není žádná sláva ....zahraj si na tom F4, nebo postarší DA:Inquisition ... pojedeš trhaně na low ... znám to ...
      • gtx se 4gb a fici to docela dobre ;)
      • Still
        F4 mám a nehrál jsem učitě na low... Ale to je zase Bethesda, tam jsem ani zázraky netrhal.
        Jo, tahhle grafika už není bůhvíco, ale je teď blbost kupovat novou grafiku.
        • 660 střelíš min. za 2 a za 4-4,5 koupíš GTX770. *13*
          • Still
            To už bych si raději koupil GTX970, ale jak říkám, za chvíli budou nové grafiky, tak to teď asi nemá moc cenu hrotit tyhle grafiky.... lidi to pak budou prodávat :)
    • No jo. Na tom se cuká i nový Fallout a Xcom
      • Still
        F4 po tom posledním patchi se opravdu trhá, předtím uplně na pohodu.
      • Ani ne. Mam to podobny, Fallout 4 byl skoro na full, az na nektery efekty a rozliseni stinu.
        • Aaaaa... sry. Ja si to splet s 960 grrr
    • Je to beta.
      16GB RAM je asi nepravděpodobné minimu, když tohle nemají konzole a tam to bude.

      Jinak RAM je nejmenší problém, ta je dnes vyloženě levná.
      Hlavně to chce mít co nejméně starou generaci karet. To dělá strašně moc. GTX 960 má velký náskok před GTX 660, to samé u AMD.

      Ale jak jsem říkal. Je to beta. Ale 16GB Ram bych stejně doporučil. Pak se tam načte více a bude to lepší zážitek.
      Jestli budeš něco měnit, tak počkej na nové karty. Minimálně ty starší pak budou levnější a ty nové možná přinesou něco nového a to by mělo mít větší dopad na výkon.
      • nic vic se do 16GB ram nenacte, pokud na to nejsou textury, ktere jsou tak velke vetsinou jen pro 4k rozliseni. (nicmene ani ty nepotrebuji 16GB)
    • Magister_Peditum
      Tak ono až to vyjde, tak to třeba bude už standart. *4*
      • standard!!!!!
  • Na takuto hru cakam uz 20 rokov. Cisto stredoveke RPG, ktore sa da hrat z vlastneho pohladu. Uz chyba len podpora HTC VIVE a bolo by to dokonale.
  • a este jeden k tomu, ze pc verzia bola odsunuta na neskor, lebo konzole maju prednost ...
    byt kickstarter backer, tak natrhnem vavrovi bradu
    • alladjex
      Jsem backer, mám backnutou i alfu, ale nainstaluju až finální hru. Jestli to bude letos nebo příští rok je mi fuk. Hlavně, když to bude dotáhnuté.
    • Jako baker klidně říkám, že je mi to putna. Nikam nespěchám.
    • O to lepší, pak ten dabing bude v den vydání :)
    • Já jsem backer a nikomu trhat bradu nebudu.
  • Best hra vsech dob!!!
  • Prostě bez dabingu ani ránu. Každý ví, že češi jsou mistři dabingu a pokud to má být hra z dějin českých zemí tak je to neomluvitelné. Těším se na to jak malej ale bez dabingu to nechci.
    • Češi už dvacet let nejsou mistři dabingu. Pokud jsi to nemyslel tak, že dokáží dabingem úplně změnit smysl původního znění, pak opravdu mistři. Popravdě jsou dost špatné i komerční titulky k filmům.
      • alladjex
        Myslím, že se to nedá brát plošně. Dabuje se toho podstatně víc než dřív a samozřejmě finanční stránka tu hraje velkou roli. Hodně toho je nadabováno hrozně. Ale taky je spousta kvalitních dabingů. Hodně je to znát na audioknihách, u kterých je vidět ... slyšet, že tu pořád máme špičkové herce/dabéry.

        Dabing jsem do nedávna striktně odmítal, ale kvůli partnerce cizince v poslední době hodně koukám i na dabované věci. A musím říct, že u spousty filmu jsem byl hodně mile překvapený.
        • nabrknul sis imigrantíka, ju?
      • Tak to je pochopitelné, že se občas změní význam aby to dávalo v jiném jazyce smysl ale tak kvalitní dabéry jako jsou u nás jen tak nenajdeš.
        • tak uz to davno neni. Po tom co se zacali tlacit ceny za dabing uplne k zemi tak to dabuje kazdej a vubec se nehledi na to jak to sedi. Uz si nehrajou s textem aby to davalo smysl a pouzivaj uplne ten nejednodusi a nejzakladnejsi slovnik. Je to smutny. Dabing byla asi jedna z tech par mikro veci kera byla za komousu a po revoluci dobra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit