Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále mě zaráží, jak je možné, že parta nejvíce zkušených borců (jak píší n WH webu) neumí stanovit časový plán vývoje a neví co se kdy asi tak podělá.

    Když si někdo nabere do firmy partu mega zkušených lidí od Cisca, tak udělají co mají rychle, dle plánu a vyřeší to co by jiný jen tak nevyřešil. To samé kuchař, to samé, voják, to samé účetní anebo technolog co něco vymýšlí. Borec to umí.
    Ale zde? Prý parta lidi co dělají hry 30 let! 40 let! A a pak...Odklad, Odklad, ono se to seká, boje ve více lidech vypadají jak loutkové divadlo....Jako, co to je za zkušené mega_borce_nejlepš_ v_ČR?

    Borec tohle má tušit. Když si platím právníka a vezmu toho nejlepšího, také to má sakra dopad. Ten zná co a jak, má kontakty...Ale zde?
    Škoda dalších slov. Prý odborníci.....Anebo ne. Ještě tohle: Nemohl jsem, jak psali že snad v polovině museli pozvat borce aby jím řekl, jak mají udělat plán a pak všude po baráku lepili papírky *1*

    Sakra. Ten kdo umí, tak to začne ihned dělat jak má. Ihned. Proto se takovým lidem říká znalci a platí se podle toho. Neumí to? Tak si sakra zaplatím Carmarcka, nebo já nevím nějakého mega super plánovače pro SW projekty třeba z IBM a pak to nemusím 6x měnit jak amatér co dělá něco a netuší co a jak bude a když je problém, tak to neumí řešit. Kdyby se takto makalo v NASA, to by dopadlo.
    • NASA společně s ULA jsou jen dvě obrovský a těžkopádný díry na peníze, ani jednoho bych za příklad profesionality nedal. Budoucnost je ve SpaceX. Elon Musk měl v době vývoje první rakety k dispozici jedny z nejlepších inženýrských mozků na planetě a zpozdil se o několik let. Porovnávat vaření s vývojem komplexního produktu je neskutečně mimo.
    • ono varit a varit na enginu od jiny firmy je trosku neco jinyho...

      nedejboze, kdyz ten engine neumi neco, co chcete mermomoci pouzit

      vyvoj jakyhokoliv software je pomerne zradna disciplina, nebot se na nej zjednoduseje vztahuje tzv. 80/20, 20/80 pravidlo, 80 procent obsahu je hotovo za 20% casu, zbylych 20% trva dodelat 80% casu *5*
    • Veskoslav
      Docela slušně naivní příspěvek. Ve vývoji skutečně nemůžeš odhadnout, co se podělá, když to děláš poprvé. Nikdo jiný před nimi nezkusil plně realistickou hru v takovém rozsahu v jakém to mají oni. Nebo snad ano?

      Zbytek je prostě blábol, co o vývoji her ví s prominutím naprosté ho*no. Mimochodem v NASA se projekt na osídlení Marsu odložil o dalších 10 let, to jenom tak na okraj s tím, že sis vybral perfektní příklad. Jinak co se týče zbytku, tak asi 2/3 týmů jsou v současnosti asi diletanti. Jo a Carmac? Takový Rage je skvělým příkladem toho, že se tam něco vesele podělalo ve vývoji. Nemáš ještě nějaký chytrý příklad? Herní průmysl má bohužel Paretovo pravidlo 80% věcí se tvoří 20% času, zbylých 20% sežere 80% času. A nikdo neví, jak dlouho vývoj těch 20% věcí může trvat.

      P.S: A raději nechtěl vědět, jak je to ve filmovém průmyslu. Takový Doctor Strange je defacto plánovaný od roku 1986, Deadpool od roku 2012 atd.
      • Duke nukem je super příklad odkladu. :D
      • spis nez naivni je to okatej trolling, ale tenhle multinickar ma ted zmenseny hriste, kdyz je pulka diskuzi na registraci *5*
  • hlavne at to vyjde driv než mount and blade protože pak po tom neštekne ani pes
    • Inquisitor
      To bych netvrdil, každá hra je jiná.
      • To bych netvrdil je to vykradacka vsech moznych zanru kde nic nefunguje
        • Veskoslav
          Maxíku, vem si prášek a raději nic nepiš.
  • Zcela vážně, Vávrovi fandím, i když ty jeho výkřiky mě začínají čím dál více unavovat, ale tohle není beta, tohle je alpha, beta by měla být blízko finální hře a opravovat jenom chyby, tohle je aplha s naprosto hloupým combatem, kdy postavy stojí a nic nedělají. Tohle vydání mělo být nazváno jen další alphou, jelikož tímhle na jeho hlavu půjde zbytečně moc hejtu.
  • Na takuto hru cakam uz 20 rokov. Cisto stredoveke RPG, ktore sa da hrat z vlastneho pohladu. Uz chyba len podpora HTC VIVE a bolo by to dokonale.
  • KrPa
    To logo/emblém se ji ale povedl, vypadá nádherně.
  • TheGGG
    Ať tato hra dopadne jakkoliv, bude to pro mě win. Pokud dopadne dobře, pak jedině OK, vydaj nějaký GoT nebo Lotr mod a bude se pařit... no a pokud dopadne špatně... nechci provokovat, ale alespoň Vávra přestane se svým hatem na všechno a všechny, což taky bude dobře.
    • Vávra nedela hate, ma nazory ktere si umi oduvodnit
      • Oduvodnit si sve nazory umi kazdej, se zeptej nejakyho psychiatra. *1*
        • Veskoslav
          Naopak. Odůvodnit si svůj názor a podložit ho, to umí skutečně málokdo.
          • TheGGG
            ovšem pokud tím "podložením" myslíš plané řeči, které uspokoijí jen tebe a tvé stoupence, tak to pak skutečně umí každej...
            Jáko třeba já, když jsem chodíval do školky, jsem svůj argument vždy podložil fackou a už se se mnou nikdo nehádal o tom co se bude dělat...
          • Nechce se mi věřit, že tomudle opravdu věříš. To si asi moc případů ještě nepotkal a to si přitom jedním znich, možná to bude tím
  • Proč ten hate na dabing, který není dobový?

    Kdyby byl tak: Tomu nikdo nerozumí (podívejte se, jak se mluvilo v té době anglicky a "česky"), museli by tam být titulky a ještě by měli řadu práce s tím aby ten dabing udělali přesně dobově, protože na to je dokumentace a výzkum by dost trval.
    U Far Cry: Pazourek je sice dabing ale: Nemají tolik práce aby to udělali dobově, protože v té době stačilo pár zvuků a navíc to není ani zdokumentované. Tedy tam něco nahekají a hotovo.

    Do toho...Kolik AAA her to má? V Mass Effectu se kecá dnešní angličtinou a nikomu to nepřišlo divné (přitom je naprostá kravina a samo studio řeklo, že se na to prostě vy*ralo), v AC také (a to se v té době mluvilo opět jinak) a tak lze pokračovat a pokračovat...A zde hate, jako kdyby to byla běžná věc, že hry mají dobový jazyk *15*

    Stará angličtina: https://www.youtube.com/watch?v=tCckcTHWqKw
    • Protože dan Vávra dělá ramena jaká to bude super historická hra, řeší omítku na stene, ale dabing vynechá.
      • 1) Neni to rozhodnuti samotneho Vavry, bylo to spolecneho rozhodnuti mnoha lidi, kteri se tim zabyvali dele a zvalili mnohem vice problemu, nez internetovy diskuter behem 10 vterin.

        2) Dabing nevynechal, dabing je. Anglicky. Protoze to dava nejvetsi smysl.

        3) Musime znova vyjmenovavat vsechny hry, kde lide nemluvi mistnim a dobovym jazykem? Protoze jich je vetsina.
      • Veskoslav
        Kraď si jiné nicky, nulo *7*
    • Proč ten hate na dabing, který není dobový?

      Protoze je to tady plny pubertalnich decek, co se jeste nenaucili poradne lestit bambus *7*
      • TheGGG
        pořádně? Na to je potřeba škola nebo co?
        Jinak ten hate je tu proto, že si o něj Vávra v posledních asi 20 letech dost koledoval. Všichni teďka po tom jeho věčném rozumbradování čekají mašteršpíz a místot toho mají... ehm todle..
        • wenceslaus
          Aha, takže mají mindrák! A čemu říkáš "tohle"?
          • TheGGG
            tomu co zatím předvádějí...
            • wenceslaus
              To je beta.
  • Tak rychle Vávru do fight clubu!
    • jakejkoliv host je dobrej, kdyz tam jsou jen mazaci z games, tak to nema naboj
  • Alfu jsem pravidelně zkoušel, ale při vydání bety jsem to smazal. Už je tam na můj vkus příliš mnoho spoilerů, protože se přeci jen jedná o zážitkovou hru. Nainstaluji to, až to vyjde ve finální verzi a pořídím nové PC.
  • Inquisitor
    Vypadá to fakt nádherně. Taková možnost projít se středověkým světem tady ještě nebyla a asi ani dlouho nebude. Ta hra je vlastně unikát a tady se na ní hlavně plive. Kdo chce tak si hru užije i přes nějakou tu chybu a kdo chce hledat chybu, vždy nějakou najde. Hlavně bych si na vypichování chyb opravdu počkal až na plnou verzi, teď to nemá moc smysl.
    • Přesně tak. Dřív bylo zvykem, že si člověk párkrát přečetl preview a natěšenej z obrázků v klidu vyčkal do vydání hry / dema doprovázejícího vydání. Je to under development... kdyba ta hra byla hotová a vyladěná, tak nevydávají betu, ale finální release :). Samozřejmě že to nakonec může stát za h****, ale současnou hysterii moc nechápu.
      Rád bych se pletl, ale myslím si, že Dan Vávra je dost osobitej (a často mimořádně kritickej) zjev herní scény a spousta lidí je až nezdravě natěšená na to, aby mu dala všechno sežrat...
      • Dana Vávru mám moc rád, jeho názory jsou zajímavý, Mafia byla príma a na KC jsem poslal peníze hned po vypsání Kickstarteru, ale i já jsem jeden z těch, co si po vydání Kingdom Come uvaří kafe, vezme si do ruky "100 důvodů" a začne to brát bod po bodu. Za to si prostě Vávra může sám.
    • Na hru plive jen pár lidí. Většina je podle mě zvědavá, jak to všechno dopadne. *3*
    • ti co na ni nejvíc plivou, tak si ji nejspíš taky užijí, zadarmo. To je pak vrchol pokrytectví, něco ukrást, nahrát v tom 100 hodin, a ještě na to plivat. Taky nechápu lidi, co hrají ty různé alfy a bety a připravují se tak o zážitek z kompletní hry.
      • A ti co nejvic kritizuji pokrytectvi sami tvrdi, ze warez je kradez. Trololol. *5*
        • ...protoze...JE???
          • Bez warezu by internet a celá počítačová kultura nebyla tam kde je, ale 20 let pozadu
            • A nebo by neměly monopol Windows a opensource software by měl podíl takový, že by se pro Linux vyplácelo vyrábět software.
            • pan bobr ma pravdu..otázka je jestli by to tak nebylo lepsi..byt tech 20 let pozadu v tomhle smeru..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit