Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a nedelaj to nahodou skotove?

    se divim, ze nejsou nasrany, ze to neni na predmesti glasgow a nemluvi se tam tou jejich pseudoanglictinou *1*
  • a fonty schwabach a cyrilice *1*
  • wenceslaus
    To je beta.
  • Už jse tady jednou psal, že kdyby např. GTA V vyšla bez anglického dabingu, tak by se všichni američani mohli porsat. A je to logický, když je to jejich hra, která se odehrává na území Ameriky. Nechápu myšlenkové pochody těch, co nechtějí český dabing pro českou hru, na území Čech o české historii.
  • A panbíčkáři budou mluvit latinsky a Německá šlechta německy česká staročesky. Jinak trochu magor ne? *15*
  • TheGGG
    leda ve snu...
  • TheGGG
    tomu co zatím předvádějí...
  • Inquisitor
    To není pravda, hodně lidí co umí anglicky si rádo zahraje v češtině. To samozřejmě závisí na kvalitě překladu. Podívej se třeba na Německo, tam hrajou v podstatě všichni jenom v němčině a nepřijde jim na tom nic divnýho. To jenom Češi musí být pořád "světoví" a shazovat svůj vlastní jazyk a plácat se po ramenou, že hrajou v angličtině.
  • Ještě má i milenku.
  • Tak to uz je o parnik lepsi argument. Samozrejme, ze to neni podminka, ale pro dokresleni urcite vynikajici ...nevim proc by to melo nekomu vadit, naopak pro me velke plus. A ze tak dnes uz nikdo nemluvi? No a co? Pripomina mi to nakupovani v hypermaketu ...uniformni blivaz za kazdou cenu.
  • wenceslaus
    Realistické? Rozhodně to nemá nic společného s tím, v jakém moderním jazyce hra bude.
    I když bych směs Němčiny a Stročeštiny uvítal, bylo by to dost přehnané očekávání od hry.
  • wenceslaus
    Edit: Pitomý mobil a rušící se reakce
  • Tak to je super, ze umis anglicky ...ja umim rusky a proto mi pripada ujete, ze tahle CESKA hra bude v anglictine ...chci totiz aby byla rusky ...protoze ja rusky umim ...jo abych nezapomnel ...uz jsem se tu pochlubil, ze umim rusky? Jeste bych se te rad zeptal ...co ti neni jasne na slove "realisticke"?
  • hru bude hrát 90% lidí kteří neví kde Česká republika leží a mimochodem, v té době to vlastně "česká" vesnička ani nebyla, doporučuju nastudovat kapku té historie nebudeš pak na netu za hlupáka :).. no a ještě tu anglinu jak jsem už psal :)
  • tak to sis všimnul blbě, já umim anglicky dobře, ale hru od českých tvůrců odehrávající se v českých zemích chci a budu hrát česky, nebo vůbec
  • jo, bude mi to připadat normálnější, já si totiž zaprvé uvědomuju že to je počítačová hra a zadruhé - umim anglicky. Všiml jsem si že když se jen nepatrně naznačí že někde nebude česká lokalizace, začnou brečet a řvát pouze ti kteří neumí anglicky
  • a ta angličtina ti u toho k smíchu nepřijde, když ten Lojza prochází českou vesničkou, kde maj lidi český jména ale mluvěj anglicky a nad tim všim bdí King Venceslav ????
  • Tebe bude pripadat normalnejsi, kdyz se stredoveci rytiri v realistickem RPG, ktere se ma odehravat na uzemi cech budou bavit anglicky? A k te starocestine ...mozna by se mohli ti rytiri mydlit po hlavach tabletama a ve volnych chvilich pred bitvou by vykecavali a cumakovali na FB ...protoze kdo dneska nosi mec a jezdi na koni ...to by bylo k smichu.
  • Dana Vávru mám moc rád, jeho názory jsou zajímavý, Mafia byla príma a na KC jsem poslal peníze hned po vypsání Kickstarteru, ale i já jsem jeden z těch, co si po vydání Kingdom Come uvaří kafe, vezme si do ruky "100 důvodů" a začne to brát bod po bodu. Za to si prostě Vávra může sám.
  • A-ha, tento příspěvek mnohé vysvětluje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit