Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to že jsi to nepochopil neznamená, že je to v něčem horší. Všichni tvůrci z TLG říkají, že Bioshock byla solidní evoluce Shocku (byť konzolovými kompromisy utrpěla), tak co to tady proboha plácáš :D. Ta hra je jedna z nejlépe hodnocených všech dob.
  • Legenda je možná tak první Dark Souls nebo spíš Demon's Souls. Další díly jsou už ohraná písnička.
  • Přirovnání s Dead Space mi přijde dost zajímavé, ale když se na tím zamyslím, tak vlastně i celkem trefné, pokud pominu absenci Shodan a jisté herní prvky, tak je tam těch styčných bodů dost.
  • Dark Souls je samozřejmě nejlepší hra této doby a můžeme to řadit k legendám jako jsou pravě Warrenovy tituly...
  • Psát tenhle komentář že psát o soul hře že je blbost je taky v módě tak drž papulu. Dark SOul je mimochodem zhovadilost.
  • tady to
    https://www.youtube.com/watch?v=3smytj9Bu_E
  • volové, jediná legenda na světě je Bomber *5* *5* *16*
  • Fňuky, fňuk, kritizuji Souls, páč je to teď v módě.
  • Atmosfera na dobrou hru nestaci, pokud ma repetitivni hratelnost jako dark souls
  • Tak samozřejmě že je System Shock je o dost lepší než Bioshock, ale jednička mě poměrně bavila, dvojku sem měl problém dohrát, jak moc se to opakovalo a trojka je nabubřelá ptákovina.

    Dead Space je fajn až na ovládání tedy, to mně přišlo dost kostrbaté.
  • Bioshock byla celkem slátanina od počátku, která System Shocku sahá tak možná po kolena. Mnohem lepší nástupce System Shocku byl imho Dead Space. Zejména první díl přímo sálal atmosféru hororu, klaustrofobie, rozpadající se vesmírné lodi.

    každopádně jsem zvědav na System Shock remake, a taky na System Shock 3. Pokud nevyjde SS3, tak alespoň ten remake jedničky se snad povede. A SS1 bylo ještě lepší než SS2
  • Hezké čtení. Mám Loukotkovy články rád, i když to jsou často pouhé kompilace, ale prosím vás: opravdu by měly procházet nějakou redakcí. Těch chyb, nedodělků a kostrbatých formulací je tu zbytečně moc, přitom většinu z nich by libovolný beta čtenář odstranil na jedno přečtení. Už jen těch vynechaných slov... Zbytečná škoda.
  • hele, ne že bych byl nějaký fanda tady těchto velikánu, ale proč tak kriticky? Co je špatného na Obchodníkovi se smrtí či Svěrací kazajce. Oba filmy považuji za kvalitní a je mi celkem jedno, kolik to má na MT. Jo a napíší, že Birdman má na MT 88%

    BTW snad se nový System Shock povede, poslední Bioshocky byla totiž neskutečná nuda a je potřeba ukázat, jak se to dělá..
  • Souhlas, hlavně System Shock 2. U mě atmosférou nepřekonaná hra.
  • Wtf? Svěraci kazajka je super film.
  • Deus Ex, System Shock, Ultima Underworld a Thief jsou legendy a všechny dělal Warren Spector. Každá jedna z nich má stejně hutnou a zapamatovatelnou atmosféru jako Dark Souls.
  • Mart9
    Důchod volá...
    Kromě Dana Vávry mi tyhle herní celebrity nic neříkají. Ať prostě vydá dobrou hru a ukáže se maximálně v credits, které stejně přeskočím.
  • Myslim ze dnesni generaci tyhle stare tituly nic nerikaji, stejne jako mne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit