Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Má víra v lepší zítřky u her zdá se navždy umřela. Minimálně u Ubisranců. *13*
    • Tak toto je tragedie pro cely Ubisoft. Jack uz nebude stahovat jejich hry! Hruza, ktera bude jiste doprovazena masivni vlnou propousteni v Ubisoftu. *1*
      • Dagon
        Hahahaha!!! Tak tymto komentarom si to totalne zabil, cece! Konecne ma dnes aspon nieco naramne pobavilo *1* *1* *1*.
      • Jack1947
        Moment, já jsem neřekl že s nimi končím (to bych neměl co hrát) jen že už od nich )asi) nic moc velkého (mimo AC to snad nezvoraj *16* ) asi čekat nemůžu no. *3*
        • Uf, no jeste ze tak... nastesti jsem Te spatne pochopil *1* .
          • Jack1947
            F poho, ja už jsem zvykly že jsem místami nepochopen. *3*
    • Je to určitě děsně mrzí když za to stejně neplatíš
    • Mart9
      Na základě téhle hry? :D Jen mamlas od ní něco v posledních měsících očekával.
  • IMHO San Andreas je mnohem lepší příklad městský akce než GTA IV, minus grafika samozřejmě.
  • Pro mě nepochopitelné *8*
    • Asi to kupují zoufalí konzolisti, protože na "next gen" stejně bohužel žádná pořádná (lepší) hra není. *13*
      • kennyB
        Ty děláš, jako kdyby na pc vycházel jeden desítkovej titul za druhým *1*
        • Na PC si jaksi muze kazdej zahrat temer vse za celou historii - tedy desitky tisic her. Jak rozchodim na PS4 gamesky z PS3? Aha, nijak ... Jak rozchodim na Xbox One gamesky z 360? Aha, taky nijak ... o starsich ani nemluve. PCckari nemaji duvod kupovat aktualni srajdy ...
          • Nojo, já zapoměl, PCčkáři jsou vlastně ta hrdá platforma, která se nepodvoluje mainstreamu a nějaké konzolové hry vůbec nepotřebuje.
          • kennyB
            Proč si většina nechává PS3 nebo X360??? Aby si mohli zahrát starší hry. Ten tvůj komentář nedává smysl.
        • No vždyť ano, na PC platí, že co hra jen pro PC, to pecka o které se bude mluvit nadosmrti. (sarkazmus)
          • kennyB
            Svatá pravda *1*
      • Spis bych tipoval, ze to kupuji zoufali pcckari jako horsi nahradu za GTA V....
  • MARTASLJ19
    Túto hru už nič nezachráni pred ostudou. Keby namiesto toho hypu radšej vložili energiu do samotnej hry.
  • to přesně ukazuje na stav dnešní scény, lidi se nechaj oblbnout hajpem a kupujou jak diví... chápu a usmívám se...
  • Hru jsem hrál do první jízdy autem.Tak šílenej jízdní model jsem v životě neviděl.
    • Já jo,LA Noire či Sleeping dogs se mi zdál horší než toto,když jsem si to zkusil tu hru a mohu to srovnat *4*
  • U reklamy na hru vynaložili víc sil než na hru samotnou. Nechápu, jak mohli vydat hru v tak hrozném stavu, když ještě odkládali vydání, aby přesně tomuto zabránili. Celkově hra nabízí spíše průměrnou zábavu. Grafiku vychvalují až do nebes. Je sice pěkné, že se kabátek hlavnímu hrdinovy pěkně na sluníčku leskne, ale grafika mi moc revoluční nepřijde.

    Jistě se najdou hry, které by si tento úspěch zasloužily mnohem více.
    • Snad vsechny AAA tituly tak poslednich 8 let maj mnohem vetsi naklady na PR nez na samotny vyvoj.
  • Odulin
    Hehe ten hype je ale sviň....já je zasponzoroval slušně řekl bych...koupil jsem to rovnou 2x (poprvé na PC a později PS4) :D Dobrý, ale doufám v promakanější 2. díl.
    • božínku... doufej no, pak kup zas 2x v preorderu... a když nic, tak napotřetí to určitě vyjde... by bylo aby nebylo, ne? :X
      • Kde jsi četl jakoukoliv zmínku o preorderu, d_bile?
        • sam ses kkot
      • Odulin
        V preorderu nee...nejprve jsem stáhnul, zkusil a pak teprve koupil.
  • Inquisitor
    A kolik z toho bylo předobjednávek? Myslim, že ty udělali největší číslo. Dost lidí by si to asi teď rozmyslelo, ale dobře jim tak.
  • kennyB
    Teda, tady je zase nablito *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit