Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letos uz vyslo tolik spatnych, a nedodelanych her ze vybrat zklamani roku bude fuska. COD:Ghost, Thief, Watch Dogs, a prodeje vali a vali, nechapu.
    • Paralela Watch dogs filmu Vrtieť psom.
      Marketing, media... presvecia ludi v co maju verit, aj ked to moze byt iba vymysel.

      A inak sice sa chvalia ze nova znacka a ako sa super predava.
      Ale povedzme si na rovinu. Ludia v tom videli GTA s lepsou grafikov...
      Takze aj to podla mna prispieva k tomu predaju... kedze GTA V akosi na PC stale nevidime.
    • Prodeje valí a valí na konzolích a konzolové verze technické problémy nemají.
    • Keyz
      Spíše to dopadne jako minule. Velké hry hry to vyhrají, protože to prostě hraje více lidí a když více lidí hlasuje tak to má velkou váhu a lehce přehlasuje menšinu co o tom debatuje *9*
      • zdeeneek
        Me by zajimalo jaky hry lidi ze zdejsich diskuzi vlastne hraji. Protoze tady se nadava uplne na vsechno. Vsechny hry jsou sracky, vyhypovany kraviny atd. Jestli jim to tak fakt pripada, tak se divim, proc se na hrani her nevykaslou a nenajdou si jinej konicek.
        • Ale i světlé chvilky by se letos našly. Kategorie nejlepší RPG: South Park, kategorie nejlepší FPS: Wolfenstein. Možná s tímto pořadím ještě do konce roku něco zahýbe, ale příliš bych na to nesázel.
          • zdeeneek
            Ja si na hry nestezuju, mam naopak problem s tim, ze mi ceka ve fronte spousta her, ktery si chci zahrat. Akorat se podivuju, ze vetsina prispevku v diskuzich tu je v negativnim duchu jak jsou ty hry hrozny. Kdyz uz tu nekdo napise, ze se mu nejaka hra libi, tak se na nej vsichni vrhnou jakej je to mamlas a ovce, ktere staci ke stesti malo.
      • Neboj, proletariát jednou zvítězí a hrající lid nebude trpět pod dekadentní botou konzumu francouzského buržoázu
  • Vždycky to tvrdím - dejte mi 100 mega na propagaci a prodám vám aji 4 miliony hoven. Lidé jsou velice jednoduše zmanipulovatelní..
    • A jen ty nejsi ta ovce a jsi jistě velký a odvážný bojovník proti mainstreamu, že?
  • flash789
    a hype jede setrvacnosti dal, jestli uz nic tak v tomhle je ubi dokonalej....
  • Mart9
    Bez toho hypu by to bylo mnohem cennější. Takhle to bude ostuda, když se neprodá alespoň 10 milionů.
  • Mně se hra líbí a baví mě. Dvojka tedy bude, fajn. Ubi si mě trošičku získává. AC4 bylo dost slušné. Teď tohle. Ještě aby FC4 bylo lepší než nudná 3ka (nějak mě to bloudění po ostrově a nudné zabíjení zvířátek nechytlo).
    • Ristoro
      Řekl bych, že AC4ka je ve všech směrech dál, než WD. A ani nepotřebovala takový hype.
    • +1
      Obecne mam docela hodne rad hry od Ubisoftu, at uz to byl treba prvni FarCry (novejsi uz me moc nebavily), nebo Splinter Celly a AC, jsem spokojen.
      • Srandovni je ze FarCry 1 nedelal Ubisoft, ale Crytek.
        • Sranda je že asi nevis jakej je rozdíl mezi vydavatelem a herním studiem
          • Kdyz budu mluvit o WD,AC,SC tak ty delaly studia Ubisoftu, ale Crytek neni pod Ubisoftem.Uz kvuli slusnosti vuci vyvojarum by to chtelo rozlisovat.
      • frag.ment
        Old gamer ty seš snad nastrčenej Ubisoftem ne? :-) Zdá se mi, že nenávist vůči EA už tak nefrčí, tak se hateři rozhodli nadávat na Ubisoft. Kdo bude další? Já se těším, až si zanadávám na CD Project po vydání Zaklínače 3, který taky nenaplní očekávání, to se vsadím..
  • owny
    smutné
    • veselé *4*
      • Keyz
        Trapné *5*
        • Tvá již skoro tři týdny trvající obsese WD? Ano
  • Nápad dobrej ale než to dožene GTA to bude ještě trvat dva díly minimálně....Nicméně ta zabugovanost je opravdu frustrující...(Kord když si přinesete hru domů natěšení a spyware uPlay nejde pustit to je opravdu moc...)
    • Uplay taky moc nemusim ale jeste ani jednou se mi u WD nestalo ze by nesel spustit Uplay.
  • Vrook
    Tak ono se neni čemu divit, když Ubisoft utratili víc peněz za marketing, než za vývoj hry. *15*
    Ty čísla nevypovídaj nic o kvalitě, ale o tom, že když kolem něčeho vytvoříte neskutečnej buzz a strukturovaně vytvoříte lidem v hlavách představu o tom, jak bude danej produkt vypadat a že bude naprosto na jiný úrovni než dosavadní hry, tak se to prostě prodávat bude..
    Smutnější ale je, že dost velká část hráčů nedokáže procitnout ani po tom, co se ke hře dostanou a nechtěj si přiznat, že je to v podstatě úplně vobyčejnej herní blockbuster titul, tzv. AAA, kterej naprosto ničim nevyniká (čimž nechci říct, že je to sra*ka).
    Čekal jsem větší rozruch nad tim jak hra oproti tomu, jak jí představovali (včetně mnohem lepší grafiky), dopala. Ale to jsem byl asi naivní.
    • Nevynika ale je zabavny a o to prece jde. Kdo chce hledat chyby ten bude, kdo chce hrat ten si zahraje. Sra*ka to rozhodne neni a GTA to taky nikdy nebude ale bavi to.
      Aspon teda me.
      • Vrook
        Pokoušim se o trochu hlubší pohled, než je "baví / nebaví".
        • To jsou konec konců dost široké kategorie. Ono i hledání min dokáže za jistých okolností "bavit".
          • Vrook
            Jasný.. tak hledač min je náhodou skvělej. Ale spíš jsem měl napsat, že se k soudu baví / nebaví dostávám hlubšim způsobem, než je přístup: Nevim mě to baví, tečka.
            Jinak u WD si stěžuju předevšim na to, že je to krásnej příklad toho, jak se společnosti, jako je Ubisoft, čím dál tim víc (a to už nějakou dobu) přeorientovávaj z kvality vývoje her na masivní marketing - právě na úkor vývoje. Ono logicky, kdyby udělali tu hru fakt takovou, jako všichni čekali, že bude, tak by stačila prezentace na E3, možná nějaký devblogy pro fanoušky a pak to dát pre-recenzovat největším herním webům. Prodeje by byly masivní tak jako tak. Ale u titulu, o kterym i vývojáři vědí, že to neni ta slibovaná next gen revoluční hra, prostě všechno stojí a padá na day one purchases. Proto takovej marketing.
            A to je otázka principů, nikoliv toho, jestli to někoho "prostě baví".
      • Keyz
        Sra*ka to není určitě.
        Ale oproti konkurenčním hrám, kterou jsou navíc staré toho hodně postrádá.

        Ale jestli tě to baví tak jak to je, tak to je pro tebe určitě jedno. Jak píšeš. Zábava je důležitější. To je pravda. Zase je dobré připustit, že někomu záleží na více aspektech anebo pouze na grafice, na příběhu atd. aby se mohl dobře bavit.
  • No sláva. Ubisoftu vytvořil novo herní značku a vyplatila se jim. Takže teď se Frantíci konečně můžou v klidu pustit do práce na next-gen experience. Z WD rozhodně tryská nevyužitý potenciál a teď, když Ubisoft nemusí cpát prachy do marketingu, můžou příště věnovat víc času a peněz na vychytávání much. A navíc se to příště obejde bez toho kolotoče hypu a hate. Teda jen hypu. Hate na téhle značce ulpěl, jak krev a hlína na bílém assassinském hábite, tak že ani Persil nepomůže.
  • Věřím, že minimálně PS4 a XONE verze je dobrá až na tu spoustu bugů a nelogických věcí (voda z hydrantu, která teče skrz auto, vlak, který zastaví z plné rychlosti hned na nulu atd.), které snad opraví patch.
    Ovšem PC verze je momentálně pro vysoké procento hráčů téměř nehratelná.
    Můj počítač patří spíše do slabší střední třídy: AMD Athlon X4 750K quad core procesor
    GTX 650 OC 2gb,
    Ram 8 gb.
    Hraji v poměrně slabém rozlišení 1366x768.
    Chápu, že takovéto otevřené a živé město si vybírá svou daň na výkonu, ale aby se hra takhle kousala i na střední detaily bez AA a ambinentní okluze to už je celkem humus vzhledem k tomu jak ta hra na tyto detaily vypadá (v jediných částem, kdy mi hra šlape jak hodinky je v koridorech).
    Tímto chci říct, že pokud si zákazník koupí produkt za plnou cenu (kupoval jsem za 1 199 Kč), tak by měl dostat kvalitu hodnou ceně.
    Těmahle podpásovkama na hráče si vývojáři sami způsobují, že hráči sáhnou raději po pirátské verzi, která bývá mnohdy mnohem odladěnější, než originální verze (viz Uplay).
    • Slabší střední třída? Kde žiješ, to je nepoužitelný šrot. Máš Fabii HTP a stěžuješ si, že ti na dálnici ujede každý Mercedes. Prober se člověče, máš low end kartu nepoužitelnou na nové hry + starý pomalý procesor.
      Takový jako ty miluju, šmejd pc a brečí. Kup si normální stroj a nebo konzoli, když na to nemáš a přestaň tu psát takové voloviny, to mě vytáčí.
      • No úplně šrot to není, ta grafika náhodou ujde. Problém bude ten Athlon, ten to musí brzdit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit