Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na konkurecnim webu me recenzent odpovedel na otazku, jestli mu nevadi spatna fyzika, odlesky svete,l vyloh atd. Ze ne ze sou to detaily,a ty on nezkouma a na hre chyby nehleda, pritom pod recenzi v plusech bylo zivouci svet plny detailu, tak ja nevim maji nas opravdu za blbce???
    • Keyz
      Hlavně věta, že nehledá detaily...

      Autem jezdíš často i často bouráš tedy není to okrajová záležitost.
      Klidně mu to vadit nemusí, ale zase to + u živoucího světa dostává na frak, jakmile to jen nesleduješ a něco tam děláš. Ideálně nějakou neplechu. Tohle prostě měla dobře udělané částečně Mafie 2. Tam součástí živoucího světa byla nadzemní dráha s kterou nešlo nijak ovlivnit. Tedy ani nešla rozbít a udělat z toho prvku živoucího světa mínus :) Bylo to dobrá kulisa.
      To co tam šlo rozbít nějak s tím manipulovat bylo přece věrohodné.

      Prostě blbý, že prezentuje pouze vlastní názor. Pak se v tom vyznej, jestli máš hru koupit.
  • S tímhle se pochlubí ,ale že plno hráčů nemůže pokračovat v rozehrané hře,protože se načítání zastaví kousek před koncem,to už se drží pod pokličkou.
    viz : forums.ubi.com/showthread.php/882580-OFFICIAL-Game-stuck-on-loading-screen
  • Keyz
    Rohlíků se také prodalo mnoho a co jako?
    Jako by počet prodaných kusů znamenal kvalitu.
    Vlastně se píše pouze o počtech prodaných kusů. To je dost špatné, když tento údaj toho moc neřekne . Něco jako vše říkající "HDP".

    - Šlo by to minimálně doplnit o hodnocení recenzentů a hráčů. Pak to spojit s komentářem, který by vysvětlil ten hate který se ukazuje ze začátku u hodnocení hráčů.
    • Proč dávat komentář do článku, který má být čistě informativní?
    • Ristoro
      Počet prodaných kusů znamená prachy pro studia. A to je bohužel to, oč v dnešní době běží... Většinou na úkor kvality produktu.
      • Keyz
        Jo. já vím. Kdyby tam games dodalo jen tuhle větu navíc bylo by to super. Možné se jeden člověk zamyslí :)

        + také tím nahraješ studio, které toho neprodá 4 mega ale budou se patlat s tím aby to udělali pořádně a hra bude na jejich poměry komerční úspěch.
        • ales.smutny
          Ale já tam nehodnotím kvalitu či nekvalitu hry. Není se nad čím zamýšlet. Jde prostě o informaci o prodejích. Od toho ostatního je tu recenze a spol a zrovna Watch Dogs a případným problémům jsme se věnovali celkem dost. Tohle je jen o těch prodejích, co si z toho kdo vyvodí, to už je na něm :)
  • MARTASLJ19
    Hrozné že sa nechali ľudia tak oklamať od Ubisoftu, ale dôkazom je aj to, že na next-gen Xbox One a PS 4 nemajú stále čo hrať tak zo zúfalstva si nakúpili Watch Dogs.
    • Nevim jak na konzolich ale na PC me ta hra bavi *3*
      • Nejde o to že by hra nebyla zábavná. Jde o to že Ubisoft nesplnil co sliboval a některý oblasti hry sou dost ošizený. Příběh je víc než průměrnej a technický chyby sou všude kam se podíváš. Hra prostě nesplnila očekávání. Total Biscuit to moc hezky shrnul moje názory na tuhle hru.
        /watch?v=IBb2BIVrV7M
        • No tak to je jina.
          Ja jsem nezatizen sliby a ocekavanimi, dokonce me ten jejich marketing prudil a rikal jsem si ze neco takovy bych si nikdy neporidil ...no a ted jsem rad ze ji mam.
          Nic jsem necekal a jsem spokojenej.)
          Chapu ale ze vas co jste sledovali sliby Ubisoftu tohle mohlo zklamat.
          • Člověk co nic nečekal může být rád, že v krabičce našel instalační DVD :)
  • Takze sa pripravme na zaval dalsich nedorobenych hier a klamstiev na e3...
    • Napr?
      • Tady se minusuje uz i za "Napr?". Uz si tu pripadam jak na komunistickych a bolsevickych novinky.cz *1*
  • největší počet zklamaných lidí...simulátor nudy :X
    • Pokud je pro tebe tahle hra simulatorem nudy tak si nedokazu predstavit co vlastne hrajes.
      Taktez rozhodne nesouhlasim s tim ze se jedna o hru s nejvetsim poctem zklamanych lidi. Osobne me tahle hra odrazovala a nechtel jsem si ji poridit ale dostal jsem ji jako bonus ke koupi nove VGA a jsem vic nez mile prekvapen, hraji ji intenzivne uz nekolik dni a prakticky nestiham a nevim co v ni delat driv. Uz jen napor multiplayerovych aktivit te nenecha poradne nic dodelat.
      Jedinym minusem jsou vetsi HW naroky na hrani ve vyssich detailech a na ultra, coz me ale s GTX 780 Ti az tak netrapi, ostatni hrace by ale mohlo.
      Osobne hru velmi doporucuji.
    • *1*
  • Gratuluju Ubisoftu za další povedenou hru a tedy i k odpovídajícím prodejům. Doufám ale, že dvojka bude lepší.
  • smutne...ale ked masa toto chce...
    • proc smutne? hral jsi tu hru? Podle videi, clanku, masivni marketingove kampane me hra spise odrazovala ale ted jsem rad ze ji mam. Ocekval jsem od ni malo a dostal jsem hodne, ja jsem spokojen.
  • kdyby nebylo uPlay byla by Watch dogs i znacka kvality
    • Souhlas, Uplay mi taky nesedi, Steam bych snesl.
  • ucho
    "že jde o novou značku hra výrazně uspěla" - čárka
    "které jsme zaznamenali v prvním týdnu od vydání jsou úžasné" - čárka
    "Kupříkladu rekordman v prodejích celkově, GTA V, se dostala na cca 11 milionů kopií za první den" - rekordman se dostal
    "Je pozoruhodné, že Watch Dogs překonala třeba Assassin's Creed III" - proč ne TEN WD?
    • Ataker
      Tak to ber prostě, že se baví obecně o hrách a to je TA HRA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit