Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraní počítačových her není sport. Hotovo, tečka. Doufám, že to na Olympiádách nikdy nebude.
    Bohužel, už teď jsou tam "pseudosporty" typu krasobruslení, ještě tak PC hry. Ne díky.
    Není to sport, je to elektrinickej sport a to je velikej rozdíl.
  • takze ty ho nejdriv oblazis svoji politickou onanii a pak ho posles do pryc. Mam pocit ze z první sis mel usetrit tu svoji.
  • promin, ze jsem se vyjadril. Ale hate na miste neni. Mimochodem mi rodice to s rezimem nemeli OK a i tak dokazi tyto veci oddelovat
  • "slavu"
  • Ano, v tomhle smeru je to hodne smutny...
  • Jasne na jedne strane valecna zpravodajka nese olympijskou vlajku a na strane druhe rusti novinari, kteri si dovoli kritizovat rezim nebo Putina jsou zmlaceni nebo zavrazdeni. Jinak zadne antipropagandy jsem si nevsiml a vsichni komentatori ceremonial chvalili.
  • Rusáku a Amíku je už plnej svět, tak se nediv, nehledě na to češi pořád taky pamatují onou situaci když ty červení zlobři přijeli tankama k nám před barák takže... ono ten HATE je v celku na místě respektive se některým lidem se nedivím.. Mimochodem tohle je herní web svoje politické onan*e si piš na idnes...
  • jsem paran, ale fakt jsem nepochopil, proc zrovna nejakej hrac v nfs. Byl jsem celkem v soku. Nic ve zlym. Takovy divny vedle Tereskovove, valecne zpravodajky v Syrii, ktera nam donesla alternativni pohled na konflikt. Mimochodem to jak pri zahajeni kopali komentatori do Ruska jsem za cely svuj zivot nezazil. Bylo mi trapne za to ze jsem Cech. Podivejte se na web Reflexu co si tam dovoluji. Zaruba na CT atd. Uplne se stydim. Nadhernej ceremonial. I dojeti u mne probjehlo. Meli by byt radi za to co jim rusaci pripravili. Jenom si prijedou, maj to placeny a jeste budou kafrat. Jak lordi. Jaky usili to vsechno muselo stat. Co si mysli? Ze se rus nebude chtit predvest. Zatim jsou to krasne hry a ta anti propaganda uz je do oci bijici. Pritom duch her je o spojovani narodu a oni tam se.ou furt politiku.
  • Neni tam tech vlajkonosu osm?
  • Asharak
    Chm *9* No je pravda že se poslední roky nějak ztratila, tedy alespoň mě, asi za to můžou ostatní akce a úpadek CS 1.6.
  • správa uverejnená pred pár dnami: WCG 2014 sa momentálne vôbec neplánuje, a je to možno úplny koniec WCG ako takého... http://www.ongamers.com/articles/world-cyber-games-wcg-to-cease-operating-all-tournaments-and-events-in-2014/1100-820/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit