Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Recenzi jsem nejprve trestuhodně přeskočil. Potom jsem ale shlédl let's play Pavla s Petrem a ihned jsem listoval Gamesama, abych si recenzi doplnil. Hra nejen že skvěle vypadá a zní, ale je skutečně maximálně zábavná. Strašně se mi líbí cit, kterým je vše podané a ta spousta titěrných detailů. Vynikající věc.
  • Buďte rádi za pixel art. Dá přeci vyniknout těm dnešním "vkusným" omalovánkám *3*
  • ono nie je pixel art ako pixel art ze..niekto to vie spravit nadherne a niekto zas nie
    • Hlavně to je bez toho -ART....

      Tohle je hloupost. pixelART a realisticART není nebo co? Stejnějako comixART apod? Takto se označuje pouze pixel protože to je snad umění nebo co. To pravé. Také argument proti debatě o nějaké grafice je umění / stylizace / nechápeš to a zadupání daného pokusu u debat. Něco jako ten vtip s ikea obrazem, kde znacili uvěřili kecům a chtěli to koupit.... Ale u jiných stylů tomu tak není. Zajímavé.

      Uměni jako tohle pravé umění: https://www.youtube.com/watch?v=22EHOmtWNwI
    • mě třeba nevadilo Gemini Rue, to mělo dobrou atmošku a ta grafika byla tak hraniční, pak ještě Neo Scavenger, kde se mi grafika sice nelíbila, ale zas to mělo dobré herní mechaniky, jinak jsem teď hodně pařil Prison Architect, This War of Mine, předtim Starbound, ale tohle je trochu moc, koukal jsem na nějaký letsplay na youtube a nevydžel to ani 5 minut, ještě to zkusim stáhnout a otestovat, jestli to taky neskrývá nějakou super zábavnou herní mechaniku, než to definitivně odešlu do pekel
  • Co je to za p*covinu davat si sem reklamu na predplatne vlastniho casopisu a zrusit diskusi. Chtel jsem se na neco k tomu predplatnemu zeptat. To je spatna firemni komunikace. Takhle jsem si akorat rekl n*srat a zadne predplatne.
    • Blue.Shark
      U PR sdělení nikdy nejsou povoleny diskuze. Level má navíc vlastní web. S dotazy zamiř tam.
      • PR diskuze nepovoluje, protože neradi čtou jak jsou zbyteční otravní.
    • Mart9
      Tak určitě....
      Pokud se chceš zeptat, napiš rovnou email redakci.
  • PreidaQ
    Fajn recenze. Jenom jsem čekal, že se dozvím rozdíl mezi browserovou verzí hry zdarma a tou na steamu za patnáct éček, což se nestalo.

    Jinak stylizace se mi zrovna u takovéhle westernové hry dost líbí a skvěle k tomu sedí.
    • trochu viac questov, vacsia mapa, viac hratelnych postav, ktore sa daju odomknut aspon to som si tak na prvy pohlad pri hrani vsimol. Na druhej strane stale je to kratka hra a aj ked som sa snazil robit co najviac questov a flakat sa po mape tak mi trvalo tak 4 hodky to dohrat. Za tych 15e to nestoji, treba pockat na nejaku zlavu.
      • nightborne
        Ty hratelný postavy navíc nabízej trochu jinej pohled na příběh, takže to není uplně hraní toho samýho jenom s hrdinou s jiným skinem.
    • ono to neni zadarmo *8*
  • pokud by lidi chteli top grafiku, tak uz davno nehrajou na konzolich, takze takovyhle hry tu budou mit vzdycky svoje misto *3*
  • To mal moj Gameboy lepsiu grafiku
    • jako free hříčka někam na mobily by to nemuselo bejt zlý
  • Luxusní diskuze tu. Posílat lidi hrát hry na MS-Dos. Fajn, ale vy jste tu ti, co sem nepatří. Tohle je recenze nezávislé pixel-art hry. Nelíbí se mi, tedy sem přijdu a žačnu štít síru. To je totiž to jediné co umím.:) A ne, nehodlám tuhle hru hrát. Indie mám velmi rád, ale uznávám ,že pixel-artu jsem přesycen. Každopádně nelezu štěkat svou pravdu. Kór pod recenzi hry, což je paradox. Vidím ,že je to recenze, vidím pixel art, který nemám rád. Tak proč nenapsat do diskuze, jaká je to sra*ka. Tleskám
    • já hlavně nějak z té recenze nepochopil, za co dostala těch 8, hra je podle ní krátká, ošklivá a zjevně nepřináší nic nového, tak za co?
      • Já nevěděl že to je recenze na COD :)
      • To máš těžké, kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. :)
        • já spíš hledám důvod, za co psa pochválit, asi něco jako "je to starej, hluchej ošklivej olezlej podvaťák s blechama, ale je hodnej" *4*
  • já bych je hnal, naučtě se dělat v Cryengine, lemry líný! *1*
  • Já jsem rád, když si občas můžu zahrát dobrou hru, a nemusím u toho spouštět emulátor :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit