Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mikit
    Této grafiky už mám plné zuby.
    • ringmancz
      já mám plné zuby komentářů lidí, kteří mají plné zuby této grafiky.
      • Jack1947
        Pixel sem pixel tam pixel kam se podívám... laciná prezentace a úspěch zaručen - tohle nemá s nostalgii už absolutně nic společného... Jsem rád že lidi stále nejsou oslepeni a ví že už ty pixelovky, nikoho moc neohromí.
        • Myslíš že neosloví tu podřadnou vokální minoritu? Dobrá, stejně je to po většinou banda pirátu.
    • Jack1947
      Nejsi sám kdo to tak má, čeho je moc toho je moc a čeho je...(šak víme). *7* *12*
    • VergiliusGrey
      Mě se sice tenhle styl taky moc nelíbí, na druhou stranu když se ti to nelíbí tak to nehraj. Tak jednoduchý to je.
      • Mikit
        Vím, také to nehraji. Jen jsem chtěl vyjadřít svůj názor, který na tento typ grafiky mám už nějaký ten pátek. Prostě si myslím, že doba této grafiky tu byla a již skončila. Je to (čistě dle mého názoru) stejné jako kdyby dnes vyšel film stejné kvality jako Komando. Měl by na csfd 73%? Asi ne, spíš by byl někde na úrovni Disaster movie (btw, dle mě super film :). Kdyby dnes přišla nějaká automobilka s hranatým autem alá Lancia Integrale, také by asi neuspěla.

        Chápu pokud se tato grafika někomu líbí a má ji rád, přeci jenom má to něco do sebe. Ale je mi trochu líto, že vyvojáři kteří dokaží vytvořit v základu výbornou a originální hru se nepokusí udělat ji v moderní grafice. Ale to už je zase asi problém současné doby/recenzí. Bud to má pixel art grafiku a pak se na to tuto stanku hry nekouká a nebo to má "současnou" grafiku a pokud není na úrovni AAA her, tak jí to v mnoha recenzí může velmi poškodit. (opět jen můj osobní názor).
      • ono tohle presahuje krapet dal, nez jen rict... nehraj...ale nemam naladu to rozebirat..
        • Prosím, ještě začni něco o tom, jak ti "sluníčkáři" s "politickou korektností" v zádech nutí své zvrhlé a dekadentní normy *15*. To se tak báječně poslouchá.
          • tu curamrde, co sem taháš tyhle politicky blaboly..si upad na schodech na hlavu nebo co? nebo jsi uz dočista zesilel z toho vecnyho cumeni do diskuzi a podobne?:)
    • V tom případě doporučuji použít párátko.
      • stoptrapnýmfrázím.cz
      • *1* *1* *1* výbornýý vtip, LOL ROFL. ty jsi skoro lepší jak Johnny Valda
        • http://webmshare.com/BqdqE
        • Á, můj indický kolega. Zdraví slouží?
          • http://www.ronnie.cz/img/data/ctenari/galerie/img_38422_3401_287e03d_v.jpg
            • Pěkné tělo. Protože jsem homosexuál, jsem taky trochu vzušený, ale proč mi tuto lehkou erotiku vlastně zasíláte? To rozhodně není pan Otm Shank.
    • tak nekteri ji měli plne zuby hned jak tenhle indie boom zacal, nastesti uz po nem skoro nestekne ani pes..kazdopadne vitej v klubu:)
      • Budu hádat, z lesa se přiřítil retro pixelový sériový vrah, který znásilnil tvého tátu a zavraždil tvou mámu. Pod každý, doslova každý článek o nějaké visual-retro hře, musíš napsat, jak moc ti kazí život. Doufám, že se stejnou vervou chodíváš i do kina na představení, která nemáš rád a s vervou vykřikuješ, jaká je to sr*čka. To je ty vogo stejné šablonovité jednání, jako pod články na zpravodajských serverech. Jen zaměň termíny jako "zlodějská vláda, Kalousek, nepřizpůsobiví, židi z wallstreetu a komunistická EU" za "topinkovače, pc master race, kostičkované sr*čky, hater, fanboy".
        Učiňme přítrž frázím, prosím!
        • Ja si na rozdil od jinych za svým názorem na indie hry stojim od uplneho zacatku kdy to zacalo, takze zadna fraze nebo tak něco, ale celkem uceleny názor kterého se drzim. A jo, jsem dusledny, a když je prilezitost pripomenu se. Akorát nemam naladu pokazde vypisovat všechno aby to nepůsobilo jako fraze. navíc to uz ani moc není potřeba, indie moda je za nama:)
          • Tak se na to konečně v*ser. Nikoho stejně nepřesvědčíš a nic nového nepřineseš.
            • ja chápu ze pro nekoho kdo není dostatecne vyspely aby si dokazal vytvořit dlouhodoby názor na nejakou věc je problém když vidi ze to někdo dokaze, ale neboj az budes starsi pujde to jak po masle.
              zatím používáš slova a vety které jsou dilem jinych, jen tak papouskujes o zlodějských vladach, slunickareni a tak..jednou..skutecne jednou pouzijes i něco svého a když panbu da tak si konecne vytvoris názor který bude jen tvuj vlastní ..:) zatím pouze mluvíš jako kafemlýnek kopirujici tisice diskuzi všude mozne.
          • Jak se pozna ze je "indie moda" za nama?
            • Gaben nesouhasi a jen se spokojene usmiva a toci prsty.
            • hraci od zhruba 10 -75 let jsou myslim dostatecny vzorek. Vlastne jedina ,,indie,, hra o kterou je pomerne zajem je minecraft..jak ovšem ale všichni vime..přívlastek indie je uz jaksi hudba minulosti..
            • Ja myslim ze se moc soustredis na desitky hracu denne a unika ti global :D
            • A je ten vzorek hráču reprezentativní? Osobní zkušenost je sice krásná věc, ale ráda kalí pohled na objektivní realitu.
            • Reakce na flashe:
              Takto drazí přátelé vypadá názorná ukázka argumentačních klamů a demagogie. Autor takového výroku přednese několik styčných bodů, na kterých staví svou obhajobu avšak tyto postrádají jakékoliv přímé relevance s probíranou látkou. Asi tak, jako když populistický politik řekne, že za nesplnění jeho předvolebních slibů, mohou migranti.
              Realita je taková, že vzájemné koexistene indie her a technologií, které ve své tezi uvádí, není pouze možná, ale dokonce vítaná (nabízí možnost alternativy k mainstramovému trhu). Čověce, ty uvažuješ jenom v maistramových intencích. Je to stejné, jako bys mávnutím ruky odsoudil všechny festivalové filmy jenom proto, že tranforméři měli rozpočet v řádech miliard korun.
              A je to sice můj názor, ale známku 7/10 rozhodně nemohu považovat za špatnou.
            • zbytecne se v tom rejpete a unika vam global..ale nic..denne prichazim do kontaktu s desitkami hracu..vim svoje a ten muj dojem, narozdil od vas, mam aspoň podlozenej reálnou zkusenosti:)

              PS: 4k, dx 12 atd jsou věci co klepou na dveře a zajem o ne je, ze to hned překrucujete na dnesek je vas problém.
            • Aha takze je to jenom tvuj dojem... rozumim.
              Zrovna na virtualni realitu na ktere se udelalo a dela spousty nezavislych titulu protoze vetsina velkych vydavatelu tak nejak porad poradne nevi jak s tim nalozit. 4k je ted hodne mainstream a ten odklon od indie her kvuli 4k je videt na kazdem kroku. Co nezvladlo HD rozliseni zvladne 4k a jestli 4k nebude znamenat konec pixelatych indie her tak uz snad jenom 8k. A jak s tim vsim souvisi DX12 teda netusim uz vubec.
            • fallanga
              "zajem lidi se presunul jinam..nove konzole, 4K rozliseni, DX12...."
              To je pěkné, že se ten zájem přesunul jinam, ale proč by nemohla indie hra mít 4k rozlišení nebo vyjít na nové konzole? Nevidím tam jediný důvod. V době Kickstarteru je to možné. Navíc, jaké procento lidí má dnes 4K monitor a grafiku, která takové rozlišení utáhne. GTA V při 4K rozlišení vyžaduje 3 GB VRAM a takové grafiky nejsou zrovna levné. Většina lidí se spokojí s FullHD.
            • zajem lidi se presunul jinam..nove konzole, 4K rozliseni, DX12, virtualni realita. V době boomu indie her nebylo nic nového, zastarale konzole, na PC zadny pokrok spojeny ze staryma konzolemi. Hraci se kousali nudou, tak věci jako indie a kickstarter prisli vhod. Vlajkova lod indie her, Minecraft, byl prodan Microsoftu. U vetsiny recenzi indie her všude mozne je jen par prispevku, sposuta z nich se uz ani nerecenzuje, pokracovani indie trhaku dostavaji 7/10..atd atd
              • Reakce na příspěvek:

                Tohle vsechno indie hry umi absorbovat. Treba na PS4 vychazi nejvic prave indie hry.
            • Ja nepotrebuju traktat ale cekal jsem ze napises "protoze indie her vychazi mene nez pred rokem" nebo "protoze se snizuje pocet prodanych indie her. Proste ze tenhle svuj dojem kterymu mam podle tebe verit mas podlozenej necim vic nez jen svym dojmem.
            • Snad si nemyslis ze ti tu vytvorim traktat na tohle téma. proste mi ver..je za nama:)
        • xH4wK
          fanboy is that you ?

          Ked sa vam tak moc pacia tieto kockovane hry a mate radi retro tak si chodte hrat MS:DOS hry na starych sunkach ktore urcite doma mate, zamasturbujte si nad tym ake krasne zvuky a grafiku to ma a bilion nudnych hodin gameplay vdaka bugom a starym ovladacim prvkom ktore umelo danu hraciu dobu predlzuju.. ale whatever, len s tym neotravujte uz vacsinu populacie..
          • Problem je, ze i ty stare DOSove hry vetsinou meli ty pixely poskladane hezceji. :)
          • stoptrapnýmfrázím.cz
  • maros.goc
    to recenzujete aj staré hry z GOGu či ako?
    • nightborne
      westerado vycházel tak před tejdnem, mám ten pocit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit