Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím větší meč, tím lepší MMO. To, že si asiaté libují v titěrných sexy holčičkách máchajcích s 3 metrovými meči, budiž. Jen nechápu, že se tento pro mne ne zcela přitažlivý asijský styl tahá i do těch neasijských her.
  • Jack1947
    Nechci vypadat jako MMO -Hater jako to plne chapu, sam jsem az donedavna jednu MMA hral , a to vlastne uz od doby jejiho vzniku *3* . Jeste treba dodat ze to bylo F2P , a ze hra takoveho zanru , je na pc nedostatkova ( spise uplne chybi). Coz mne celkem mrzi, kdybych mohl tak bych vyvoj nejak i podporil tohohle typu, protoze mne ( asi z konzoli) tenhle styl bavi.
  • taková MMO Magicka, to by bylo něco :-D
    • Nevim jestli to bude přímo MMO ale čistě MP Magicka se dělá :D
  • Radsej nech mi poslu kluc do bety, si to otestujem sam :)
  • Grafický styl mi nevadí, hodně lidí nadchne, hodně odpudí. Spíš nevím jak bude fungovat disarm v pvp, asi budou všichni jenom zmateně pobíhat a hledat po okolí svoje zbraně
    • Ale musíte uznat že tyhle nové prvky jsou velmi zajímavé a bude zábava je v pvp používat
    • 5irp373
      Myslim ze Disarm v pvp bude jeste to lepsi (muzes jeste nepritele macnout svoji prackou)... Ale co takovy disorient, to bude zmatku :)).
  • jezisi proc!dalsi omalovánka pro deti..ktera spadne dřív nez blizz vyda další datac k wow
  • TheGGG
    Dětinské a barevné jak pokračování shreka. Tyto hipízácký barevný patlaniny jsou jen k smíchu a vždy mi připomenou krále nevkusu "firmu" Blizzard
    • tady umiraji kotatka jak na bezicim pasu
    • z vytvarneho hlediska je wow umelecke dilo a jeho grafika časem nestarne.
      • Tilwaen
        Zkrátka zraje jako víno.
        • Kozy
          lol
        • TheGGG
          a hlavně je to kýč jak bič
          • není
            • je to kyc a vrchol nevkusu, zaroven hra pro ty mene inteligentni... takze ti ani nepoznaji jak nevkusny yo je *8*
    • No můžeš tvrdit co chceš, ale hry od Blizzardu jsou nejhranější hry na světě vůbec. To už o něčem svědčí.
      Tohle sice od Blizzardu není, ale v Carbine je dost lidí, kteří už v Blizzardu nepracují.
      Vždy se ve mě začne vařit krev, když někdo o cizím díle tvrdí, že je to patlanina. Ani si nedokážeš představit, kolik vývoj takové práce stojí sil a kolik opravdového umění se musí do hry vložit. Dětinské jsou Tvé řeči.
      • TheGGG
        nejhranější, je také CoD nebo fakebookové "hry" od zyngy, ale to neznamená že to nejsou srač*y
      • Jack1947
        Bohuzel jo, no to jim nikdo neodpare, jeste dlouho ne.
  • Tuto hru hodlám maximálně bránit. Mám rád ten "disney" styl, líbí se mi herní mechaniky (na rozdíl od všech ostatních onlinovek a rpg opravdu fungují a jsou zábavné) a stále je to dost barevné a přívětivé jako Wowko (dělají na tom někteří odpadlíví z Blizzardu).
    • *myslel jsem odpadlící z Blizzardu *1*
  • zdeeneek
    Nektery napady jsou tam docela zajimavy - zakryta obrazovka pokud postava dostane blind, pri disarmu si postava muze pro zbran dobehnout ... Jsem docela zvedavej co z toho nakonec vyleze za hru jako celek.
  • Myslí si tu ještě někdo, že flash je závoen Triska?
    • Jack1947
      Trochu komplikovany ne? i kdyz...
      • Neviděl jsi snad "klub rváčů"?
        • Jack1947
          Jo, tak ja myslel , o nekoho jineho ( jinak jak to myslis pribliz) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit