Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Knoxxi, popelář je důležitější. O hodně důležitější.
  • Čím větší meč, tím lepší MMO. To, že si asiaté libují v titěrných sexy holčičkách máchajcích s 3 metrovými meči, budiž. Jen nechápu, že se tento pro mne ne zcela přitažlivý asijský styl tahá i do těch neasijských her.
  • TheGGG
    Kotor
  • Tim se potvrzuje, ze kluci kteri hraji za holky jsou magori.
  • Jack1947
    Nechci vypadat jako MMO -Hater jako to plne chapu, sam jsem az donedavna jednu MMA hral , a to vlastne uz od doby jejiho vzniku *3* . Jeste treba dodat ze to bylo F2P , a ze hra takoveho zanru , je na pc nedostatkova ( spise uplne chybi). Coz mne celkem mrzi, kdybych mohl tak bych vyvoj nejak i podporil tohohle typu, protoze mne ( asi z konzoli) tenhle styl bavi.
  • Ale musíte uznat že tyhle nové prvky jsou velmi zajímavé a bude zábava je v pvp používat
  • Nevim jestli to bude přímo MMO ale čistě MP Magicka se dělá :D
  • tady umiraji kotatka jak na bezicim pasu
  • taková MMO Magicka, to by bylo něco :-D
  • Radsej nech mi poslu kluc do bety, si to otestujem sam :)
  • nn todle bude možná katastrofa, ale ne jako GW2 :D u GW nelituju ani jediného dolaru, který jsem do toho dal
  • 5irp373
    Myslim ze Disarm v pvp bude jeste to lepsi (muzes jeste nepritele macnout svoji prackou)... Ale co takovy disorient, to bude zmatku :)).
  • je to kyc a vrchol nevkusu, zaroven hra pro ty mene inteligentni... takze ti ani nepoznaji jak nevkusny yo je *8*
  • Grafický styl mi nevadí, hodně lidí nadchne, hodně odpudí. Spíš nevím jak bude fungovat disarm v pvp, asi budou všichni jenom zmateně pobíhat a hledat po okolí svoje zbraně
  • Asi se nedočkáš hraju už rok a pořád je to dobrá hra.
  • není
  • Kozy
    lol
  • jezisi proc!dalsi omalovánka pro deti..ktera spadne dřív nez blizz vyda další datac k wow
  • TheGGG
    nejhranější, je také CoD nebo fakebookové "hry" od zyngy, ale to neznamená že to nejsou srač*y
  • TheGGG
    a hlavně je to kýč jak bič

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit