Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim proč se do ní všichni tak navážíte mě náhodou její příspěvek přišel naprosto normální a taky mě to napadlo proč to tak je, vždyť už je to humus jak všude pobíhaj takový panáčkové se 6 metrovými meči
  • Jack1947
    Je to dneska moderni, jak u peni... *15* ... Na ten velkej mec reakce ... ef tyhle dlouhe vlakna, jsou vazne k zlosti obcas...
  • Jack1947
    Neni vyjimka, plno chlapu hraje, za zenske a naopak. ( plynou z toho povetsinou, ruzne nezanedbatelne vyhody atp... )
  • Veskoslav
    Svatba? Ale kdeže, říká se prvně studuj, cestuj a pak se žeň *1*
  • Veskoslav
    No podle mě to klasické MMO už nebude (za klasické MMO považuji třeba WoW nebo SW ToR). Tedy doufám.
  • Za to se neomlouvej i ten popelář je důležitej *4*
  • Trisska
    Dobře, už nic nedělám. A promiňte že existuju!!!
  • tomocz
    A kdy už se vy dva konečně vezmete? :)
  • Jack1947
    Jsem fakt rad ze sem imunni vuci "MMO¸¸... *15*
  • Tvle, tvoje příspěvky jsou den ode dně více a více zarážející.
  • Trisska
    Já myslela, že když hraješ nějaký MMO tak se chceš se svou postavou co nejvíce ztotožnit. Tak proto mi přijde trochu divný, že hraješ za holku... Navíc si i ostatní hráči musej myslet že seš holka.
  • Veskoslav
    Povětšinou hraji v MMO či RPG hrách za holky. Pakliže mají normální zbroje a zbraně. To nemá co do činění s tím, že jsem kluk proboha.
  • Ale já neřekl, že mi to vadí *15* mě jen zajímá jaký máš názory a postoje když napíšeš to co napíšeš..A budeš se možná divit, ale když si hned změníš obrázek po tom co ti ho někdo zkritizuje taky něco napovídá. Takže radši už nic nedělej..
  • Veskoslav
    Protože Beďar je Beďar a nevydává se za pseudointelektuála, co si hraje na křehkého tvora, zkráceně holku.
  • Trisska
    Není co závidět, sama jsem taková. A hele tohle je fakt zvláštní. Minule jsi mě tu obviňoval že jsem kluk co si hraje na holku a teď sám přiznáváš že hraješ za holky... Tak nevim, ale možná by sis měl nejdříve zamést před vlastním prahem než začneš někoho obviňovat.
  • Trisska
    Hm, zajímavý. Nikdy bych nečekala, že se toho na herním webu o sobě tolik dozvím. *15* Tak obrázek jsem si pro jistotu změnila... Je to teď lepší, pane psycholog? *4* Mimochodem, je fakt zajímavý, že rozmačkaný beďary v avataru tu nikomu nevaděj a sympatická postavička z nádhernýho animáku dokáže vyvolat takový pozdvižení. *8*
  • Shania
    Přesto tohle je klasické MMO RPG s akčním bojem a žádná střílečka:)
  • Ja bych spsi řekl ze když se tu Trisska objevi tak se na ni sletne hejno nadrzenych cokliku, a stekaji a hopsaji. At uz napise cokoliv, jakoukoliv blbinu ma uspech zarucenej, minimalne diskuze na dve tri hodiny:)
  • No hned ti to vysvětlím dá se z toho lecos poznat např. to, že nejseš zcela vyzrálá osobnost (pokud jseš teda dospělá a nejseš dítě) vysvětlení -> 1. vidíš se v postavičce z animované pohádky(to naznačuje celkem dost). 2. převládající růžová a k tomu naprostý protiklad černé barvy naznačují pocity méněcenosti a také nevyzrále osobnosti jako v bodě č. 1. 3. vybíráš si ženské hrdinky co svědčí o tvé nesmyslné touze jako žena něčeho dosáhnout a býti respektována..
  • Veskoslav
    V Dishonored je taky magie a chladné zbraně a přesto je to "střílečka".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit