Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Podle mě jim závidíš. Většinou jsou totiž holky v MMO krásné, štíhlé a mají pevná prsa:) Navíc já třeba hraji GW a i když jsem křehká dívka, co by mohla nosit kladivo větší než ona, tak mám nejenom brnění, co fakt je brnění a ne erotická sranda a zbraně, co jsou velikostně naprosto normální. To samé u SW ToR. Ale rád mám možnost mít velké zbraně, z nudy, ze srandy atd.
  • autori delaji to co se libi lidem, a masa proste chce velky svitici meče
  • Trisska
    Nic. To lidi občas dělávají, že si daj do profilu svoji oblíbenou postavičku. Jestli je na tom něco špatného, tak mi to prosím vysvětli...
  • líbí se mi to, trochu to pripomína world of warcraft. A taky bych tomu nerikal strilecka když tam jsou i meče a magie.
  • Trisska
    Raději vychladni a běž si dotáhnout šroubky u motoru ty bručoune.
  • Je vážně legrační, když máš jako obrázek profilu malebnou panenku s hezkým ksichtíkem. Zajímalo by mě co si tím chceš dokázat ?
  • Ocenil bych, kdyby mi tady admin prestal mazat prispevky narazejici na to, ze tomu autor neustale rika MMO striecka, na coz byl upozornen uz minule, a radsi si to opravil. Diky
  • Za prve je to urcity styl a za druhe me by zajimalo, co si chces dokazat ty tou svou cestinou a ruzovou demenci co tu vypoustis. Bez si michat spagety, tlapicko
  • Vogon
    Zde legenda mého lidu,
    básní v klidu,
    tento Vogon Prostetnik,
    jenž nemá kurník.

    http://www.youtube.com/watch?v=WjbghLpGhOc
  • Ja bych pockal ještě tak dva roky, pak uz se to bude mcot rict na plnou hubu, ted mas ještě moc minusek:)
  • Trisska
    Je vážně legrační, když postavička s rukama jak párátka drží v tlapičce meč třikrát větší než ona. Zajímalo by mě co si tím chtěj autoři hry dokázat, že dělaj tak velký meče... *7*
  • Taky by už jednou mohli udělat MMO bez těch fantasy sraček okolo..
  • Tohle bude další katastrofa jako GW2.

    Může se už o GW2 říkat pravda, nebo si ještě pořád hrajeme na to, že to byla dobrá hra?
  • *15*
  • Dopadne to jak v Oblivionu... muj radoby epickej legendarni enchantlej mec, kterej jsem ziskaval buh vi jak dlouho, me vyrazil bandita z ruky na uboci hory. Mec jsem v hluboke trave hledal hodinu a pul...
  • hm ta stylizacia je pre vekovu kategoriu 3-7 takze to skor oslovi mladsich hracov asi
  • Tilwaen
    Ty bys měl vydat sbírku.
  • Vogon
    Meče velké v rukách,
    mečíky malé v kalhotách,
    ovšem kozy tam jsou pěkné,
    ale velmi strašidelné,
    oči svítící,
    a zadnice smrdící.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit