Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopadne to jak v Oblivionu... muj radoby epickej legendarni enchantlej mec, kterej jsem ziskaval buh vi jak dlouho, me vyrazil bandita z ruky na uboci hory. Mec jsem v hluboke trave hledal hodinu a pul...
    • *15*
  • nj a pri stunu prasti hrace klavesnice po kebuli
  • Vogon
    Meče velké v rukách,
    mečíky malé v kalhotách,
    ovšem kozy tam jsou pěkné,
    ale velmi strašidelné,
    oči svítící,
    a zadnice smrdící.
    • ten trailer som si pozrel len kvoli tym kozam co si spomynal :D a bohuzial som ich nezocil
    • Tilwaen
      Ty bys měl vydat sbírku.
      • Vogon
        Zde legenda mého lidu,
        básní v klidu,
        tento Vogon Prostetnik,
        jenž nemá kurník.

        http://www.youtube.com/watch?v=WjbghLpGhOc
  • Taky by už jednou mohli udělat MMO bez těch fantasy sraček okolo..
    • TheGGG
      Kotor
  • Ocenil bych, kdyby mi tady admin prestal mazat prispevky narazejici na to, ze tomu autor neustale rika MMO striecka, na coz byl upozornen uz minule, a radsi si to opravil. Diky
  • Jack1947
    Jsem fakt rad ze sem imunni vuci "MMO¸¸... *15*
  • zdeeneek
    Nektery napady jsou tam docela zajimavy - zakryta obrazovka pokud postava dostane blind, pri disarmu si postava muze pro zbran dobehnout ... Jsem docela zvedavej co z toho nakonec vyleze za hru jako celek.
  • Tuto hru hodlám maximálně bránit. Mám rád ten "disney" styl, líbí se mi herní mechaniky (na rozdíl od všech ostatních onlinovek a rpg opravdu fungují a jsou zábavné) a stále je to dost barevné a přívětivé jako Wowko (dělají na tom někteří odpadlíví z Blizzardu).
    • *myslel jsem odpadlící z Blizzardu *1*
  • líbí se mi to, trochu to pripomína world of warcraft. A taky bych tomu nerikal strilecka když tam jsou i meče a magie.
    • Veskoslav
      V Dishonored je taky magie a chladné zbraně a přesto je to "střílečka".
      • Shania
        Přesto tohle je klasické MMO RPG s akčním bojem a žádná střílečka:)
        • Veskoslav
          No podle mě to klasické MMO už nebude (za klasické MMO považuji třeba WoW nebo SW ToR). Tedy doufám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit