Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radsej nech mi poslu kluc do bety, si to otestujem sam :)
  • Čím větší meč, tím lepší MMO. To, že si asiaté libují v titěrných sexy holčičkách máchajcích s 3 metrovými meči, budiž. Jen nechápu, že se tento pro mne ne zcela přitažlivý asijský styl tahá i do těch neasijských her.
  • Myslí si tu ještě někdo, že flash je závoen Triska?
    • Jack1947
      Trochu komplikovany ne? i kdyz...
      • Neviděl jsi snad "klub rváčů"?
        • Jack1947
          Jo, tak ja myslel , o nekoho jineho ( jinak jak to myslis pribliz) .
  • jezisi proc!dalsi omalovánka pro deti..ktera spadne dřív nez blizz vyda další datac k wow
  • Trisska
    Je vážně legrační, když postavička s rukama jak párátka drží v tlapičce meč třikrát větší než ona. Zajímalo by mě co si tím chtěj autoři hry dokázat, že dělaj tak velký meče... *7*
    • Nevim proč se do ní všichni tak navážíte mě náhodou její příspěvek přišel naprosto normální a taky mě to napadlo proč to tak je, vždyť už je to humus jak všude pobíhaj takový panáčkové se 6 metrovými meči
      • Jack1947
        pff...
    • Jack1947
      Je to dneska moderni, jak u peni... *15* ... Na ten velkej mec reakce ... ef tyhle dlouhe vlakna, jsou vazne k zlosti obcas...
    • Veskoslav
      Podle mě jim závidíš. Většinou jsou totiž holky v MMO krásné, štíhlé a mají pevná prsa:) Navíc já třeba hraji GW a i když jsem křehká dívka, co by mohla nosit kladivo větší než ona, tak mám nejenom brnění, co fakt je brnění a ne erotická sranda a zbraně, co jsou velikostně naprosto normální. To samé u SW ToR. Ale rád mám možnost mít velké zbraně, z nudy, ze srandy atd.
      • Trisska
        Není co závidět, sama jsem taková. A hele tohle je fakt zvláštní. Minule jsi mě tu obviňoval že jsem kluk co si hraje na holku a teď sám přiznáváš že hraješ za holky... Tak nevim, ale možná by sis měl nejdříve zamést před vlastním prahem než začneš někoho obviňovat.
        • Veskoslav
          Povětšinou hraji v MMO či RPG hrách za holky. Pakliže mají normální zbroje a zbraně. To nemá co do činění s tím, že jsem kluk proboha.
          • Tim se potvrzuje, ze kluci kteri hraji za holky jsou magori.
          • nejdriv napíšeš že jsi holka a ted se to snažis zamluvit *7* *7*
          • Veskoslav
            Svatba? Ale kdeže, říká se prvně studuj, cestuj a pak se žeň *1*
            • Jack1947
              Nadhera kam az se , u MMORPG diskuze krasne vyvinula/ nebo vyviji ... ( to zas autor clanku bude mit dilema jak to promazat aby nahodou, nesmazl neco podstatneho, nic zavidenihodneho to neni veru).
            • Tilwaen
              @kotty: Tak nezáleží, ale který koloděj by prvně sázel strom? *15*
            • kotty
              @Tilwaen zalezi na poradi? *1*
            • Tilwaen
              A správný chlap má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna... *1*
          • tomocz
            A kdy už se vy dva konečně vezmete? :)
          • Tvle, tvoje příspěvky jsou den ode dně více a více zarážející.
          • Trisska
            Já myslela, že když hraješ nějaký MMO tak se chceš se svou postavou co nejvíce ztotožnit. Tak proto mi přijde trochu divný, že hraješ za holku... Navíc si i ostatní hráči musej myslet že seš holka.
            • Jack1947
              Neni vyjimka, plno chlapu hraje, za zenske a naopak. ( plynou z toho povetsinou, ruzne nezanedbatelne vyhody atp... )
    • autori delaji to co se libi lidem, a masa proste chce velky svitici meče
    • Je vážně legrační, když máš jako obrázek profilu malebnou panenku s hezkým ksichtíkem. Zajímalo by mě co si tím chceš dokázat ?
      • Trisska
        Nic. To lidi občas dělávají, že si daj do profilu svoji oblíbenou postavičku. Jestli je na tom něco špatného, tak mi to prosím vysvětli...
        • No hned ti to vysvětlím dá se z toho lecos poznat např. to, že nejseš zcela vyzrálá osobnost (pokud jseš teda dospělá a nejseš dítě) vysvětlení -> 1. vidíš se v postavičce z animované pohádky(to naznačuje celkem dost). 2. převládající růžová a k tomu naprostý protiklad černé barvy naznačují pocity méněcenosti a také nevyzrále osobnosti jako v bodě č. 1. 3. vybíráš si ženské hrdinky co svědčí o tvé nesmyslné touze jako žena něčeho dosáhnout a býti respektována..
          • Trisska
            Hm, zajímavý. Nikdy bych nečekala, že se toho na herním webu o sobě tolik dozvím. *15* Tak obrázek jsem si pro jistotu změnila... Je to teď lepší, pane psycholog? *4* Mimochodem, je fakt zajímavý, že rozmačkaný beďary v avataru tu nikomu nevaděj a sympatická postavička z nádhernýho animáku dokáže vyvolat takový pozdvižení. *8*
            • vlastik.plaminek
              Knoxxi, popelář je důležitější. O hodně důležitější.
            • :D :D :D Korunu si tomu nasadila tim, ze sis ji diky prispevku zmenila. heheh, ty ses vazne trubka
            • Za to se neomlouvej i ten popelář je důležitej *4*
            • Trisska
              Dobře, už nic nedělám. A promiňte že existuju!!!
            • Ale já neřekl, že mi to vadí *15* mě jen zajímá jaký máš názory a postoje když napíšeš to co napíšeš..A budeš se možná divit, ale když si hned změníš obrázek po tom co ti ho někdo zkritizuje taky něco napovídá. Takže radši už nic nedělej..
            • Veskoslav
              Protože Beďar je Beďar a nevydává se za pseudointelektuála, co si hraje na křehkého tvora, zkráceně holku.
          • Ja bych spsi řekl ze když se tu Trisska objevi tak se na ni sletne hejno nadrzenych cokliku, a stekaji a hopsaji. At uz napise cokoliv, jakoukoliv blbinu ma uspech zarucenej, minimalne diskuze na dve tri hodiny:)
    • Za prve je to urcity styl a za druhe me by zajimalo, co si chces dokazat ty tou svou cestinou a ruzovou demenci co tu vypoustis. Bez si michat spagety, tlapicko
      • Trisska
        Raději vychladni a běž si dotáhnout šroubky u motoru ty bručoune.
  • TheGGG
    Dětinské a barevné jak pokračování shreka. Tyto hipízácký barevný patlaniny jsou jen k smíchu a vždy mi připomenou krále nevkusu "firmu" Blizzard
    • tady umiraji kotatka jak na bezicim pasu
    • z vytvarneho hlediska je wow umelecke dilo a jeho grafika časem nestarne.
      • Tilwaen
        Zkrátka zraje jako víno.
        • Kozy
          lol
        • TheGGG
          a hlavně je to kýč jak bič
          • není
            • je to kyc a vrchol nevkusu, zaroven hra pro ty mene inteligentni... takze ti ani nepoznaji jak nevkusny yo je *8*
    • No můžeš tvrdit co chceš, ale hry od Blizzardu jsou nejhranější hry na světě vůbec. To už o něčem svědčí.
      Tohle sice od Blizzardu není, ale v Carbine je dost lidí, kteří už v Blizzardu nepracují.
      Vždy se ve mě začne vařit krev, když někdo o cizím díle tvrdí, že je to patlanina. Ani si nedokážeš představit, kolik vývoj takové práce stojí sil a kolik opravdového umění se musí do hry vložit. Dětinské jsou Tvé řeči.
      • TheGGG
        nejhranější, je také CoD nebo fakebookové "hry" od zyngy, ale to neznamená že to nejsou srač*y
      • Jack1947
        Bohuzel jo, no to jim nikdo neodpare, jeste dlouho ne.
  • Grafický styl mi nevadí, hodně lidí nadchne, hodně odpudí. Spíš nevím jak bude fungovat disarm v pvp, asi budou všichni jenom zmateně pobíhat a hledat po okolí svoje zbraně
    • Ale musíte uznat že tyhle nové prvky jsou velmi zajímavé a bude zábava je v pvp používat
    • 5irp373
      Myslim ze Disarm v pvp bude jeste to lepsi (muzes jeste nepritele macnout svoji prackou)... Ale co takovy disorient, to bude zmatku :)).
  • Jack1947
    Nechci vypadat jako MMO -Hater jako to plne chapu, sam jsem az donedavna jednu MMA hral , a to vlastne uz od doby jejiho vzniku *3* . Jeste treba dodat ze to bylo F2P , a ze hra takoveho zanru , je na pc nedostatkova ( spise uplne chybi). Coz mne celkem mrzi, kdybych mohl tak bych vyvoj nejak i podporil tohohle typu, protoze mne ( asi z konzoli) tenhle styl bavi.
  • taková MMO Magicka, to by bylo něco :-D
    • Nevim jestli to bude přímo MMO ale čistě MP Magicka se dělá :D
  • hm ta stylizacia je pre vekovu kategoriu 3-7 takze to skor oslovi mladsich hracov asi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit