Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejdriv napíšeš že jsi holka a ted se to snažis zamluvit *7* *7*
  • ten trailer som si pozrel len kvoli tym kozam co si spomynal :D a bohuzial som ich nezocil
  • Jack1947
    Nadhera kam az se , u MMORPG diskuze krasne vyvinula/ nebo vyviji ... ( to zas autor clanku bude mit dilema jak to promazat aby nahodou, nesmazl neco podstatneho, nic zavidenihodneho to neni veru).
  • Tilwaen
    Zkrátka zraje jako víno.
  • z vytvarneho hlediska je wow umelecke dilo a jeho grafika časem nestarne.
  • Tilwaen
    @kotty: Tak nezáleží, ale který koloděj by prvně sázel strom? *15*
  • kotty
    @Tilwaen zalezi na poradi? *1*
  • Jack1947
    Bohuzel jo, no to jim nikdo neodpare, jeste dlouho ne.
  • No můžeš tvrdit co chceš, ale hry od Blizzardu jsou nejhranější hry na světě vůbec. To už o něčem svědčí.
    Tohle sice od Blizzardu není, ale v Carbine je dost lidí, kteří už v Blizzardu nepracují.
    Vždy se ve mě začne vařit krev, když někdo o cizím díle tvrdí, že je to patlanina. Ani si nedokážeš představit, kolik vývoj takové práce stojí sil a kolik opravdového umění se musí do hry vložit. Dětinské jsou Tvé řeči.
  • Tilwaen
    A správný chlap má postavit dům, zasadit strom a zplodit syna... *1*
  • TheGGG
    Dětinské a barevné jak pokračování shreka. Tyto hipízácký barevný patlaniny jsou jen k smíchu a vždy mi připomenou krále nevkusu "firmu" Blizzard
  • *myslel jsem odpadlící z Blizzardu *1*
  • Tuto hru hodlám maximálně bránit. Mám rád ten "disney" styl, líbí se mi herní mechaniky (na rozdíl od všech ostatních onlinovek a rpg opravdu fungují a jsou zábavné) a stále je to dost barevné a přívětivé jako Wowko (dělají na tom někteří odpadlíví z Blizzardu).
  • zdeeneek
    Nektery napady jsou tam docela zajimavy - zakryta obrazovka pokud postava dostane blind, pri disarmu si postava muze pro zbran dobehnout ... Jsem docela zvedavej co z toho nakonec vyleze za hru jako celek.
  • Jack1947
    pff...
  • Jack1947
    Jo, tak ja myslel , o nekoho jineho ( jinak jak to myslis pribliz) .
  • :D :D :D Korunu si tomu nasadila tim, ze sis ji diky prispevku zmenila. heheh, ty ses vazne trubka
  • Neviděl jsi snad "klub rváčů"?
  • Jack1947
    Trochu komplikovany ne? i kdyz...
  • Myslí si tu ještě někdo, že flash je závoen Triska?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit