Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten easter egg s retro levelem nemá chybu :)
  • Jack1947
    Takze nakonec podle zdejsi recenze lepe nez minule. Coz je super, tupa AI ? ale no tak, aspon ze se tam dobre strily, jsou tam zajimave zbrane a celkove i nacisticke (nezrealizovane) projekty.

    Co ze to ma jen trochu "vyssi" naroky a chce kolem 50gb... vzdyt v dobe rychleho... ehm 4DVD je to uplne v poho. Koneckoncu hlavni je ze se to dobre hraje, nostalgici t W3D a RTCW maj smulu.
    Dneska jede tunelovka s nonstop akci. *4* A tak to ma byt!
    • Rekni tatinkovi at te strci do maminciny pochvy a prejebe te! *3*
  • Miserius
    Ach jo... Co bych dal za pořádnou WWII akci, od tohodle mě odrazujou robotové... Kdo to hrál nějak déle, můžete odhadem říct jakej je poměr boje s lidma ku boji s robotama?
    • TheGGG
      ano, protože her s alternativní historií kde by náckové vyhrály válku je hodně. *6*
    • Veskoslav
      Víš, že se to neodehrává ve 2. světové, ale v roce 1960?;)
      • Miserius
        Jo, špatně jsem se vyjádřil... Akci ve které se zabíjí nacisti v nacistické vlasti za obdobi kdy vladnou nacisti jako za druhe svetove valky, nebo i hure... Rozhodl jsem se to zkratit na pojem WWII, abych usetril cas. Vidis jak se mi to vyplatilo?
        • Veskoslav
          :) Jako za 3 hodiny je poměr tak 10:1 v "prospěch" obyčejné pěchoty. Ale i ta dává zabrat.
  • Odulin
    Mám za sebou asi 2 hoďky na Uber a líbí se mi to. Hratelnost klasická, akce pohledná. Možná jen AI by mohla bejt trochu drsnější a pohotovější, ale jinak doporučuji.
  • Jo a celá technická stránka hry je výsměch. Ta hra má 50GB a přitom to má příšerně low textury. AI je prostě nulová, absolutně nulová, ještě víc nulová než v Metru. Asi nejdůležitější factor v FPS je AI a rádoby kritici to ignorují. Zahratjte si F.E.A.R a po tom tohle. Bude se vám chtít brečet.
    • Veskoslav
      Naklikej si na sebe;) Snad ses u toho aspon 10krát udělal.
      • Udelal jsem uz 14x hec. *15*
  • kubi-wan
    Já věděl, že to bude pecka! Přesně typ her, co mi na trhu (až na pár výjimek) schází. Aspoň už vim, co si pořídim za diplomku! *5*
  • Veskoslav
    Pokud hrajete na poslední a předposlední obtížnost, doporučuji se snažit zabíjet potichu a nehrnout se do akce, pokud nemáte tunu nábojů a vše plné. Nahrávací obrazovku totiž budete vídat docela často:-D
  • Zatial, hratelnost ako zo starej skoly. Fakt to ma feeling ako klasika, strielacka ako ma byt a pritom nicim to neuraza a neni to uplne tupe linearne behanie a strielanie ani nejaky az moc prehnany retro pokus ktory nevysiel. S recenziou sa da len suhlasit. Osobne mi to pride viac ako Wolfenstein ako predchadzajuci z 2009 roku. Samotna hra je fajn, obcast je to trochu neprehladne. Tak isto default mapovanie niektorych klaves, respektive kombinacii pri urcitych akciach asi navrhovala chobotnica a evidetne vidiet ze to testovali hlavne s gamepadom, ale neni to nic hrozne. Co sa tyka grafiky, tak je to lepsie ako Rage alebo bohuzial Megatexture na dnesnu spicku stale nestaci (pre vyssiu kvalitu by to zaberalo este viac co by bolo uz asi neunosne). Inak pri nastavenej malej vcache stale vidiet dotahovanie textur. Odporucam nastavit co najvyssiu hodnotu pokial sa da.
    • Veskoslav
      Jo některé "komba" jsou docela šílené, ale když si to člověk upraví, tak se to pak dá.
  • TheGGG
    A zas žadný demo. Chtěl jsem si koupit PC verzi, ale pak jsem četl že jsou nějaký problémy či co a na PS 3 to kupovat nechci. Koupil bych PS4 verzi, ale ještě nemám PS4.
    HW nároky vypadaj dost mírný, ale to nic moc neznamená, jestli to bude běžet mizerně jak Rage, tak to ani nemá cenu kupovat.
    • Tak si kup PS4. Ja hral Rage na PS3 na nejvyssi obtiznost a libilo se mi to velmi. Skoda ze thle hra ma asi o dost horsi AI, ta v Rage se mi libila.
    • A co jako?
  • Tak podla recenzie by to mohla byt fajn hra. Za ostatnych 10 rokov nevysla poriadna strielacka, posledne, co sa dalo hrat, bol Medal Of Honor: Allied Assault s datadiskami a Call of Duty (jednotka samozrejme). Este ma celkom zaujala Area 51. Ostatne vsetko vesměs srachky.
    • TheGGG
      tak tos toho fůru nehrál co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit