Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zejtra jdu kupovat nacky je třeba vystřílet do jednoho ikdyž jen virtuálně ! :-)
  • h0p3
    Když já prostě nemám čas! *13*
  • Ma to len jedno Steam ID? Ale zasa ako je u Bethesdy zvykom dve, jedno pre nas zaprdeny region a druhe pre civilizovany svet? Co prakticky znamena, ze mi to znemozni kupit pripadne DLCka (ak by za nieco stali samozrejme) priamo cez Steam? Cize nieco ako v pripade Dishonored, kde som musel kupovat cez GMG.
  • Veskoslav
    Jinak takto vypadá základní balení. Vyšlo mě to na 775 Kč:http://i.imgur.com/TvL7BwV.jpg
    • Ty blazne schovej ten klic kam jsi dal rozum kamo...
      • nikdy zadny nemel
      • Veskoslav
        Je už registrovaný na můj mail, proto je vyfocený;)
    • kde jsi kupoval? a ten klíč k doomu.. no nerozum :)
      • Veskoslav
        Na gameshop, ale už nemají v nabídce pc verzi. A klíč už je použitý, takže sem ho vyfotit mohl:)
        • Aha tak to jo ;)
        • schovej si ten klic
  • Tak jsem rad ze se novy Wolfenstein povedl pri predobjednavce jsem mel obavy ale stara dobra klasika se vratila. Je videt ze iD soft jeste nejsou tak zcela marny ;)
    Ted jenom at uz je odpoledne a js z prace doma a nemuzu se dockat az sejmu prvniho nacka :))
    • On to delal iD soft? To delal nekdo jinej ne? Machine games.
      • Jj pravda ale videl jsem ze se na tom snad nejak iD soft podilel.
        • ID Soft dodal technologiu - iDTech5 a pomahal im s technickymi otazkami a mozno/asi sa trochu vyjadrovali aj k designu a pribehu kedze je to ich znacka ale tazko povedat.
  • Veskoslav
    Za sebe vřele doporučuji! Je to fakt jízda:) Mám sice jenom 2,5 hodiny za sebou, ale vidět utajené německé projekty přivedené k životu je krása. A herně? Dobrá klasika. Žádné CoD, jak se mnozí obávali.
  • flash789
    nejak mi hlava nebere proc to ma 50GB, ze by ID TECh 5 a jeho megatextury. kazdopadne je to v single hre rekord. Jen je zajimave jak se meni podmínky, dřív mela hra 1.3GB a byla na 50 hodin a dneska ma 50GB a je na 13 hodin, něco asi bude spatne:)
    • Dřív měla hra klidně i pár KB a byla na 100 a více hodin ;)
    • ano je to koli Megatexture. Detailnost texture je na tom lepsie ako v Rage ale stale sa to nemoze rovnat s dnesnou spickou, hlavne co sa tyka malych objektov. Tam su stale detaily rozplizle. Nuz povodny wolf bol na jednu disketu ked uz ide o velkost :-)....
    • jaky megatextury vzdyt to vypada hur nez doom 3
      • Veskoslav
        Předpokládám, že to nehraješ jako většinu her Maxiku, ty náš teologický právníku;)
        • Je ti jasný, že "max" je "joe"? Ten, na kterého si byl vždycky tak alergickej. Já jen, aby sis nemyslel, že jde o nového uživaTELE.
        • mas pravdu tyhle hry mne moc neberou, ješte že za par dnu vyjde tropico
  • RazorProduction
    dockame se nekdy jeste videorecenze na Dark Souls 2... *16*
    • Tobe nestacil hodinu a pul trvajici gameplay? To ti poskytlo malo informaci? *9*
  • Jaka je zhruba prumerna herní doba ? Doufam,ze vic ja 10h.
    • Cocra
      "Celkem jsem těch hodin k dokončení spotřeboval třináct, ale rozhodně jsem neprocházel kouty až do posledního, abych objevil všechny skryté poklady či bonusy." Citace autora článku.
  • maros.goc
    konečne poriadna FPS ktorá ma gule, a nie ďalšia z radu trápnych nudných a po všekých stránkach sterilných Call of Duty-like strieľačiek ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit