Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může někdo poradit, jak vylepšit grafiku? Prý to jde nějakýmá příkazama nebo co. Mám všechno na vysoky a nic moc, textrury doskakují někdy při prudkém pohybu.
    • LOL, přímý příkaz ti pomůže, ale jedině platební - platba za herní HW ;)
  • Black_Hand
    wait, what? na soundtracku se podilel Fredrik Thordendal. komu to neco rika? a co metalaci? komu z vas to neco rika? kdo si vzpomnel na meshuggah? vazne. na soundtracku se podilel kytarista meshuggah....

    tohle je jeho kousek: http://youtu.be/isAjqgqBS4w
    • jakubtomsa
      Vážně?! No to je gól :) A zní to jako FT Special Defects? :D
      • Black_Hand
        zni to trochu jako nejaka vicemonotonejsi vec z Catch 33. jeste vic mirena na atmosferu.
        • jakubtomsa
          Teď jsem si to konečně pustil, úplnej Meshustein :)
  • Mato1987
    vážení páni a ctené dámy, ak sa vám hra lúbila hra tak odporúčam OST Wolfenstein NWO
    https://www.youtube.com/watch?v=agBdkmz4nGA
    je to fakt velmi podarený soundtrack
  • Hra je výborná.Po dlooouhé době hra která dělá svému žánru čest.Začátek byl sice všelijaký ale po nic moc úvodu který vrcholil v zámku a po úvodních titulcích Bethesdy a vývojářů nabrala hra obrátky.Klobouk dolů.Je půl druhé ráno a ještě si asi zahraju.V 32 letech u mne po dlouhé době něco nevídaného.Musím smeknout...
  • Malleth
    Přijdou jenom mě zdejší levely líp nadesignovaný pro stealth než v posledním Thiefovi?
  • Jack1947
    Jinak kdo jeste nehral(jako ja )... kampan zabere 10hodin 13 extras... 19vsechno asi vysbirani vsech blbosti atp... takze takove 2kampane delsiho COD. Coz jde.

    http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=16886
  • Lidi, mam dotaz. Co je pravdy na tom, že při koupi krabicový verze je pro hraní nutný dostahovat ještě asi 10GB dat za Steamu? Protože stahování většího množství dat jsem se se svym tragickym připojenim chtěl pokud možno vyhnout.
    • je možny že je to patch, kdyžtak si nastav že ti steam nebude sam stahovat patche
      • lol rada za vsechny prachy... proste to vypni... jinak jo, 10gb je releasedate patch... a fakt, jak tu riká kolega, proste to vypni a vykašli se naněj, nebud mekkej!!
        • Jack1947
          Pockat hra ma tedy 30gb + patch?... no ty vle to sou veci. *7*
          • 40gb no cca
      • Jack1947
        10gb ? ale prosim to je trochu moc.
  • Pilgrim66
    Odehrany tak 3-4 hodiny a super! Super prostredi, pribeh, mechaniky. Postavy, ktere me zaujaly a hlavne: Jazyky jsou jaky maji bejt. Nemci mluvi nemecky, polaci polsky apod. Tohle mi ve hrach chybi.

    Jediny co me trochu pobavilo je jak BJ po 14 letech v kresle hned behal jak kamzik. V realu by par mesicu asi nechodil ale tak co, je to hra.
    • slovo super a cool už nenávidim :X "Odehrany tak 3-4 hodiny a super! Super prostredi..." no to je super ze je to super čéče, supéééééééér, tj cool no, super fakt cool jak nikdy, super cool super to je... a je to super
    • Některé komenty vypadají jako by byli placené id softem *3*
      Nebo možná jenom od lidí, kteří mají malo nahráno........, kterých potěší i prumerná hra.

      "Jediny co me trochu pobavilo je jak BJ po 14 letech v kresle hned behal jak kamzik. V realu by par mesicu asi nechodil ale tak co, je to hra."

      těch nelogickej věcí je tam více
      • Naprosto s tebou souhlasím, ta hra je děsná... Tu hru tady akorát obhajujou fanboy... Počkejte si až to zlevní, teď to nemá cenu kupovat... Hru bych hodnotil jako horší průměr, strašně je nudná... Možná je lepší si zahrát klasickýho Wolfa, ten je 100x lepší.
        • Pravdu máš, klasický wolf je lepší, nemá to fakt cenu kupovat, stačí počkat keď sa to bude predávať za 5EUR. S tvojim hodnotením absolutne súhlasím. S tými ludmi čo tu vychvalujú wolfa new order do nebies by som si rád osobne pokecal, čo konkrétne za svoj život hrali a ktoré FPS strielačky od roku 1992 považujú za výborné.
          Osobne si myslím, že to robia schválne aby to ludia kúpily a nasrali sa, že za to vyhodily 20EUR.
          • command42
            tiez som si tu preskakal par FPS a naj co som hral je asi cela seria HL :) a novy wolf sa mi docela paci..take odreagovanie od vsetkeho toho COD a BF :) nic extra neriesis a jednoducho sa bavis a toto ma tam docela dostalo kedze mi vela pripomenulo
            https://www.youtube.com/watch?v=QGc6UCyuyl8
            :D
          • Pokecáme. Začal jsem na Terminator Future Shock, přes Systema, dal jsem samozřejmě i věci jako Heretic, Doom.. Prošel jsem přes akce, které dnes nikdo ani nezná k prvnímu next gen (Doom3, HL2, Far Cry), samozřejmě taky half lify, stealth akce a tak.. Okoštoval jsem Crysisi a CODčka.. a mě se ten wolf líbí hodně....
            • Hanzales
              To je Joe (ten původní) nebo nějaký ekvivalent - nepokecáš ;o) Odpráskne to tím, že jsi taky "fanboy" ;o)
        • Hanzales
          Nedá mi alespoň na jeden takový komentář nezareagovat :) Přijde mi, že 90% hate je od warezáků s hodně pomalým netem, nebo hodně starým pc (závist + hodnocení tak maximálně z videí, kde to hraje lama na easy). A nedejbože pokud se někomu hra líbí a to hodně. Nutně to hned musí být někdo z ID, nebo Fanboy, nebo "má málo nahráno".
          Tak kupříkladu, když už tak od Bethesdy ani od Mechanic Games nejsem, Fanboy nevím, prostě mám rád odjakživa FPS a hrál jsem nebojím se říci snad všechny fpska právě od toho prvního Wolfa. Koneckonců nikdo vám názor na hru nebere. Je logické, že někoho ta hra bude nudit atd. Ale ne, ono to pořád bude kolem sebe kopat a kopat a brát si do huby lidi, kterým se hra právem líbí. No na faktu, že je to povedená hra a docela i překvapení bohužel myslím nic nezměníte ;o)
          • Ževraj warezák s pomalým netem. Mám optiku vole *1* .
            Mám tuším 150 kúpených hier na steamu, plus pár na ostatných ako xbox store, origin. uplay a krabicové verze. Potom mám PS3 s pár originálkami a PSN, XBOX 360. Mám toho fakt dosť nahraté a práveže FPSka mám najradšej. Kritizujem objektívne, niesom nejaký hater, naopak hry od idsoftu aj wolfa mám rád, ale toto čo predvedly po 5 rokoch po relatívnom failu s RAGE ma sklamalo.
            Dúfam že moja srdcovka Doomko sa im vydarí (DOOM IV).

            Priemerné hodnotenie New order je 77% to asi hovorí za všetko
            • Jack1947
              Tim nikoho neohromis... zwarezit si to mohl tak jako tak... *4*
          • Podle toho co čtu, tak jseš typickej fanboy *3* Ale to ti nikdo nezazlívá, nejsi sám, i Jack1947 je fanboy, už i ten NICK něco napovídá... Každopádně FANBOY nemůže hru hodnotit objektivně, ten ji bude hondnotit kladně, i když bude špatná. Hra je prostě špatná, a to je fakt.
            • jezisi :D
            • Mato1987
              hanzales, palec hore.
            • Hanzales
              bohužel je to jen tvůj subjektivní názor ;o) Stejně tak jako je subjektivní ten můj. Fakt z toho neuděláš, ani kdyby jsi se rozkrájel ;o)
        • Jack1947
          Jeje, mistni negativista dorazil, vsichni rychle do zakopů! *15*
          • Mato1987
            prečo negativista, jednoducho mu tá hra nesadla, ja mu to nezazlievam, možno je to veľký fanúšik dráčikov a poníkov :) v tom prípade ale neviem čo hľadá v diskusii o hre wolfenstein the new order *8*
            • Ježiš maria ty si naozaj troll. Hral som všetky dobré strielačky od tej prvej wolfenstein 2D z roku 1992, zoznam ti nebudem písať lebo je dlhý, ale môžeš mi veriť, že naozaj všetky s premerným ratingem 75% - 100%. Tak viem čo hovorím. Return to castle wolfenstein nebol ešte prekonaný. Viac sa mi páčil RAGE ako tento nový New order. New order by som prirovnal k podobnému failu ako bol v roku 2009 restart Wolfenstein 3D. Na new order som sa tešil, lebo hry od idsoftu mám rád Doom I,II,III, quake I, II,III, IV, RAGE, wolfenstein 2D a wolfenstein return the castle sú moje oblúbené,
              Preto po kvalitativnej stránke ma nový New Order sklamal, ale to som začal tušiť, že to nebude zase bohvie čo, keť som asi pred mesiacom vydel ukážku z hry. ,,,
            • Děkuji, za částečné zastání, jsem "fanušík i poníkov". Inu, chtěl jsem sdělit svůj názor, tím tedy odpovídám na tvou otázku, co pohledávám v místní diskuzi.
            • Jack1947
              Nick... pokud je to ten samy co tu pise takove blaboly. Jinak nic, tak muto nesedlo ale o tom dost silne pochybuji.
      • Mato1987
        nezabudni sa vypalcovať :D
        • Chceš povědet, že to není prumerná hra. To jsi nemyslím jenom já , že nový wolf není nic moc jeho prumerné hodnocení je zatím jenom 77% a časem určitě pujde ješte aspoň o 3-5 % níž. Proto nechápu nékteré příspěvky, které tuto prumernou hru komentují jako kdyby to byl 90-100% titul. No určite si nevypalcujem nie som človek s idsoftu ani s betesdy *5* , i když 20 palcú by nebyl problém sehnat :)
  • Jsem asi v pulce. Docela mně to sklamalo. Čekal jsem víc. Grafika nic moc, víc se mi líbil RAGE a to je dost stará hra, jak po grafické stránce tak i po příběhové atd. New order nemá ani nějakou buh ví co za příběhovou linií , je to jenom mix misií. Špatná optimalizace, fps dropy z 60 na 28-20, špatná grafika, špatná grafika levelu. Proste bída. Id proste delší dobu neumí dělat hry. Wolfenstein return to castle wolfenstein a Doom III byly dobrý hry a od tý doby to jede skopce. Wolfenstein 3D 2009 nic moc, pak RAGE takové rozpačitá ale docela dobrá hra a pak tohle Wolfenstein new order ješte horší.

    +konečně nový wolfenstein
    -dej, grafika celkově, grafika misí, fps drop

    Pokud hledáte zábavu zahrejte si radši DOOM III nebo RAGE, případne wolf 2D nebo return to castle wolfenstein :)
    • jen pro upresneni

      Id soft: Doom III, RAGE
      zbyle hry v 10ti lete promlce pro ne delaly jine firmy
      Raven Software: Quake IV, Wolfenstein 2009
      Machine Games: Wolfenstein new order
      Splash Damage: Enemy territory Quake wars (tuhle hru vrele doporucuji, nehorazne zabavna zalezitost a propracovana zalezitost)
      nicmene kdyz si vemu vsechny tyto zminovane hry, tak jako nejslabsi mi vypadne wolf 2009, nicmene vse zde zminene s prehledem prevysuje trapny konzum dnesni doby, jako napr COD apod
  • Typická konzolová střílečka. Nic víc, nic míň. Už úvodní scéna v letadle s těma Call of Duty pádama působí fakt směšně, pak přijde střílení po letadlech z věže, která se otočí max o 60 stupňů (aby to kluci na páčkovačích zvládali) a je jasno. Jsem myslel, že už jsme trošku dál, ale pořád se plácáme na místě.

    Wolfenstein 3D je zábavnější než tohle.
    • Mein gott du bist ein dumbkopf...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit