Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem si koupil hned 20.5.Těšil jsem se na ni u vůbec mě nezklamala, ba naopak mile překvapila. Kam se hrabe Gta5.Je to jedna z mála, kterou dohraji do konce a pak ještě znovu . . .
    • Mato1987
      tak mixuješ hrušky s jablkami, ale v celkovej podstate máš pravdu.
  • Grafika vypada moc pekne ale cela hra vypada docela bezduse a tupe. Jakozto milovnika stealth akci me tato hra neoslovila, nicmene nevylucuji ze si ji zahraji.
    • Black_Hand
      budes mozna prekvapeny. na to ze je to wolfenstein tupa neni. a bezducha dle vseho taky ne. stealth prvky jsou navic relativne ucelne realizovane, i kdyz to zadny thief neni samozrejme.
  • Včera jsem sledoval lets play a musím říct, že tato hra mě vůbec nezaujala. Nepochybuji o tom, že bude za tři měsíce ve slevách. Za 100 Kč na PS3 bych si ji asi koupil, jinak ne.
  • ta svastika a pozdrav na titulce si rika o rika o maler
    §260 TZ
    (1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.
    (2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
    a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem,
    • Souhlasim, v nasich koncinach a nejspis nejen v nasich bych si s timhle moc nezahraval.
    • jediní v evropě maji rozum maďaři symbolku maj povolenou a je klid....
      • Myslis to Madarsko, kde frci fasounska narodni garda?
        • I Slovensko je fašistickej stát, a jaký kdo s tím má problémy? Kromě těch co tam žijí.
          • oberstleutnat, z tvých sáhodlouhých žvástů je jasné, že myšlenka fašismu je ti velmi blízká, nedal bych nic za to, že jsi minimálně příznivec nynějších neonacistů, ne-li přímo jejich soukmenovcem. Přeji ti, aby se ti někdy rozsvítilo v makovici.
          • Jack1947
            Nedal bys spise prednost skutecne Demokracii ? (ne, tehle "vizi" o demokracii co se vede tady).

            Nevim nevim no, jestli bych byl radsi za fasismus... mit vudce misto presidenta a ctit nejaky rezim.
            To je trochu jako rict ze nasledne vzesly nemecky nacismus, by take nebyl spatni jen mi cesi by jsme patrne sli jako prvni do plynu. Jinak ok
            *3*

            Je to velice spatne, ale zase to neni nejhorsi a jsou zeme kde to maji jeste horsi... doslova drou bidu.
            • wenceslaus
              Proto se musí lidé zapojovat do politiky aktivněji. Není blahobytu bez starosti. Já bych ti zas doporučil knížku 1984.
              Výzkum... v těch oblastech nám tou dobou dalo i tehdejší Československo, UK, USA... Rozhodně myslím, že nacismus mnohem (mnohem) víc sebral, než dal.

              Nesouhlasím, Češi měli být prostě odsunuti. Navíc na tom vůbec nezáleží, protože už ten fakt, že takhle rozdělovali lidi je prostě zavrženíhodný, a to bez ohledu ba to, do jaké skupiny patříme.
            • Ne nedal protože ta skutečná Demokracie je ta co tu máme teď, Demokracie trpí tím samým problémem jako Komunismus. Myšlenka obou systémů je krásná a teorie taky, ale ve skutečnosti je to opravdu velmi těžko uskutečnitelné, téměř nemožné. To díky nám samotným lidem a naší povaze. Demokracie je podle mě ten nejhorší možný způsob vládnutí, jelikož vláda tedy zodpovědné osoby za chod státu, jsou voleny samotnými lidmi. V dnešní době kdy většina lidí je doslova ovládána mass medii, a jejich zpravodajství považuje za zcela pravdivé a objektivní, nebo všeobecný názor považuje za pravdu i když není pravdivý. Není problémem pro bezpáteřní jedince kterým de jen o jejich vlastní majetek a o to aby ho měli co nejvíce. Doslova naslibovat hory doly a do očí lhát lidem tudíž voličům. Kteří je po té na základě předvolebních slibů do funkcí dosadí. Kde rychle „zapomenou“ na své závazky které dali lidu, a dále se starají jen o svůj majetek a o to jak ho mít ještě víc a to i nelegální cestou. Což pak vede k rozkladu a rozpadu společnosti. Jen se podívej na ten náš Demokratický svět kam směřuje, nebo jak dopadli Římané. Asi tak nějak to vidím já, a velmi dobře je to i popsáno v díle Coriolanus od Williama Shakespeara tam je krásně vystižena podstata demokracie.
              Co se týká Nacismu tak jejich Sociální a Ekonomická politika fungovala dobře a kdo říká že by jsme si jí nemohli upravit a tzv. doladit podle dnešních zkušeností. Nacismu se nezastávám a ani ho ne obhajuji i když to tak často vypadá. Udělali spousty špatných věcí to bez debat, ale světu dali spousty dobrých věcí a těch dle mého názoru bylo více. Dyť si je sebou neseme dodnes, z nacistických technologii těžíme dodnes. Posunuli do předu spousty odvětví a oborů např. elektroniku, mechaniku, chemii atd. Proč bychom se od nich nemohli vzít ty „dobré“ věci a způsoby, nemusíme přebírat celou ideologii.
              S tím posíláním Čechů do plynu to bylo trošku jinak. Když sem Němci dorazili a to jejich ministerstvo čistoty rasi nebo jak se tomu přesně říkalo s tím jejich ideálem člověka, začalo zkoumat rasovou čistotu Čechů tak přišlo na to že Český národ je více árijský než samotní Němci. To z důvodů naší historie, ať už šlo o obléhaní Prahy Švédy, nebo naší dlouhou společnou historii se samotnými Němci, nebo když jsme byli součástí Rakouska Uherska. Kdy jsme se když to řeknu jednoduše s nimi Germáni a jejich „ideály“ křížili, proto je u mě rasová politika blbost protože u nás ve střední Evropě a její historii nikdo nemůže říct že je čistý Germán nebo Slovan nebo něco jiného. To ale odbočuju od tématu. Ty spousty Čechů co byli posláni do plynových komor byli většinou Čeští spíš Českoslovenští Židé, ano byli to Českoslovenští občane ale v souvislosti z touhle dobou musíme rozlišovat kdo byl Žid a kdo ne. Jinak se ta historie po čase změní jenom kvůli tomu že někdo dříve neříkal přesně to jak se věci událi.
              Ano na světě je spousta míst a zemí kde lidé žijí daleko hůř než mi, ale to neznamená že se současnou situací u nás budeme spokojení a nebudeme se jí dál pokoušet zlepšit.
          • wenceslaus
            Nenech se vysmát. Maďarsko je v tomhle nesrovnatelně horší.
            • Jack1947
              Obersleutnant: A co USA tam je ta prava nefalsovana demokracie, sice tvrdsi zakony ale funguje to tam tak jak ma. *4* (neda se to aplikovat ale na zeme EU a uz vubec ne na CR...tak nezbyva nez zvazit treba pobyt tam...)
            • Komunisté se na dnešní době přičinili a podepsali to bez pochyb, ale nemůžeme všechnu vinu svalovat jen na ně. Přece jenom po revoluci nám ten vyvinutý průmysl a spousty dalších věcí zůstalo, a až Havlova vláda a ti slavní Demokraté dovolili aby to bylo vše zrušeno rozprodáno a rozkradeno. Kdyby místo nich byli za to odpovědní lidé kteří byli na tyto odvětví odborníky a stát by vedli lidé kteří by byli odborníky na svou práci tak. Jsme dnes pořád na špičce Evropy a měli bychom silnou ekonomiku. A nedopadly by jsme tak jak jsme dopadly. Demokracie není ideální a i když s ní nesouhlasím tak jí zcela nezavrhuji, má naději že s menšími změnami co se týká politiky a vedení státu, by mohla fungovat. Např. náš momentální Ministr Obrany bývalí herec je nejpovolanější osoba pro tuto funkci? To snad ne. A takhle je to vždy lidé kteří dané problematice rozumí a byli by potřební pro tyto funkce se k nim nedostanou. Protože místo nich se tam dostane ten bezpáteřní jedinec jenom proto že na tomto místě bude někomu kdo je ještě víš dobře sloužit. Ano země na západě s vysokou životní úrovní jsou demokratické, ale jak to s těmito státy vypadá. Amerika si pořád o sobě myslí že je to ta největší světová velmoc při tom už to dávno není pravda, zatímco na severu si lidé žijí dobře tak dole na jihu Ameriky den za dnem krachují společnosti a lidé přicházejí o práci a o tu životní úroveň. Nebo Itálie ta už je také na pokraji kolapsu lidé mají málo práce a horší životní úroveň než mi tady. Řecko, asi není ani potřeba to rozebírat. Mezitím když se podíváme na Čínu za jak krátkou dobu byla schopná zvednout svou úroveň, a dál v tom pokračuje. Znaky které jsem tu popisoval jako průmysl atd. nejsou znakem Demokracie nebo jiného režimu, ale znaky dobře fungujícího státu. Dříve jsme alespoň některé splňovali a fungovalo to tu. A Dnes? Asi všichni víme v jakém stavu je naše země
            • wenceslaus
              Demokracie není ideální, ale je to stále to nejlepší, co máme. Země s vysokou životní úrovní jsou demokratické.
              To, co popisuješ přeci nejsou znaky demokracie. Navíc průmysl, hrdost a tradici nám pěkně zhuntovali komunisté a za 20 let se to opravdu nespraví... navíc nejde jen o režim, ale hlavně o lidi. Co chtějí, co jsou ochotní dělat, obětovat... atd. Demokraci jen, jako jediná, umožňuje aby to mohli lidé vyjádřit (a konat).
            • A kam nás dovedl krátkozraký pohled ohledně demokracie. Z kdysi hrdého a silného národa který byl totalitní ale patřil mezi špičky Evropy. Měl silný průmysl jak těžký, zbrojní tak i potravinářský, byl téměř ve spoustě odvětvích soběstačný. Stát byl lidu schopen zajistit základní služby která má ,jako je obranyschopnost, bezpečnost veřejnosti, zdravotní péče, pracovní příležitosti, a nějakou stabilní jistou životní úroveň. Dnes máme co žádný průmysl už nám nezůstal, soběstační už v nejsme v žádném odvětví , naší zemi trápí čím dál tím větší nezaměstnanost, obranyschopnost naše dříve slavná armáda ani neví co znamená. Bezpečnost veřejnosti to už pomálu také nevíme co znamená když je naše policie akorát tak pro smích a večer aby se už člověk bál jestli dojde domů. Zdravotní peče jestli se to tak dá ještě vůbec nazývat, když můj bratr dostal žlučníkový záchvat a válel se na zemi v křečích. Mamka mu zavolal sanitku nebo chtěla zavolat ale na tísňové lince jí paní řekla že není v ohrožení života tak se musí dopravit sám. Nebo sousedky babička paní které je přes osmdesát let, po silném infarktu po delší době od operace nemohla dýchat byla celá modrá v obličeji, a po zavolání na tísňovou linku dorazila k nám sanitka po 50 minutách, a to jela z blízkého města kam když jedu já a jedu předpisovou rychlostí dojedu za 30 minut nejpozději. Životní úroveň u nás to nemá cenu ani rozebírat. Hezky jsme to dopracovali za těch pár let od národa který mohl být na něco hrdý až sem kde už nemáme být na co hrdí. Možná tak na dávnou historii naší země ale dnešní děti už jí neznají. Tak která varianta je lepší ??
            • wenceslaus
              Právě takový povrchní a krátkozraký pohled dokázal přivést k moci nejhorší diktátory... To, co popisuješ je utopie, kterou nabízeli už i komunisti. Nakonec to zůstane jen u té kontroly a okleštěných právech jedince.
            • A Maďarsko to je pro mě úplná neznámá v tomhle ohledu.

              Na Fašismu nevidím nic špatného když funguje tak jak bylo původně zamýšleno, třeba i z malými odchylky. Když se vládá stará aby národ a stát prosperoval, a s nimi i lid. Tak v tom nevidím problém. Já osobně bych se vzdal některých osobních svobod, výměnou za to že vrcholní politici nebudou okrádat národ. Budou se starat o starší generace a podporovat vzdělání, zájmy mladých. Od dětství se je budou snažit vést přes různé organizace, ke vzdělání, národní hrdosti, poctivosti a dalším podobným hodnotám. Aby pak nedovolili aby se naše země a národní bohatství rozprodávalo cizincům.

              No nebudu tu vypisovat vše, to když to vezmu jen tak letmo.
              • Reakce na příspěvek:

                Jakými svobodami by jsi začal ?
          • Jack1947
            Byl klerofašistický štát.
            • Jack1947 Nechci se s tebou o tom hádat. O to co se děje na Slovensku se moc nezajímám, ale těch pár drobností co byli dříve v televizi na internetu, a co mi řekli kolegové v práci kteří pochází ze Slovenska. Tak takové věci jako omezení svobody tisku, cenzura atd… v zájmu místních elit. Já považuju za Fašistický prvky, ale jak říkám o situaci na Slovensku se moc nezajímám takže nevím jestli z toho ještě něco platí.
    • Chim
      Pobavils, musím si zase pustit po čase Laibach *15*

      https://www.youtube.com/watch?v=gshG_fDevz0
    • Tohle samozrejme neni podporovani. Zkus zapojit mozek.
      • To sice neni, ale když můžou bejt náckové Čmelda s Brundou a Josef Lada, tak by se klidně nějakej chobot moh chytit i redakce games.
  • Keyz
    Němčina je stejně nejlepší komandovací jazyk. *15*

    Dlouhá šílená slova a do toho řev.
  • Velice pěkná střílečka. Škoda jen místy příšerné AI nepřátel, špatné optimalizace (dostat se pod 30 fps není v některých místech problém ani s Radeonem 7970) a naprosto nezničitelného prostředí.
    • hrat opengl hru na amd grafice a stezovat si na optimalizace ... good job XD
      di radsi servat amd za to, ze serou na opengl
      http://diit.cz/sites/default/files/opengl_podpora.png
      • hrál jsem ji na nwidia a taky jsem zjistil probélm s optimalizaci
        • Spades
          Já to hraju na GT650M a nemám problém. Stabilních 60 FPS na low s texturama na max bez komprese.

          Pro všechny ostatní, vypněte si kompresi textur, to zpomaluje a zhnusuje textury. Je to pro karty s malou pamětí.
  • Keyz
    Možnost podívat se jak vypadá art book s některými omezeními na google books.

    http://kuc.cz/dheskx
    • Mato1987
      teším sa teším sa , artbook mi má doraziť nabudúci týždeň v piatok :):):)
  • Hra mi bohuzel nejde spustit a pise mi to chybu
    idRenderSystem::Shutdown()
    Shutting down OpenGL subsystem

    Nevite cim by to mohlo byt?:(
    • To je proto, že sis určitě hru sosnul... Kup si originálku, pak ti to půjde.
      • Právě ono mu to nejde protože to nesosnul. Skus to sosnout pak ti to pujde.
      • bohuzel mam originalku:(
        • Pokud máš originálku tak to hraješ pres steam predpokládám. Nainstaluj nejnovější ovladače, updatni windows, naistaluj direct x nový prípadne by ti to měl nainstalovat steam. Pak se ješte podívej do nastavení grafický karty skus vypnout ati AI , nebo jak se to jmenuje. Jaký máš windows pokud máš XP tak tam bude asi problém. Pokud máš win 7 a udělals všechno co jsem napsal tak fakt nevím. Skus bombardovat podporu.
        • CHA CHA *2*
    • bez popisu GPU karty a verzie ovladacov tazko povedat v com je problem. Jednoducha vseobecna rada - preinstalovat ovladace ku grafickej karte.
      • ATI radeon hd 4800 serie ovladace mam aktualizovane stejne jakou directx win aktualizace atd...
    • to m,as za to ze hrajes na pc, na konzoli bez problemu v hd
      • Á seňor max opět zasahuje. Kliďte se lůzo, protože do lokálu přišel šéf! S panem maxem jednejte ohleduplně, protože má přátele na vysokých místech a člověk by pak mohl velice snadno litovat nějaké předchozí nerozvážnosti. Takže, pokud jej nechcete rozlobit, dobrovolně vyhoďte své kompijůtry do smetí!
        • veskoslav detectde
          • Pane maxi, nechci být neuctivý, ale porouchal se vám detektor. Má úcta, nebijte mne, rukulíbám.
          • Veskoslav
            Aspoň se to nauč psát, tupče;)
    • Veskoslav
      http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1399920

      Já nevím, že Google jsou lidé tak líní používat....
      • Google jsem pouzival za tohle co jsi mi poslal diky ale nefaka Ani na podpore ke hre mi nedokazaly pomoci
      • Ééé, to je z roku 2010. Seš si jistej, že je to aplikovatelný na tuhle hru? *4*
        • Veskoslav
          No kamarád to zkusil podle toho a jelo to, má totiž kartu z roku 2010:)
      • koukam že bzase diskutuješ misto abys hrál, no jo ono 6 hodinovou kampan je problem natahnout na vic dni *4*
  • Jsem zvědavej, jestli se na E3 objeví slibovanej doom :) Fakt se na něj těšim.
    • Ano, prej už je ve vývoji.
  • Mato1987
    Tak páni a dámy, asi pred hodinkou som dohral túto hru a odvážne musím skonštatovať, že to bolo najlepšie strávených 18 hodín a 50 minút aké som pri akejkoľvek hre kedy strávil. Dal som ju na jeden šup od včera večera asi okolo ôsmej až do dnes do tretej hodiny poobednej, hra síce ukazuje 77% completition, ale snažil som sa nájsť všetky poklady, enigma kódy a ostatné zberateľské laskominy ale aj tak mi uniklo zopár, asi 10 dokopy...preto si to dnes večer dám znova a tentokrát si to zahrám na "ÜBER" nech je sranda :)
    Moje celkové dojmy z hry sú nepopísateľné, niekoľko rokov som čakal na skvelú fps strielačku, samozrejme medzitým sa objavili také skvosty ako rage alebo half life 2 ale keď mám úprimne povedať tak od roku 98 nevyšla žiadna poriadna a kvalitná fps so skvelým príbehom aký mal trebárs haf life. Konečne som sa dočkal a wolfenstein new order som si maximálne vychutnal.
    Hra nemá snáď ani jednu chybu krásy, grafika je prekrásna, prostredia sú rozmanité, zbrane sú totálne skvelé, zvuk a hudba sú na špičkovej úrovni, aj čo sa týka dabingu tak sa chlapci z machine games vytiahli, angažovali skvelých hercov, postavy boli perfektne vykreslené, hra má hĺbku čo sa týka príbehu aj hrateľnosti, v hre snáď nie je ani jedno hluché miesto.
    Moje obavy sa nenaplnili, naštastie, hra prekonala moje očakávanie mnohonásobne v každom možnom smere. Wolfenstein NWO mi jednoducho prirástol k srdcu a dovolím si ju zaradiť medzi najlepšie fps hry aké kedy vyšli.
    Ja už si ani nepamätám kedy naposledy som nejakú hru prešiel na jeden záťah, snáď len half life 1, 2 a rage :)
    Pre mňa je wolfenstein nwo momentálne hrou roka, aj napriek drobným nedostatkom, ktoré ale ani nestoja za zmienku a v recenzii sú napísané.
    Nový wolfík mi natoľko učaroval, že som si v momente objednal artbook a už sa neviem dočkať kedy mi príjde :)
    • Tak to si hral asi inú hru, alebo to píšeš aby si ma nasral :)

      Ale beriem je to tvoj subjektívny názor.

      Objektívny je 77%, podla mna sa o nejaký ten čas dočítame že idčko opeť sklamalo s novým wolfíkom new order, tak ako to bolo pri hre RAGE.
    • Co se týče toho příběhu, tak kromě half-life si myslím, že stojí za zmínku i Bioshock :)
      • Pre tých čo nemajú konzole tak Killzone 2,3 na PS3 a na xbox gear of war série, Halo série sú peckové FPS. Pre tých čo nevedia, dá sa hrať aj na konzoliach s myšou a klávesnicou.......
      • Jack1947
        Ano, Bioshock 1 dokud nebylů ten zaverecny souboj s bossem Frankem Fontainem... az mi bylo pomalu lito tech utopenych X(?) hodin to byl vazne vrchol.Jinak to byla parada a dlouho budu na tenhle dil vzpominat. (hlavne na ty paradni souboje s bossy prednim, to byla lahoda) chapu ale neni to pro kazdeho. Kazdy rad neco jineho. *4*
      • Mato1987
        možno pre teba, mňa bioshock nikdy neinteresoval.
    • Keyz
      "Moje celkové dojmy z hry sú nepopísateľné"

      +1 za to, že jsi to přesto popsal :)

      Mám to v plánu později koupit. Po Shadow Warrior další hodně klasická FPS. Navíc jak jsem zjistil, lze tam někomu ustřelit končetiny jestli máš silnější bouchačku.
      • Mato1987
        Nie len končatiny sa dajú odstreliť, hra má vcelku zábavný gore systém, v mnohom mi v tomto smere pripomínala soldier of fortune :) nechcem nič spoilovať ale v neskorších častiach hry budeš môcť tasiť dve zbrane toho istého typu naraz a ver mi, nič sa nevyrovná tomu pocitu deštrukcie ako keď máš v oboch rukách masívnu brokovnicu s 23 nábojmi v každej a ideš totálny rambo štýl proti náckom :D
        • Jack1947
          Tak aspon v necem to je podobne RTCW *3* i kdyz to bylo v kazdem wolfu, (tedy enemy territory, RTCW, wolfenstein) ve Wolfenstein to bylo takove nijake, takze konecne po SOF: Payback a the line hra ktera ukoji me uspokojeni z ustrelenych koncetin, vystrelenych strev a mozku. *4* Tohle mi ve hrach proste nutne chybi. *4*
          • Mato1987
            "hra ktera ukoji me uspokjeni z ustrelenych koncetin"
            sry neodolal som, to som jednoducho musel citovať :D
    • Veskoslav
      http://knihy.heureka.cz/art-of-wolfenstein-the-new-order/

      Tuhle knihu?
      • Mato1987
        no to je štandardná verzia, ja som knihu objednával priamo z bethesda store
        http://store.bethsoft.com/brands/wolfenstein/the-art-of-wolfenstein-the-new-order-exclusive-edition.html
        Ja viem, zaplatil som za knihu viacej ako za samotnú hru, ale čo už narobím, táto hra si to jednoducho zaslúži.
    • a na cem jsi to hrál na pc nebo na ps4
      • Mato1987
        Samozrejme na PC, to by bolo hriech hrať niečo takéto na gamepade :)
    • Hanzales
      Já sakumprásk to samé, ale s tím rozdílem, že se mi do toho montuje práce :/ Vyšlo to akorát na konec volna, jinak bych to taky hrál, až bych to dohrál a pak hurá znovu :) Dále asi není co dodat, cítím to naprosto stejně, jako ty. Konečně zase nějaká pořádná FPS řezba na deštivé večery, ze začátku i na ty slunné :D
      • Hanzales
        ...jsem si vzpomněl, určitě by stálo za to vypíchnout i zničitelnost prostředí. Všelijaké překážky, plůtky, rohy, sloupy jdou rozstrílet na mraky i se schovaným protivníkem (těžší munice výhodou). Což samozřejmě funguje i obráceně, takže to hráče nutí se hýbat.
        A co se týče obtížnosti, nebojte se jít od středu nahoru. Osobně se zdaleka nepovažuji za nějakého skillera, ale Rage šel dohrát na nejtěžší s trochou trpělivosti a zde je předposlední obtížnost taky tak akorát. Nejtěžší je možná nejlepší, neb sbírání lékárniček a šetření zdraví nabývá teprve smyslu a prorivníci dokáží také více zatopit. Quicksave mám pak také radši, ale zde jsou ty checkpointy naštěstí rozmístěny tak akorát (žádná frustrace, naopak výzva lépe naplánovat postup) :)
        • Mato1987
          Tak dojmy som spísal tak rýchlo, že som na tú parádnu deštrukciu prostredia skoro aj zabudol, díky, že si mi to pripomenul, hra je fakt dynamická a nepriatelia sa vás budú snažiť zo zákrytu všelijakými možnými donucovacím prostriedkami dostať von :)
          Ja som hral hru na prý raz na medium ale mal som pocit, že hra je miestami fakt prechádzka rúžovým sadom, všade možne sú health kity, či väčšie či menšie a brnenia bolo v hre neúrekom, dnes večer idem hru prechádzať na "Über" obtiažnosti a som velice zvedavý či sa počet lekárničiek rapídne zredukuje.
          Hanzales, Rage si prešiel na ultra nightmare obtiažnosti? :) ak hej, koľko bandáží si v hre minul len tak zo zaujímavosti, pýtam sa lebo ultra nightmare bolo fakt tuhé miestami, ľudskí nepriatelia mali mušku ako nejakí naspeedovaní ostrostrelci a mutanti boli rýchli ako blesk :)
          • Hanzales
            Jo, koukám jen nightmare, ten ultra-nightmare se odemkl s tím srorchers a to mám zatím rozehráno, ale jo, místy je to o nervy :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší