Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekná hra ...akurát , že bude potrebné aspoň 2 poriadne patche, aby skutočne šla. Pridký pokles FPS, spomalené dokreslovanie textúr presne ako kedysi v Rage a padanie pri nahrávaní jednotlivých sekvencii. Bohužiaľ zatiaľ hrateľné bez problémov zrejme len na stroji recezenta. Doporučujem vyčkať na záplaty. Potom to skutočne bude dobrá hra. Na rozdiel od iných ktorým už nič nepomôže. Ale bol by som rád , keby sa vývojari už dokázali vysporiadať s ťažkosťami už pred vydaním hry. alebo si máme zvykať, že si kupujeme funkciu testerov a nie dokončenú hru. Za to by mali platiť oni nám a nie my im.
    • Veskoslav
      Hra nespadla ani jednou, dokreslování mě potkalalo asi 3krát, FPS nekleslo pod 50,
      • Corei5 4,2GHz, Radeon 7970, 8GB RAM
        NEvíém na čem to hraješ, ale u mě FPS kolísá mezi 30-60 celou hru, v pár případech (konec mise ve věznici) dokonce pod 30.
  • Mě teď zajímá jediné....... KDE JE DOOM ?
  • Mart9
    Protože jsem se to z recenze nedozvěděl, ptám se. Jak moc strašidelná bude ta hra pro člověka, který záměrně nehraje všechny ty temné hororové adventury? Obrázky jsou samá zrůda.
    • Miserius
      Strašidelný? Čeho se chceš bát? Vždyť to neni Dead Space
    • Vubec. Spis se clovek parkrat lekne, nez ze by ses bal. Cas od casu na tebe vybafne mechanickej pes, parkrat uvidis zmutovany obri supersoldaty nebo spaleny mrtvoly.
      • Mart9
        OK, díky. V tom případě to stojí za pořízení.
  • Atmosféra je perfektní a humor též postava která asi jako jediná má ten správný styl je B.J. Blazkowic zbraně mají unikátní design a zpětný ráz! Dobrá hra jsem příjemně překvapen nový Wolfenstein si na nic nehraje a je to přesně ten typ střílečky co je ted' třeba.
    • "ten typ střílečky co je ted' třeba"

      To je presne ono!

      Takovahle strilecka tu nebyla hrozne dlouho. CoD jsou sice zabavne, ale vlastne hrozne primitivni. Metra, Stalkerove, ty zase sazeji na pomerne uzce vymezenou hratelnost.

      Kdezto novy Wolf je proste... ma "vsechno", nebo jak to rict. Neni v jednotlivych castech dokonaly, ale dela jich hrozne moc dobre.

      Uz jsem tu psal nekde driv, ta hra je proste uzasne prekvapeni, je to nevidany ukaz. Nekdo v dnesni dobe vyrobil poctivou strilecku plnou hratelnosti a obsahu a ne jen efektu a prvniho dojmu.
    • Sorry za double post překlep.
  • Atmosféra je perfektní a humor též postava která asi jekao jediná viniká je B.J. Blazkowic zbraně mají pořádný design a zpětný ráz! Dobrá hra jsem příjemně překvapen nový Wolfenstein si na nic nehraje a je to přesně ten typ střílečky co je ted' třeba.
  • A není to lenost ? Podívej se na Killzone 3, které je staršího data a vypadá i teď mnohem lépe než tohle. Doskakujou tam textury a vypadají jak toaletní papír ? Ne.A to, že to exkluzivita jen pro PS3 je úplně jedno. To neznamená, že když to není exkluzivní, že to může vypadat ak ho*no.
    • smejki
      buď budeš mít opakující se textury ve vysokým rozlišení, omezenou geometrii a 8GB na disku, nebo budeš mít každý kout levelu unikátní, libovolně formovaný, v polovičním rozlišení a 40GB na disku. Všechny ostatní enginy nebo idTech5.
      • Já bych bral tu první možnost. To, že se textura v jednom rohu mírně liší od té v druhém rohu je celkem jedno, pokud je spousta těch textur v očividně nižším rozlišení nebo musí doskakovat. Teď mluvím o případu Rage, Wolfenstein vypadá, že se těmhle problémům vyhnul. Ale když to srovnám s Last Light, které zabírá 4x míň a v pohybu vypadá líp, tak mi to pořád připadá jako slepá ulička grafického vývoje.
    • maros.goc
      toto že vyzerá lepšie než Wolf? :DDDDDD nielen že je to úplne nereálne kedze Wolf je vystavany na daleko pokročilejších technológiách, ono samotné Killzone 3 vyzerá nanajvýš priemerne...doporučujem si zložiť ružové okuliare
      http://www.igr.me/images/Assets/Killzone%203/KZ31.jpg
      http://www.gamestm.co.uk/wp-content/uploads/2011/02/killzone3-2.jpg
      http://nerdreactor.com/wp-content/uploads/2010/09/killzone-3-playstation-3-ps3-015.jpg
      http://images.gamersyde.com/image_killzone_3-13238-2035_0009.jpg
      Wolfenstein: The New Order -
      http://cdn.gamerheadlines.com/wp-content/uploads/2014/04/wolfenstein-the-new-order.jpg
      http://community.us.playstation.com/t5/image/serverpage/image-id/264359i4E3BED6ABDB52CDE/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1
      http://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2014/02/Wolfenstein-The-New-Order-hands-on-screenshot-Trenches.jpg
      https://cms-images.idgesg.net/images/article/2014/05/2014-05-19_00026-100268863-orig.jpg
      • Ne nevím kdo tady má růžové brýle...
      • Tu pokrokovu technologii sem viděl v Rage, např. vodovodní trubka která byla na zdi jen namalovaná a vlastně vše co si zkoumal na méně než tři metry vypadalo dost podprůměrně. Jediné co mi na tom přišlo pokrokového bylo umění maskovat skutečný stav věci. *6*
    • A navíc PS3 verze mi přijde víceméně povedená. Co bys vážně chtěl od skoro 10 let starýho HW?
      • Já nevím no. Třeba takové Watch Dogs na PS3 vypadá obstojně na 10 let starý hardware a to soudím dle leaknutých gameplay záběrů, které už jsou na youtube. A to je taky multiplatformní titul. Takhle si představuju obstojnou grafiku na old genu.
        • Veskoslav
          WD a na PS3 obstojně? Všechno osekané na minimum, viditelnost snad na 50 metrů, zbytek zakrývá "mlha". Old gen měl už dávno umřít. Ted je to jenom ždímání "mrtvoly".
          • Archengel
            Ano, ždímání mrtvoly, přesně to old-gen je, přece jenom old gen je mezi lidma 140mil. kusu (ps3+x360) kusu a new-gen cca 10mil. (Xbone + ps4) tak proc se patlat s oldgenem vid ? Kolik lidi si to asi na old gen koupí???
            • Veskoslav
              A? Co to má společného s tím, že je to ždímání mrtvoly? Kdyby nevycházely hry na staré konzole, tak to lidi donutí si pořídit nové... *7* Takto pokud budou vydávat i nové hry na staré, tak moc nové konzole nerozšíří.
    • To není jedno, právě to, že měli Guirella jen jednu platformu, tak se na ní mohli brutálně soustředit a optimalizovat (taky občas pomohlo i Sony). Tady museli u Wolfa dělat 5 verzí, což prostě nějaký ten čas zabere a není možné se s tím dělat, protože to by je vydavatel hnal svinským krokem.
      Takže to je rozhodně nedostatek času a hlavně peněz. Lenost v tom vážně není, protože si myslím, že třeba programátoři mají spíš rádi práci typu "jak to vymyslet, aby to jelo na tomhle co nejlépe a udělat na tom to, co nikdo neudělal" (třeba se mýlím, ale mám dojem, že třeba na starých zařízeních, jako Amigy apod. se celkem soutěžilo o to, komu se povede něco, co ještě nikdo neudělal).
    • vic mrkve *1*
    • Veskoslav
      Doporučuji očního;)
  • Hanzales
    U mně zatím taky veliká spokojenost. Rage mně primárně jako střílečka bavil a baví celkem dost, srovnávám, neboť to běží na stejném engine, ovšem tohle je lepší právě o ten "Wolfenstein" :) Hrdina jako by tomu 2d xichtíku z oka vypadl, pojídání psího žrádla, tu a tam tajná skrýš, "tajný" level s původním Wolfem pokochal :), bál jsem se že bude moc filmových sekvencí a málo akce, ale akce je až až, radost střílet, vyklánění se dá krásně kombinovat a dává to přestřelkám parádní rozměr, stealth taky povedený, hrát asi na nejtěžší, kde se nedoplňuje zdraví, párkrát jsem načapal nepřítele, jak si vás někdy docela šikovně obejdu, nebo střelbu alespoň částečně koordinujou, rozhodně se nekrčí někde v krytu s občasným přebíháním, stylistika a leveldesign taky fajn, možnost kombinovat herní styl, nebo se specializovat.... No na to, že jsem někde v půlce (6 kapitola), už nyní velká spokojenost a to jsem až později zjistil, že seznam kapitol se roluje dolů, takže jich není 9 ale víc :) Alespoň na tu nejtěžší to naštěstí není jen na jedno, dvě odpoledne a znovu zahrát si to pak taky rád. Mně osobně příjemně překvapilo, nějaké zklamání se zatím naštěstí zdaleka nedostavuje. Určitě mně to baví mnooohem vice, než Wolf poslední. Před tím stál za to ještě RTCW.
  • Lawliet
    Že to nebude agonie jako mate Duke, bylo jasný už z videí.
  • Archengel
    Aby ta hra nebyla dobrá, když na tom dělají stejní borci, co dělali The Darkness I&II !!!
    • Len Darkness I, Darkness II vyvijali v Digital Extremes.
  • Jedna z nejhorsich a nejtrapnejsich her vsech dob. Tohle to atakuje CoD na #1.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší