Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At zije War thunder! :D
    • WT = nejlepsi parba pod sluncem!
      • Bohužel pro mě nezábavné, když si budu chtít zahrát letadla tak pro mě prostě vede starý dobrý Il-2 Sturmovik... u letadla prostě vyžaduji pohled z kokpitu... *3*
        • Vsechno i pohled z kokpitu je ve WT, dyt ti borci co delali IL pracuji ted na WT;)
          • Tak v tom případě si to až bude v ostrém provozu rád vyzkouším... *3* viděl jsem pár videí a ty byly jen z pohledu třetí osoby... díky za info...
        • Il-2 sturmovník mam krabici a simulatory nemusim(tenkrat mi to otec koupil ke svatku),ale ne kazdej,co ma rad simulatory si to olibil ...Bohuzel to ma taky sve mouchy
  • Keyz
    Kdyby byla nějaká hra kde by tank řídila parta lidí a bylo to jako v opravdovém tanku.Omezený výhled atd...To bych si rád zahrál.
    Ale to určitě nebude tak tohle zatím stačí i když přes některé zvláštnosti.
    • Grandhalf
      Jak píšou kucí , v Red Orchestře 2 sou tanky celkem hustý , když stojíš bokem tak ti zruší pravej pás třeba tak se nemůžeš na danou stranu otáčet , když chceš rozhled , musíš vyčuhnout z točny , pak tě sundá snajpr do šišky *1* ...
    • Tady mas taky omezenej vyhled - stojis uprostred pole, cumis na baraky 100m od tebe, a proti tobe na stejnym poli 30m daleko stoji tank, strili na tebe, ale ty ho nevidis ... ;D - ve wot zcela bezna situace (zazil sem opakovane z obou stran).
      • Vono to má docela dost proměnných, i když občas mi též rozum stojí.
        • tj, ale je to proste dlouhodoba haluz. Proste je prece pitchovina, abych videl neco za objektem, kterej envidim, to odporuje zdravymu rozumu a nema to nic spolecnyho s tim, jestli je to arkada nebo simulace.
    • taka hra je, videl som ju no nepamatam si ako sa to volalo
      • Keyz
        Ve hře AMRA to jde.

        I když to není tak propracované.
        • Myslím si, že v Steel Beast Pro to je takhle zpracované. Je to vyloženě simulátor tanků. Pokud si to tedy pamatuji správně.
    • hodinu by stáli a hádali se s 12-ti letym klukem, kdo bude střílet....RO :-)

      za poslední roky se mi líbilo zpracování tanků z RO2 ... ale byly tam nějak divně hitboxy
      • Keyz
        Jo musela by to být pata přátel jinak by to nešlo.
        Anebo dobrá AI.
        Například v UT byla slušná AI. I když ohledně pohybu vozidel se to říci nedá.
  • Word of Tanks je totálna SRACHKA lebo nie je taká ako by som chcel ja a preto su WG čur*ci a ide im len o prachy.
    • castro
      So vsetkym s tebou suhlasim
      Ludia su tupi jak kyble, neprecitaju si ako funguje herna mechanika, nemaju sajnu ako to funguje a vsade sa stazuju a vymyslaju si. Pisu, ze preco je to takto vsak by to malo byt takto ale pritom to maju popisane v hernej mechanike na wiki.
      Oficialnu hernu mechaniku nahradzaju svojimi vymyslami a konspiraciami o hernej mechanike.
      WT bude mat take iste problemy ako WG a uvidime aku budu mat hernu mechaniku. Som zvedavy co budu hovorit ludia ked nakoniec zistia, ze WT u tankov bude mat horsiu mechaniku ako WG.
    • sugyn
      Hele radeji to skonci zacinas sebe posouvat do rad fanboyu a ignorantu.
  • Veskoslav
    Ze začátku mě to bavilo...Ale teď? Nuda. A plno děcek, co řvou noob na hráče, co mají 2 a více zabití za hru....
    • To máš všade
      Pamatám si aká bola pohodička keď som prešiel z Doty na WoT :D som si pochvaloval, že aký tam je klud. Holt s komerčným uspechom prichádza aj horda nevychovaných deciek, taký je život. *3*
      • Veskoslav
        Problém je ten, že ve WoT a LoL je snad největší koncentrace hlupáků a "děcek", co když dostávají na zadek, všichni okolo jsou idioti.
        • calwin
          ešte že sa aspoň ba lolku dajú tieto veci riešiť "mute chat" lebo inak by som asi rozdával facky :D vážne je tam toho príliš
        • musís pochopit ze ne kazdy sedi pred komep 24 hodin denne jako ty a kdyz pak normalni hrac si chce pri hrani oddechnout a porad dokola ho zabiji nolifer jako ty tak to nastve...
          • Smrtihlav2000
            A místní hloupé trotlátko dorazilo.....
            • pro hlupáka každej hloupej
  • Safra, nebylo tu víc příspěvků? Cenzura je fujky !!!
  • dneska maj ligu už i pokemoni
  • te hre imo chybí nejake dungeony pro 6 tanku a raidy pro 25 tanku aby bylo na konecnem levelu co delat.
    ale jinak je hra uplne na hlavu
    • A tobe chybi uz jen základní škola :)
    • A ešte aby bola uplne zadarmo bez možnosti platit a aby mohol každý menit kod ako chce a urobit si z toho takú hru aká sa mu páči. Lebo inak budú WG ožratí rusáci, čo to robia len pre prachy aby mali doma zlaté hajzle *1*
      • Jses tak hloupej a nebo to jen hrajes ? Komu dneska nejde o penize ..
        • Ten jeho příspěvek byla ironie... *3* Jde to dost jasně poznat z jeho ostatních příspěvků...
  • koukal sem na videa a docela mi přijde trapnej ten předstřelovej pomocnej zaměřovač kterej ukazuje kam mám střílet.. to je jak pro lamy, není tam nějakej jakoby "hardcore" mod kde hrajou všichni bez toho?
    • jj je, kdyz davas to battle tak mas nad vlajkama arcade, historical a full real...muzes si vybrat :)
      • supr, tak to teda du zkusit :)
    • vedle, to měla bejt reakce na war thunder..
  • Ono tuhle s prominutím srágoru ještě někdo hraje????
    Od tý doby co je venku War Thunder tak WOT už pouze zbytečně zabírá na disku místo. Tahle hra byla stvořena pouze za účelem obohacení se a nic jinýho. A to že někdo věří tomu že rusáci vám daj něco zadarmo tak je zcela na omylu *1* *1* *1*
    • myslíš bělorusy? a za jakým účelem myslíš že rusáci z gaijin dělaj free to play war thunder? každá komereční hra se dělá za účelem obohacení.. get over it
      • Rooperov príspevok je vrcholová ukážka stupidity komunity hráčov okolo WoT *11*
    • Dík za tip, WT vypadá hodně dobře
  • rad si tuhle hru zahraji, ale musím uznat že štěstí je v téhle hře hlavním ruzhodujícím činitelem. Jednou jedeš a v plné rychlosti trefuješ a prostřeluješ s čela o dvě třídy lepší tanky a podruhé neprostřelíš motor lehkého tanku u děl v nedař hře posloucháš to bylo těsné v dař trefíš i lehký v plné rychlosti přes půl mapy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit