Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobra vec ale co se tyce grafiky WOT se mi vzdy libil mozna jeste mohli chvilku pockat kdyz vychazeji letadla na ty se tesim hodne :) u WoT jsem se dostal k jednomu tisici bitev zabralo to hodne casu ale stalo to za to komunita lidi je prijemna coz jsem u jinych onlineovek rict nemohl
    • Komunita je příjemná? Řekl bych, že je to klasika v „anonymním“ online světě. OMG, fu*king noobs, idiots, retards a spousta dalších týmových hlášek… Poprava od spoluhráče, blokování, tak tohle bolí o dost více, naštěstí to není moc často. Jasně, pohodáři jsou rovněž všude, a pokud si najdeš stálou partu, tak první skupinu „klasiků“ moc neřešíš. Jinou online hru delší čas nehraju, každopádně temná strana síly je zastoupena naprosto všude.
  • Stíny vypadají super a odpružení je konečně funkční, to mi hrozně chybělo. Plus optimalizace hře určitě taky prospěje, starý engine má spoustu chyb co se výkonu týče. Mě se to moc líbí.
  • Hm jsem zvědav jak to vzládnou když nejsou schopní udělat ani pořádny patch ... nebo něco opravit.
    • ty bys mohl jit delat reditele do WG ne? ..
      takovyho schopnyho cloveka jako ty je tam potreba.. ne ty budiz flakace, ktery se akorat v pracovni dobe flakaj na foru a snazi se nam vymluvit proc nemuzou makat *15*
      • Ty to asi moc dlouho nehraješ co ? a rád jim dáváš peníze za každou kravinu ? :) ale to možnost bych bral aspoň by to konečně mělo s tankovejma bitvama něco společného! :D
        • moc dlouho nehraju? mam
          9k bitev.. jestli mas nejakej problem..
          nerikam ze sem nejakej profik, ale amater asi taky nebudu *3* a jen rikam ze na tydle lidi jsem zvyklej z ofiko fora.. at sam nadavam.. tak oni jsou ubreceny extremne za kazdou blbost jak by to udelali lepe *15*
          nick kdyztak suchac502 kdyby sis chtel overit jak dlouho hraju ... *4* *3* *15*
          • Mě je jedno kolik máš bitev ja sám to hraju od betaverze a vím kde ta hra byla jak to šlo krásně a kde ta hra je teď a to že pláčou za blbost ? promin 0 dmg, zmizení tanku, nebo jak jim dlouho trvalo než opravili červenou obrazovku atd to je blbost? (neberu v potaz lamy co nevědí že do tanku se ze předu težko stříli a kvůli nim to taky upravují ..) oni platí ikdyž nemusí ukážou jim hru která funguje a pak to začnou mrvit..
      • Vzdyt na pravdu! Ta hra je hrozna.
  • wow, půjde shazovat ze srázů, paráda! :D
    • no a s temi ultralehkymi tanky (ty z lepenky) tak s tema udajne pujde dokonce hazet... neuveritelne... jak to udelali ?
      • Let the force be with you!
  • Vypada to luxusne, hral jsem to od closed bety, kde jsem dostal key. Ale nejak jsem přestal, asi tak pře půl rokem, kdy jsem dostal notebook. Tak s tímdle updatem to asi zase rozjedu za svůj pershing *14* .
  • A konzoláři zase mohou zapnout své nadupané sedmdesáti palcové LCD TV obrazovky s rozlišením 1080p a kochat se tou nádherou ve svém nejnovějším stopadestém sedmém remaku Call of Duty.

    WoT podporuji už od jeho vzniku, jde správným směrem, desktop je jediná opravdová adaptabilní platforma schopná utilizovat inovaci na maximum.
    • Keyz
      Je vlastně komedie,že konzole umí takto pustit obraz do velké TV a není tam vlastně co pustit aby sis to užil,protože to má omezený výkon.
      • Máš pravdu, grafika je jediné na čem záleží.

        A pokud si myslíš, že na konzolích nejsou žádné hry, co by si člověk mohl hratelnostně užít, tak ti dávám razítko "Český PC hráč (tm), mimo realitu".

        Prostě dál hraj SWtOR a nepiš bludy v diskuzích.
    • Hmm, tak si to užij.

      Ostatní si zase užijí milion exkluzivek, co na PC nejsou.

      A ti nejchytřejší si užijí oboje.

      A ti blbí budou muset dělat drsňáka jako teď děláš ty. Kdyby ses radši místo toho díval na Farmu. Kubího vykopli a v pondělí je tam hospodář pořádně seřval, to byla prča.
      • http://i.imgur.com/iTZtG.jpg
        • To je jeden rok. A u PC to bere i F2P a podobný věci. A konzolí to absolutně ignoruje PSN a XBLA.
    • ales.smutny
      To musí být hrozné, trápit se tím, na čem hrají ostatní. Tolik starostí, tolik problémů se škatulkováním, zvláště těch, kteří hrají na všem. To jen tak někdo nedokáže,

      Skutečný hrdina a vlajkonoš naší doby!
      • Přišel Xbox 360 a PS3 a tím pádem nová hráčská komunita = zdroj výnosů. A za ty roky se téměř zastavil vývoj nových technologií. Nejsou již zapotřebí, nikdo si je nežádá. Co na tom chceš popřít? Jak to, že mám 5 let starej PC a všechno si na něm zahraju? (Ano dokonce i Armu 2 na celkem slušný detaily).
        • Naprosto přesně, ovšem místní redakce musí mávat rukama, nohama i pusou ve směru trendu, nikoli rozumu, i když by možná někdo z nich chtěl, stejně veřejně publikovat, co si doopravdy myslí nebude. Redakce jako je tady na games a tisíce dalších po celém světě jednoduše předávají zodpovědnost monopolním producentům a oni se jen tak vezou na vlně.
          • A kdyby mávali ve směru trendu diskuzí, tak akorát skandují "PC sýla".
            • nerad se tu vyjadřuji o někom hanlivě, ale tvoje argumenty jsou doopravdy d-e-m-e-n-t-n-i
            • SW architektura, v tomto případě vnitřní architektura herní aplikace, je vždy přímo závislá na možnostech HW architektury, řešení kompromisem je vždy svazující a ovlivňuje mnoho vývojových cyklů, tak jak jsme tomu svědky posledních deset let. Tvorba není o omezenosti a kompromisech, ale o svobodě a kreativitě, ty píšeš pravý opak. Tvé poznámky tykající se povědomí o mainstreamovém zájmu raději vůbec nekomentuji.
            • Jde o hry. A tisíce lidí dokázali udělat perfektní hry i na omezených konzolích.

              A co se s tebou bavím. Boha jeho. Mazej na novinky.cz. A kup si OUYU.
            • Ano, ale na rozdíl od všech ostatních platforem je PC jako jediné SVOBODNÉ! Rozumíš tomu slovu? Svoboda znamená možnost volby na základě vlastních preferencí, možnost úpravy i tvorby, neomezená kreativita, upgrade, cokoliv, pravý opak všech ostatních platforem, bylo by dobré naučit se rozumět alespoň některým základním podstatným slovům.
      • Vítejte na pcgames.cz. *3*
        • ales.smutny
          Tak zlé to není, jen extrémy jsou logicky vždycky nejvíc slyšet, navzdory tomu, že v celkovém objemu čtenářů jsou na úrovni percentilu :)
      • Akceptováním všech herních platforem hráč automaticky přijimá pravděpodobnost, že zařízení, které již ve svém základu nenabízí větší možnost individuální optimalizace by mohlo být lepší, než to které jej nabízí, je tím nejhorším přístupem vůbec.
        • ales.smutny
          Ne, pouze hraje na čem chce a co chce, aniž by na tom díky své sociopacii zakládal merity vlastní existence a trpěl pocity výjimečnosti, důležitosti a záchvaty hysterie :)
          • sociopacie, merita, vlastní existence, sebevýjmečnost, hysterie...

            ted zkus přestat psát nesmysly a napiš něco, co dává smysl a co má logický základ
            • No, jestli se pan Smutný opravdu považuje za sugestivního psychokomunistu, tak z něj žádný logický základ nikdy nedostanete. Něco takového je už ze své podstaty oxymorónem. Zatím to předvedl na výbornou.
          • Tak to ani omylem, vy a zbytek redakce hrajete na čem chcete a co chcete, ale jen z toho důvodu, že jste nasměrování stejně jako je trh herního průmyslu, podstatná část čtenářů a především inzerentů totiž o takový zájem stojí, já nikoli a píši to jako svobodný člověk, multiplatformní podpora a konformita napříč herním spektrem je naprosto nefunkčním asynchronním celkem, který má ve svém důsledku největší podíl na současné herní i technologické stagnaci.

            Dovolte mi osobní otázku. Budete i nadále akceptovat výměnu optimalizace schopné platformy za platformu optimalizace neschopné, přesto funkční a díky provázané obchodní politice producenta na mainstreamové hry dostačujícího zařízení?
          • Nadhera! Mel bys takovou stiraci naladu chytat casteji :D
      • no já třeba jen kvůli WoT přemýšlím, že bych konečně přešel na 64bitovej systém a sedmičky, abych to mohl pořádně osolit (páč na 32bitovejch to jde jen na normal detaily :)
        • No na to mém by to mělo šlapat se 100 fps a ani se nehnout!! jenže to by museli udělat tu hru pořádně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit