Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to dobrá hra,jenže když po zničení mého stroje v bitvě zůstanu v roli pozorovatele,nacházím cím dál více nesmyslů...nejvíce mě dostal,když pozoruji kolegu zašitého za skálou,nikde nic,žádný kontakt...najednou se vynoří tank nepřítele,načoudí mu jí,zlikviduje a opět záhadně zmizí...vlastník tohoto tanku zřejmě má ve výzbroji Arabelin kouzelný prsten či plášť.. *1*
  • War thunder rozhodně tanky mít bude. V současnosti už jsou dokonce ohlášený předběžný tech tree tanků a vypadá to velmi slibně. Pro mě osobně omezení na WWII je velice sympatické (otázka je, co příjde pak v budoucnu v updatech). War thunder rozhodně hratelností i zpracováním WoWp válcuje (moje pocity), o to víc jsem na tanky v jejich podání zvědavý. Když už nic, tak se alespoň dostaví WoTku konkurence a to není nikdy na škodu :-).
  • *na základě článku
  • já teda v tom článku vidím 2 ruské a jeden čínský (sic historicky vycházející z ruského stroje)..
    nesnažím se rejpat, ale takhle jaks to napsal to vypadá, že 1.-5. nejhranější tank je ruský, což se na základě tanku tvrdit nedá (pokud teda nevycházíš z jiného zdroje - ostatně takový žebříček by mě taky zajímal..) *4*
  • tak to je krásný vyjádření když si vemem v potaz, že patch 8.3 přinesl právě NERF artyn jakožto řešení jejich velkého počtu. Což je podle mého nesmyslná cesta. Mě jako hráči nepomůže, že se do mé heviny hůř trefuje, když na mě stejně míří 6 laufů (klasickej arty rain že ano...). Pro rejpaly - hledejte arty sejf např. na pouštní řece, Malinovce atd...
  • MWO ? tu rannou alpha verzi ? 4 mapy + 1 mod ? trololoool. za 10 hodin, jsi unudenej k smrti. nebrat.
  • Jsem zvedav jak dlouho ti to vydrzi nez zacnes opet brecet a stezovat si i na MWO
  • A opet zase vsichni placou. Hral vubec nekdo z vas co tu nadavate za artynu? Asi ne. Zkuste to a uvidite, ze se to nehraje tak snadno jako s tankem. Opet zalezi jenom na vsech hracich na bojisti.
    Kdyby zrusili vsechny tanky, nechali tam jenom jeden typ a vsichni hrali s nim stejne by si ti sami hraci co predtim stezovali a breceli.
  • Těch " bezmozku" tady je plné fórum, pokaždé když se o hře píše. Permanentně se vymlouvají na gold ammo, match making, arty, spotting sys..............
    Skill tímhle neokecáš.
  • Tak to si děláš prdel, hraju oboje - a dlouho, a obě hry mám rád, ale srovnávat rannou betu s pěti mapama a bugama jak dům s WoT ???
  • Nuda ... nic jinyho nez co delaj vikend co vikend, jen ve vetsi kumulaci. Za celou dobu provozu neusporadali jedinej ingame event.
  • Zpusobu jak vyresit problem arty je neurekom, jenze oni na hrace proste kaslou. Chces si zahrat a pobavit se pri tom? Pak leda na test serveru, kde nikdo neresi o kolik $$ prijde. A nebo si nahod tier 1, je to sranda, nemusis resit jestli se ti aspon zaplatej opravy ... a pri aspon polovine mozku postrilis 1/2 enemaku sam.
  • alternatíva je ale nie z prostredia druhej svetovej, a je v štádiu otvorenej bety : Mechwarrior Online ..vďaka tomuto sa k WoT už v živote nevrátim ;)
  • Nepsal jsem že se nevrátí, ale že se těžko vrací a v tom je rozdíl. A možnost hrát i za tanky a letadla tam v budoucnu bude. A netvrdil jsem že všichni na jedné mapě.
  • Tady. 10% ze 45M je 4.5M
  • proti tomu bych ani nebyl ale zrušit ji úplně by ještě zhoršilo už tak mizernou vyváženost hry
  • Muj osobni nazor je takovy, ze WoT ma spousty much, pofiderne vybalancovane narodnosti a spousty nesplnenych slibu.
    Presto ta hra ma neco do sebe, a da se hrat opravdu F2P pokud clovek chce a je aspon trochu dobry hrac, rekneme do toho Tieru 8-9.
    Osobne mam nejvyssi Tier 9 (E75) a nemam problem tento tank uzivit, aniz bych musel jezdit s malymi tiery abych si nasetril na 1 bitvu s T9. T10 uz bude asi horsi, nevim.
    Kazdopadne velkou vyhodou pro WG je fakt, ze na trhu neni zadna alternativa.
    Kdyby nekdo prisel s podobnou hrou a lepe zpracovanou, tak by WG meli po parade.
  • kazdy tank ma week pointy takze asi tak. Rozhodne lepsi nez kdyz clovek bojuje a artyna ho proste odpraskne jednou ranou. Nebot je nemozne bojovat a zaroven se kryt....Proc proste neni jedna max dve arty na hru? Proc se arty nemusi pred bojem "rozlozit" do strelecke pozice a pokud se chteji presunout tak zase slozit.....nebot vrchol absurdity je arty strilejici za jizdy, v realu pro 80% arty nemozne bez ohrozeni sama sebe
  • a když narazíš na těžce opancéřovaný tank který je ještě k tomu o dva tiery víš takže mu nemáš šanci prostřelit pancíř tak ho zničíš jak?
  • Tuhle hru kazi jedina vec, artylerie. Ty jedine nemaji vubec nic spolecneho s realitou a jsou neskutecne prestrelene, a to nemluvim o poctech. Bohuzel Belorusove vubec neposlouchaji navrhy hracu. Snad se jednou dockame dne kdy alsepon premiovi hraci budou moc vybrat jestli chteji hrat bez nich. To nastane zazrak a konecne klid na fer boj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit