Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, na WoT sem ujížděl v closed betě, nicméně je to po čase moc repetivní. Dá se to sice obohatit hraním za různé třídy/strany, ale stejně se po určité době nudě nejde vyhnout úplně. Recenzi jsem ještě nečetl, nicméně jak byla v recenze v replayi, tak tak nějak vypadá můj názor na tuto hru. *3*
  • Zkusil jsem to a uprimne moc mi to neucarovalo. Je to vice mene "arkada" s urcitymi prvky reality. Z hlediska zabavy je daleko lepsi Battlefield serie (vcetne tanku).
    Cekal jsem imho mnohem vice. Kde je tymova taktika? Tanky mozna maji rozdily ve vlastnostech ale jejich nasazeni na bojisti pripomina spise chaos, nez propracovany tankovy boj.
    Jak to vypada v praxi? Mate prvni tank a osadku, protoze vas souper ma lepsi tank i osadku takze vas vidi drive nez vy ho, v praxi to znamena ze na monitoru vas souper vas vidi a muze po vas i strilet zatimco vy nevidite nic, teprve az souper prijede do vzdalenosti kdyz jej muze videt vase osadka, tak na na muzete strilet.
    No nevim, chapu ze tank ma 3-5 clennou osadku ale tohle me prijde hloupe. Na jednu stranu to "simuluje" zkusenosti posadky, lepsi optiku a kdovi co jeste na druhou stranu to vubec neni o tom jak se jako hrac divate na bojiste a jak uvazujete. Proste souper vas vidi drive a mate smulu.
  • aha, konečně chápu ty neschopný nooby na super tancích...WargPressPlayerbfns...co je tohle za recenzování, hezky na traktor s recenzentem ať vidí, jak to vypadá hezky z blízka a ne na Myši...
  • tak WoT som hrával už od closed beta a rozhodne nemá k realizmu vôbec blízko, spomínate ,rôzne hrúbky panciera atď. , no to je síce pekné, ale práve tie a hlavne sila kanónov sa vôbec nepribližuje realite ! a to nespomínam to totálne nerealistické maskovanie a jeho nastavenie u ťažkých AT strojov je umelo znížené ,že je ich ľahšie vidieť ako pohybujúce sa niektoré iné tanky...
    bitky, že sú vyvážené, tak to asi ťažko keďže nie je zriedkavé keď tank z tier 3 (4) hrá aj proti 8 = bez šance

    hra ma bavila, ale postupne sa to stalo menej a menej zábavné práve kôli blbému rozhadzovaniu ľudí do bitiek a nerealisitycksoti, je predsa absurdné aby king tiger nezničil sharmana jednou ranou keď v realite sa stal prípad keď jeden zničil až 3 jednou ranou

    ako som písal hra ma dosť bavila a dosť dlho, ale napokon sa ukázali jej tienisté stránky
  • Jen bych ctěl dodat, že pro IS-3 se chystá update který tank ještě víc posílý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit