Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ja bych zminil, ze WT je k dispozici na Steamu, cimz oslovi dalsi statisice potencialnich hracu, zatimco WG stale spoleha na svoje vlezle a stupidni bannerove reklamy...
  • Taky přidám pár postřehů. WOWP jsem taky zkoušel, jednou někdy na jaře a teď asi dvakrát. Není to špatné. Na vyblbnutí dobré. Zkrátka jako WOT. Ale k letadlům patří JOYSTICK! U War Thunder jsem začal již v prvních fázích bety. Bylo to užasné. Měl jsem pocit že hraju konečně super simulátor - Sturmovika v novém kabátě. I arkáda byla super. Většina hráčů to tehdy valila na joysticích. Každý sestřel byl zážitek a skoro sportovní výkon. Historické bitvy - byly náročné, real bitvy natvrdo, ale dalo se. Ovšem po několika měsících jsem již značně otráven. Nechci se smířit s tím, že mě válcují děcka na kilák a půl díky ovládání na myši se zjednodušeným ovládáním v HB. Teď už jsou historické bitvy 3/4novou arkádou. Když HB začínaly, tak to bylo možno hrát jen z kokpitu. To byla paráda. Nyní je již vše zjednodušeno pro hráče s myší. Takže na nějaké super souboje v HB už to bohužel není a arkádu hrát z joystikem je sebevražda. Co se týče letadel, tak výběr je skvělý. Rozdílné vlastnosti letadel parádní. Jen to věčné hádání o to, kdo je OP, co se musí nerfnout... hrůza. Je to jen o umění pilota. Mnohokrát jsem si se FW190 vychutnal Mosquito nebo s Falkem Spitfira. Správný simulátor by měl být o postupném zlepšování a zdokonalování se v ovládání letadla. Tento pocit mi WT dopřával a byl jsem nadšený. Nyní je to ovšem už pouhá přetahovaná s WOT a WOWP o arkádové hráče s myší, jejichž největší radostí je čelní útok ve snaze rammovat a zničit... Takže asi tak... *13*
  • No tak si taky neco prihodim, WOP mi pred davnem kdy se rozjela ta beta moc nesedlo,HP a nedoladeny ovladani,preci jen prilis arkadove se k letadlum tak uplne nehodi.Pak jsem presel na WThunder, ze zacatku unesenej,damage system paradni, letadla v pohode, grafika pekna atmosfera dobra, ani moc trotlu co by te ramovalo z oblohy, ale porad arkad,sel jsem do bitev historickych, ale asi jsem lama a to mam na sturmovikovi nalitanu leta, proste ovladani i joystickem slo pekelne a hlavne jsme se trochu rozkoukaly a uz nas roznesli, pripadalo mi to spatne vybalancovany, spis design misi nez letadla.pak jsem zkusil realisticky mod a to je vtip, lital jsem dost ale tohle jsem dostal bokem do vzduchu, rukojet joystiku vytocenou na max abych se udrzel v letu rovne a stejne to litalo jak kdybych furt stalloval, neslo to vubec ukocirovat,nevim proc tam ten mod je....kazdopadne mi to pripomelo divne ovladani u jejich sturmovika od gajginuu, tam taky na vetsi obtiznost se to chovalo divne, myslim ze to je enginem hry kterej tvorili primarne na konzolovej gamepad a podle meho engine zustal z jejich sturmovika i ve WT. no nic po mesici me to prestalo bavit protoz ejsem lital jen arkadu a tam se ty mody a mapy brzo omrzi....uvidime treba se to zlepsi, tanky hraju porad ale uz mene, je pravda ze tam chybi historicky mod kde by se utkavali alespon podobne tanky rokem, i kdyz to trochu simuluji tema tierama kde mas vzy krome skautu 2 tiry rozmezi, ale proste se snazi to drzet balancovany a je fakt jedno jakej tank mas, jsou si v tier dost podobne,i kdyz jsou tam rozdily v narodech,viz francouske tanky s automatickym nabijenim, ruske oble veze ale dela nepresna, coz posraly po poslednim patchi kdy vsechno snipuje, no nic kazdej at si hraje co ho bavi.
  • WoW hlavně nemá RAF !
    • Tak WoW-ko nemá ani Luftwaffe, ani USAAF a dokonca ani VVS. Nemyslím, ale, že im to môže niekto vyčítať. Predsa len, elfovia a spifire nejdú veľmi dokopy. *3*
      • další příklad totální retardace Slováků
      • to jsi opravdu tak hloupý nebo to byl pokus o vtip?
        • Neviem kto je z nás ten "hloupý", keď sa musíš pýtať takúto otázku.... *3*
          • Ty?
  • WT jsem nehrál, ale nevychází částečně z Birds of Steel (alespoň ta letecká část)? Tam jsem pár hodin na simulaci vydržel a bylo to moc fajn létání. Ruská letadla jsou Gaijinem tradičně trošku OP, ale nic, co by se nedalo převézt "hlavou". Bohužel jim v BoS hodně nahrávaly objectives / mapy, kde se většina střetů odehrává do 1000 mnm, tedy v ideální výšce pro Sověty. Aspoň to byla s mezkem trochu výzva a supr boje *4*
  • ja uz se na WT tesim je to lepsi nez wowp nejvic se tesim jestli to bude jak v tom videu s b-17 bombardovat mesto.jo asi tam budeme moc litat i za evropu2 *15* *15*
  • hra me sklamala vylepsil sem si letadlo urovne 2 (motor,kulomety) a hraju proti letadlum urovne 4. k cemu to upravovani je ? to si rovnou muzu koupit letadlo urovne 4
    • A to že moji AiraCobru(level 6) sundala Chaika(level 1) ti příjde normální?
      • Ehm ... rozhodne normalnejsi, nez ze ti celni pancir hvy prostreli scout s 50tkou ... uvedom si, ze pokud bys vzal libovolnej stroj z 1. sv ... tak snim ses schopen sestrelit libovolnej soudobej stroj - pokud se samozrejme dostanes do strelecky pozice.

        => vyhradne tvoje chyba, zes mu to umoznil.
      • jestli jsi se sní začal horizontalně točit tak naprosto má to 4 kulomety ...a když do letadla začnou střílet 4 kulomety z správným pásem munice tak je jedno co máš za letadlo ..jak te dostane do zamněřovače.... *5*
    • no a co tahle hra není o urovních letadel ...není prblém s 2 plošníkem lvl 2 sundat lvl 6 když víš jak využít přednosti letedla (každej 2 plošní utočí jakej koli jednoplošník vetší vztlak)..mluvím o historické bitvě..v arkádě litá všechno stejně tam jde jen o zbraně....
  • Proc si vsichni mysli, ze letadla + tanky budou ovladane lidmi a budou proti sobe bojovat.
    Tanky u letadel budou porad tak jako ted jenom AI obet pro letadla.
    Tanky samostatne budou bojovat jenom s tankami.
    • Kein
      Protože to psali, měsíc zpátky, na ofiko stránkách? Konkrétně budou na výběr oddělené bitvy - letadla, lodě, tanky a smíšené.
      • Bylo by to zajimave ale jsem dost skepticky k smisenym bitvam. Jak budou tanky likvidovat letadla?
        • Zeby trebas za pomoci spojeneckych stroju + protiletecky vyzbroje?
        • Dobre. AA budou hrat hraci? Kolik bude teda na kazde strane hracu? Nebo to bude AI? Budou jezdit za tankama, tedy na kazdy tank bude jedno AA? Kamkoliv se tank pohne pojede AA za nim?
          Kdyz budou PL na tancich, tak co budete sledovat letadla nebo nepratelske tanky.
          Jak bude vypadat minimapa?
          Opravdu verite, ze vas budou chranit letadla, ze budou spolupracovat? Ja bych si sel schodit bomby na tanky abych se zbavil zateze a kdybych je vyradil jako lehky cil pak bych se zajimal o letadla a rozdali bychom si to mezi sebou, bez tanku.
          • Nechapu jak dmenti jako ty muzou hrat online hry ... ktery sou ze 100% zalozeny na spolupraci.

            Aniz bych zkoumal materialy, tak ti reknu rovnou, ze AA na tancich budou fungovat PRESNE stejne, jako strelci v bombarderech => bude je ovlada AI nebo si je prepnes a muzes strilet sam. Zaroven si dovolim tvrdit, ze ve stromu jednoduse bude vetev AA ... coz budou vsemozna vozitka zamerena prave na boj proti letadlum ....
          • Jak to bude velké? Jakou to bude mít barvu? Bude to náročné na PC? Bude mě to bavit? Pane Lorenc, uvezu to?
        • Asi nějaký PL kanony a ostatní piloti
        • Od toho budou mobilní AA.
        • Veskoslav
          Tak snad tví spojenci letadelníci se o ně postarají ne?:-P
        • Kozy
          Protože tam asi nebudou jenom tanky
    • Staré bitvy o to, kdo je lepší - zda hráči PC nebo konzolí, se konečně doberou svému konci a výsledku. War Thunder představí spolu se startem PS4 multiplatformní prostředí, které nechá hráče PC a PS4 bojovat mezi sebou. Jen si to představte - víc než sto hráčů tanků, lodí a letadel - všechni na jedné mapě bojující proti sobě. Těšíme se na to, až se do těchto společných bojů zapojí naše naše 3 milionová komunita spolu s novými hráči PS4» řekl Anton Yudintsev, CEO, Gaijin Entertainment.
      • ktery server tohle utahne aby to graficky nemuselo vypadat jako tohle a bitevni pole nebyla jenom placka bez kopcu, terenich prekazek
        http://www.youtube.com/watch?v=locvif2c5Ec

        Proc vlastne nehrajete tuhle hru?
        • Co ma grafika spolecnyho se serverem? Zeby absolutne NIC? Server vpohode udrzi tisice hracu, v zavislosti na provedeni i desitky tisic ... druha vec je, ze to nezvladaji zobrazovat klienti + to generuje prave ke klientum velkej traffic.

          Mimochodem, v eve probihaji bitky na jedny mape, kterych se ucastni nekolik tisic lodi zcela bezne.
        • Jack1947
          Kdyz to bude "fungovat¸¸ proc ne *15*
  • Očekávané WoWp? Kdo ho očekává?
  • hrál jsem obě hry a než mě začnete kamenovat musím samozřejmě napsat že WT je lepší, nicméně zhola né tak dokanalé jak by se mohlo dle některých diskutujících zdát.....tedy nevím jestli jsme hráli stejnou hru, ale já mám na mysli WT kde jsou ruská letadla kvalitou úplně někde jinde (silně nadhodnocená) než letadla ostatních národú....je tam sice krásná možnost hrát přímo z kokpitu letedla nicméně v arkádových ani historických mapách se nedá využít (respektive dá, ale znevýhodní vás to oproti ostatním, který mají výborný přehled co se kolem jejich letadel děje)...a realistické bitvy? to je dobrý ale zmršený nápad, skoro nikdo je nehraje a není divu, jelikož polovina "letcú" spadne již při pokusu o start z letiště a druhá polovina postupně cestou.....realističnost tu spočívá děsném ovládání a v děsném zmršení chování letedla (pokud to ovšem nemá simulovat letce s parkinsonovou nemocí...to by pak odpovídalo)..................a nevím jestli je dobré pomlouvat WoWp, kvúli tomu že je tam "lékárnička", a vyzdvyhovat WT, kde si za kredit nasypete body do vitality (nebo jak se to jmenuje) a váš pilot se rázem stává nesmrtelným......................................................no prostě WT je lepší ale rozhodně né dokonalé
    • Nevsim sem si ze by nekdo tvrdil, ze to je dokonaly, ale je o minimalne o rad jinde, nez vse od WG.
    • tak WOT neni este dokonala, mozno nikdy ani nebude, ale este to od nej ocakavat ani nemozes, je stale v bete, male patche prichadzaju velmi casto, stale je nieco upravovane, pozmenene, sem tam pride velky patch, ktroy zase pozmeni nieco, hra napreduje, ale este potrebuje cas, ale aj napriek tomu je to uz teraz kvalita, to ze ruske stroje su silnejsie o nieco na to sme si zvykli uz aj z tankov, ale myslim ze to nejaka velka vyhoda nieje, kto vie ako lietat , ten sa nema coho obavat :D
    • vubec vitalita je k prdu pilot to schytá a je po něm....navíc naco pilota to je malej cíl stači ustrřelit křídlo ..poškodit motor..ustřelit vejškovku a de dolu žadný trapný HP ja wowp..realistická bitva je pro joystick jedine...HB a arkadu můžeš mastit z myší
    • nemyslím že jsou ruská letadla nadhodnocená, prostě některá neměla do dělaný FM (buffalo za USA neuvěřitelný ufo svého času, za japonce N1K, ) s každým letadlem se musí létat jinak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit