Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoWp jsem zkoušel už v closed beta fázi a to co mi na tom vydilo nejvíce, bylo ovládání. Zkrátka mi nesedlo. Tak sem to po pár bitvách odinstaloval. Ale minulý týden sem se nechal zlákat těmi jejich reklamami na Youtube a zkusil jsem to znovu. A i přes to, že jsem zkoušel všemožná nastavení, tak to ovladní mi pořád nesedělo. No, tak jsem zkusil ten WT a výsledek opět stejný, asi je to hold ve mě a tyhle hry nejsou pro mě. Navíc mě ani jedna hra nedokázala, tak nějak vtáhnout do hry, zkrátka mi v nich chybí nějaká atmosféra. Takže jsem si raději zapojil PS1 a dal jsem si Eagle One *4*
    Škoda že mi komp nerozhýbe DCS World. to je hra, která podle vídeí co jsem viděl, strčí v letecké částí WT i WoWp do kapsy. Ale pravda, zase z jiného období.
  • Veskoslav
    http://www.2i.cz/ea55a78d5e

    Jedno, co mám v hangáru:)
    • Tak to jsi ještě na celkem nízkém levelu. Počkej, až ti tam začnou létat Yaky a Kingcobry s mohutnými kanóny, které tě rozprsknou na jednu ránu, to bude teprv otrava a poznáš, jak autoři nadržují ruským letadlům *3*
      • Ruská letadla jsou dobré maximálně v arkádách, v historických je dobra jen I153 a I16 ostatní ti nepomuže ať už to má jakýkoliv kanon.
      • Veskoslav
        To je druhý účet, vím o čem mluvíš:) A Rusové nic moc, podle mě Němci v tomto lepší. Aspoň já jsem s nima neměl problémy a přišlo mi, že jsou i lépe ovladatelné německé stroje než ruské.
      • walltar
        Oni jim nenadržují, každý přece ví, že In soviet russia ....
    • Hodně podcenovaná je vzdušná bitva o Francii. A přitom frantíci měli stejně jako italové moc zajímavý letadla. Jinak trpělivě čekám, co předvede implementace tanků a lodí. Kdyby tam skutečně fungoval jakýsi "silent hunter" a tanky jako v "panzer elite" byla by to bomba.
      • tomocz
        Frantíci se svých letadel taky v budoucnu oficiálně dočkají :)
      • Veskoslav
        Já bych asi jezdil s tankem. Větší sranda a adrenalin, kdy člověk čeká, jestli ho sundá někdo před ním nebo letadlo nad ním. A to raději nemluvit o bombardérech *1*
  • I v těch videích jde vidět rozdílný přístup autorů - u WoW vás oblbují rádoby cool videem, které vizuálně nemá s hrou nic společného, kdežto WT točí videa přímo ve hře... Navíc reklamy na WoW jsou tak vlezlé, až mě to vadí, jsou totiž úplně všude...
    • To je klasika, trebas toto http://www.bigworldtech.com/images/stories/games/world_of_tanks/worldoftanks06.jpg bylo prezentovano jako ingame screen (a je jich tam samo vic)
  • WT bylo fajn než vyšel ten mohutný update nějaký ten týden zpět, od té doby jsem to přestal hrát. Nejhorší na tom je ovšem hráčská komunita, která je prostě příšerná - samý teamkiller, rammer a nebo ocas, který neumí útočit jinak než head to head...
    • To je obecnej problem vsech MP her, reseni existuje jedine pres nejaky hodnoceni hracu, ktery by melo nejakym zpusobem zohlednovat tvoje vykony ve hre, pripadne nejaky +/- od ostatnich ... a pak by se casem retardi eliminovali a mohli by si hrat tal mezi sebou.

      Ostatne, wotko je to samy - kdyz se preneses pres vsechny nedostatky, tak te dostane ten neuveritelnej retardplay. Kdyz sam pobiju 2/3 enemaku a zjistuju, ze uz 5 minut sem jedinej prezivsi ...
    • tomocz
      Zkus si zalítat historický, tam to není takovej bordel a přesto, že se tam občas někdo s někým srazí, tak je to prostě v rámci blbýho manévru a né že je to tomu hráči putna, že tě srazí :D
      • Jo historické jsou daleko lepší, ale občas tam bývá problém, že se půlka týmu odpojí a nebo umřou dřív se vůbec dostanou k nepříteli *1*
        • tomocz
          jo, několik rovflákaných letadel během startu je už docela rutinní záležitost :D
  • Tak já WoWP hraju, WT sem nezkoušel. Dle názorů zde budu asi uvázán k bombě a svržen, ale jakožto člověku, co o letadlech ví, že akorát lítaj, je to fajn. Realističtější chování letadel bych už asi neupilotoval.
    • Veskoslav
      Pakliže máš rád arkádu, tak věř nebo ne, i ta je ve WT. Nejedná se o to, že WT nabízí reálnější podání letadel. Jedná se o celkové zpracování hry, modely letadel, grafiku, letecké souboje atd. A v tom WoWp prohrává na plné čáře. U WoT ty chyby "nevadí", protože nemá prozatím konkurenci, ale u WoWp to bije přímo do očí. Doporučuji vyzkoušet. Pakliže nebude vyhovovat, můžeš se vrátit:) Ale nezná nikoho, kdo by to takto udělal.
      • Jo, možná vyzkouším, ale pochop, že reálnější modely, reálnější chování a všemožný jiný reality jsou mi putna, poněvadž o letadlech vím kulový, to je tak pro fandy. Slyšel sem, že ve WT je možnost přistát, bojovat s tankama, letadlama, loděma, všemožný mody atp. Já nevim, mě vyhovuje, že se zapnu do mapy 15 vs. 15, zalítám si a hotovo. No, uvidíme.
        • Jak sem psal vejs, to neni o realismu ...

          Samo, to ze tam nedavaj scifi modely je jedna vec - podporujici odpovidajici zazitek. Jina vec, je, ze ty letadla se chovaj ... ocekavatelne. A je jedno ze si nikdy nehral zadnej simulator. WT zatim ma jen ty letadla, tanky pridaj. A melo by to jednoduse fungovat tak, ze si vemes letadlo ... a podle toho jaky, tak bud des po jinych letadlech, nebo trebas zautocis na ty tanky ... ktery budou ovladat jini hraci. Kazdopadne (aspon doufam) by se ti nemelo stat, ze odnikud prileti GPSkou navadena atomovka a vymaze tvuj hvy tank z mapy, coz je u WG standardni vec...

          podivej se na wotko ... stovky zcela nesmyslnych tanku, ktery i dkyz vypadaj jako nejakej realnej tank, tak vubec neodpovidaj svoji bojovou hodnotou. Bud maj papirovej pancir, nebo khownu gun ... nebo .... ve finale zjistis, ze si nemas z ceho vybrat, protoze je to vsechno +- stejny. Z letadel udelaj to samy.

          A jasne, ono se docela blbe resi to, kdyz proti sobe postavis tanky s rokem vzniku +- 50let ... pak z toho vznikaj podobny chujoviny ... jako ze tygr posnida T62ku ... a ta ho ani deseti ranama neskrabne ... Pripadne ze KVcko si da jednou ranou "do cenichu" (mineno primo na celni ostruhu) IS-7 ... coz me opravdu dostalo do kolen (mel sem to KVcko). Variantne, ze IS-4 vydrzi vic zezadu protoze zepredu ji udelame papirovou ... (opakovane otestovano, k cili je lepsi se otocit bokem/prdeli, pravdepodobnost prustrelu celniho pancire je 100%)
        • Veskoslav
          Jde o to, že WoWp má už systém na "HP" a podobné blbosti. A o grafické stránce ani nemluvím. Lodě a tanky akorát sestřeluješ. Ty jsou prozatím jako pasivní cíle. Je to jedna z možností jak ukončit hru. Zničit všechny pozemní cíle nepřítele. A mody jsou jenom 3. Obsadit kontrolní body a držet je, zničit pozemní jednotky, zničit pozemní jednotky+základnu.
    • Az na to, ze to neni o realismu ... vyzkousej a uvidis.
  • Hmmm. Oba trailery vypadají skvěle. Zkoušel jsem před půl rokem WoT a nějak mě to nechytlo. Přišlo mi to asi moc arkádový. Ale podle odezev tady tak WT asi vyzkouším. Ó kéž by to nezkazily. Na takovou hru čekám už dlouho.
    • Jenze jedno z toho je reneder a druhy je ingame ...
      • Jo, to jsem si všiml. Nicméně oba se mi líbily. Chápu, že z renderu nemůžu vysuzovat, jak na tom bude samotná hra, ale jsem do bitev hlavně kolem 2. světové dost fanda, tak sem si užil i ten renderovaný trailer.
  • Arkadove letadla me az tak moc neberou, ale na ty tanky v podan WT jsem zvedav. Bude docela zajimave sledovat, jak moc to pociti WG s jejich WoT.
    Kazdopadne to bude konkurence, ktera mozna WG donuti trochu vice zapracovat na kritizovanych vlastnostech WoT.
    Pokud budou tanky v podani WT lepsi, tak klidne prejdu, akorat trochu zamrzi, ze se clovek vzda nasbiranych vozitek.
    • proč vzdá parkrát do mněsice si s t 25 a tigrem pro zabavu( mam tanky rád )zahraju...za ty 3 roky co wot hraju se to posunulo hodně do háje...a prnví rok sem u toho seděl každej den(byla to jiná hra a bavila mně hodně)..ted fak 2-3 do mněsic na pul hodky
    • Se obavam, ze oni uz stim nic neudelaj ani kdyby chteli (jako ze neni duvod).
  • World of Warplanes se muže jít zahrabat. *1* Protože War Thunder je jednička. *14*
  • Kallessin183
    Hrál jsem obě hry. Ovšem až při porovnání, mi došlo, jak špatný WoW je. Ostatně i ty videa. Jedno z nich je přímo ze hry a dle mě vypadá i daleko líp. možná i proto, že se v něm nelítá skrz železniční tunely *1* *1* *1*

    Pokud mi nevěříte, tak zkuste jedno a pak druhé. Warthunder je i v arkádovém režimu lepší než celý WoW.
  • calwin
    war thunder hrám už tretí-štvrtý deň a som z neho nadšený... prejsť na world of warplanes neplánujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit