Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Mám dost produktů od SONY, spousta výhrad by tu byla, ale Playstation měl vždycky hry, které mě zajímaly, prostě ten příklon k uměleckým hrám mi je více bližší, než mainstreamový Xbox, který byl fajn, ale tak nějak z toho cítím ty hovězí burgery, mentalitu zaprděných amíků, apod.
  • LOL... stale davam prednost tomu kdo prisel s ferovejsi nabidkou a nemusel ustupovat az na zaklade celosvetovyho fu*kingu
    • Veskoslav
      Já dávám přednost tomu, co bude mít lepší nabídku her. Ale každý máme své "preference":)A jelikož mám jiné výrobky od Sony (televize a "rádio do kuchyně"), tak vím, jaký je zase v tomhle jejich přístup. A věř mi, že jeden z nejhorších, co se týče nejenom zákaznické linky, ale i podpory:)
      • Maarta
        Se Sony zkušenosti nemám, co se týče zákaznické linky. Ale co se týče zákaznické podpory od MS pro ČR, tak nmůžu říct ani jedno křivé slovo - naprostá spokojenost, v rámci záruky si pro XBOX přijeddou až domů, pak zase přivezou... A toto pro mne osobně je docela velké plus.
      • Miserius
        Ja mam nastesi s Sony jen dobry zkusenosti, mozna to je tim ze jsem nikdy nemusel nicu nich reklamovat a nijak se me nedotkla nekompatibilita PS2 her a odstraneni Linuxu, ale co me neskutecne vytaci jsou "zaměstnanci" co maj na starosti online obchod tady pro Evropu...kdyz bys nekde řekl že doteď nebyli schopný dat pro PS3 EU hráče do obchodu CS: Global Offensive, asi by ti nikdo nevěřil *1* Neskutečný, když se někdo zepta na blogu napisou mu: Pracujem a tom...třičtvrtě roku? *8*
        • Robotron3
          Odstranění kompatibility s PS2 bylo mrzutý, ale zase to nebylo něco, co by hráči měli a pak ne. Kdo si koupil tu verzi s... tak kompatibilitu samozřejmě měl. Linux je taková zeď nářků, ale pravdou je, že z hráčů Linux stejně nikdo neměl šanci používat, protože v reálu byla instalace Linuxu na PS3 uplně nepoužitelná, díky absenci ovladačů grafiky, neoptimalizaci, atd. Význam to mělo jen na nějaký počítání výpočtů pro programátory, pro běžný uživatele vůbec.
        • Veskoslav
          No jestli občas pracují jako já na projektech, tak se tomu ani nedivím:-D
          • Miserius
            No ja taky nejsem ukázkovej pracant (osnovu bakalářky mam odevzdat do konce měsíce a ještě jsem nezačal) ale to je jejich práce. Je tam skupina lidí která nemá nic jinýho na starosti než ten obchod a trvá jim tak 3 dny opravit cenu u hry když se třeba zdvojnásobí a 9 měsíců (a porad nic, to muze byt klidne 5 let) zavolat Valve kuli CS:GO, ktery uz pred pul rokem reklo ze je vse pripraveny ze to vazne u nich (US obchod to tam mel uz v den vydani) Za poslední 2 roky se tam vystřídali 3 Store Manageři tak nevim co je na ty praci tak tezkyho...mozna to bude tim ze to vzdy dela nekdo v mojim veku co je poradnej lenoch *2*
  • Janě, něco se na Linux ubjevilo, pokud vím, ale o tom tu mluvil. Zahraješ si na Linuxu BF? hele ještě jsme nikoho takového neviděl... A jestli myslíš že když nevezmeš MS tak půjdeš na PS, nebo Nintendo, tak to pak jo...
    • Miserius
      Thorpe dělas tady v tom akorat bordel, zakladas novy vlakna misto tlacitka Reagovat, trollujes tu a popisujes nam bezny den tvojeho milence... A do toho dislike *1*
  • pojem nelibí mi přeložíš jak? :D :D Když tomu nechceš říkat dislike tak jak? :D A když už, tak to sem nedávejte...;-)
    • Veskoslav
      Proč ksakru používat nějaké anglické slůvko dislika ala Facebook, když je tady prosté nesouhlasím či nelíbí se mi......
      • Hele to máš tak, jako když máš ten novej "SWÁŽ"... *1* *1* *1*
  • Když vám tak MS vadí, vy zarytí šašci, tak zvařete huby a přestaňte používat jejich věci. Jo počkat, to byste si pak nic nezahráli... :D
    • Jakože, když si budu stěžovat, že mi venku vadí smrad, to si mám jako propíchnout plíce, abych je nepoužíval a problém vyřešen? Jako, chápu tu tvoji filosofii dobře, jo?
      • Nechápete ho... On to myslí tak, že když ti vadí MS tak si přejdi na Linux a neremcej. Když ti vadí smrad venku, tak si zavři okno, nebo použij jinej prostředek k tomu aby ti ten smrad nevadil..;-)

        Miserius. Marcuse znám a v omezeným světě nežije... ;-) On totiž jen nepaří na kompu a nesedí za monitorem jako většina zarytců v dnešní době... :D A navíc troluje on sám má doma PS i Xbox a na jednom notasu má linuxi kvůli práci a na kompu kvůli hrám W7... :D Takže v omezeném světě nežije...;-) To spíš ti zarytí PSkáři, to tu stále fňukají... :D
        • Black_Hand
          hlavne ma problem s tim, ze pokud veci co ma on rad kritizuji lide, kteri je radi nemaji, tak mu to citove ublizuje. jeho mira dobreho pocitu z nejakeho rozhodnuti je silne ovlivnena tim, jak to hodnoti irelevantni anonymove na internetu. kdyz se to nelibi jim, tak to bere jako osobni utok na sebe a reaguje odpovidajicim zpusobem. je to takova smutna nemoc moderni doby :P
        • Popravdě, tvůj kamarád je guma. Probíhá tu akorát zdravá nasranost ze strany lidí, kteří jsou nespokojení s vývojem jedné krabice a on se tu snaží cosi vymudrcovat o tom, ať hodíme bobek na celou továrnu. Používání věcí od MS se samozřejmě obecně nevyhneme, ale ataky jdou směrem k novýmu Xboxu a jeho politiky, kterýmu se samozřejmě asi řada lidí z ne nelogických důvodů chystá vyhnout, toť vše. Na to klidně nemusím být ani fňukající zarytý panáček čehokoli, ale jen člověk s mozkovými buňkami.
        • Miserius
          Takze ma 3x vic technologie doma jak ja ale narozdil odeme nesedi jen u obrazovek a ma prehled o svete... Vy bydlite spolu hošánci ne? *14* *15*
          • Já bydlím na druhé staraně Kutné Hory. Jestli chceš vědět co děláme když nesedíme u obrazovek tak je to airsoft, šerm a paitball. ;-) A za obrazovkama nesedíme jen u her.. jako většina tady... ;-) Já píšu sci-fi a on stříhá videa co natáčí...;-)
            • Miserius
              Ja vam to prece neberu (mimochodem definoval jsi ultra nerda) ale napsat ze bez Microsoftu si nezahrajes muze jen nekdo s omezenejma znalostma
        • A ja muslel ze fnukaj jenom PCckari :D
    • Miserius
      Nic nezahráli...tady si někdo žije v jeho omezenym světě *1*
  • nebýt PS4, ani by to s Makrošrotem ani nehlo a šup šup konstantní připojení k internetu a minimálně 3 zakoupené hry měsíčně jinak block a ban

    krásná ukázka toho, jak je přínosné konkurenční prostředí
    • Veskoslav
      A ty si myslíš, že kdyby Sony bylo samo, že si nenadiktuje podmínky? Naivita je sladká možná tak u 15leté holčiny
      • ty jsi hloupý až to bolí, zapni spínač vzadu na svém nafukovacím balónu a přečti si znovu, co jsem napsal
        co taky čekat od někoho, kdo se vyjadřuje ke všemu v každé diskusi
      • Ne, on pouze tvrdí, že konkurenční prostředí prospívá koncovému zákazníkovi. A že v tomto konkrétním případě Sony svým jednáním (s cílem pokořit MS) donutilo MS ustoupit od, pro koncového zákazníka, nepříjemných plánů. Nejde tedy o to kdo koho, ale že se to vůbec stalo a profituje z toho zákazník.
        • Veskoslav
          Stále mohou opět nastat: Slibem nezarmoutíš a obě konzole budou mít DRM ochrany, blokování bazarovek či připojení netu. A je jedno, zda-li se jedná o Sony či Microsoft.
          • Miserius
            Veskoslav cos nasel v tom mailu? Jestli rozesilaj maily s takovouo informaci tak nevim proc to taji pred ostatnima...
            • Veskoslav
              Já nemám na Xbox AC II se přiznám:-D Jo Fable III. Ten jsem si chystal koupit na Steamu, bo jsem to chtěl zkusit.
            • Miserius
              Tak to jsem zvědav co vám pak řeknou ... Červen 3. hra bylo Fable 3 že? Hlavně aby vám dávali hry ktery nema každej a nebo stojej víc jak 2 stovky...AC2 + Halo 3...kdo to jeste nemá?
              Na PS+ mesicne chodej 3/4 hry (+ na Vitu) a je pravda ze vzdy jedna je nejaka "labsi/levnejsi" ted treba Payday, nebo minule The Cave či LotR:War in the North... Ale hry mesice jako Battl 3, Sleeping Dogs, Hitman atd (ted mi udelali radost s pridanim Xcomu v polovine mesice) jsou povedeny hry a za 100kc mesicne vybornej kšeft...
              Sakra, misto upravit jsem si dal plus neboli Like *1*
            • Veskoslav
              Zatím jsem ho nenašel. Mám docela bordel, ještě chviličku.

              EDIt: Takže mylné informace: Xbox 360 2hry/měsíčně (v červnu máme dostat tři) do uvedení konzole XBox One, pak budeme informování co dál:)
          • Mne dostává. Jak máš pravdu a ty šašci se s tebou budou furt hádat a dávat ti dislike... :D Obě společnosti mohou stále otočit... :D :D Ale to si málokdo uvědomuje...
            • Maarta
              Jim to prostě nevysvětlíš. U Sony bylo na E3 úplně zřetelné vlezdoprdelkovstí kompletně všem, kterým se nelíbily podmínky u X1. By mne zajímalo jak narychlo ty podmínky měnili těsně před prezentací.
            • Veskoslav
              Myslím, že dislike, unlike a podobné fičury jsou jedno:) Je tu diskuze, dneska slušná diskuze, každá strana to vidí jinak, tudíž je to v podstatě jedno:)
            • Miserius
              Prosimtě to neni žádnej dislike, tady nejsi na facebooku
  • darthak
    cely svet ich povazuje za blbcou ale mozno si povedali ze skusme to aj s pravdepodobnou stratou na trhoch. Ale vidina ovladania uživatelovej obyvacky bola velka a nepreslo to, tak len presli na - plan B
    • Já si to říkal už od začátku, co začali všichni hejtrs tak štvát proti MS a špinit je, že to stejně překopou a ejhle. V kapse mám už 2000 ze sázky... :D Pět PSkářů, se kterými jsme se vsadil je nasráno a dva jdou do Xone kvůli excluzivitám... :D
  • Malleth
    Kaz Hirai: I get the feeling Don Mattrick was having problems with his Internet connection yesterday…
    • kdyby aspon lidi umeli anglicky...
    • Keyz
      Kecy mistra Japonce jsou opravu zajímavé, jako by Sony bylo super mega nejlepší firma.
      • smejki
        přešlápni si
  • Veskoslav
    Podle diskuze to vypadá, že Sony je rytíř na bílém koni (i když ta firma je naprosto stejný zmetek jako MS a jenom "jede" na vlně. Osobně si myslím, že v MS má či měla člověka, co je o všem informoval a podle toho taky jeli svou kampaň), který plní sny hráčů a MS je zlotřilá bestie z pekla, která si dovolila obrátit list kvůli penězům. Nechci kazit brilantní dedukce, ale Sony to nedělá pro úsměv. Navíc jejich dotace konzole je opět více než zjevná+finanční situace Sony taky není dvakrát růžová, takže není divu, že se teď tváří jako největší zachránci. Problémem je to, že Sony stejně jako Microsoft už v minulosti ukázalo, že slibem nezarmoutíš. Jenom spousta lidí si to nerado pamatuje....Buďme rádi, že MS není úplná banda idiotů, kterým je jedno, že jsou kritizování. Budeme mít alespoň těžší výběr ohledně konzole.
    • http://streetfightsecrets.com/wp-content/uploads/2013/05/You-Dont-Say.jpg
    • Pochopitelně, že to nikdo nedělá pro úsměv a pochopitelně, že obě korporace mají na hlavách různým způsobem nakydáno a vozí se na momentální vlně nálad, ale ono momentálně rozmázávat auru Sony a nebojím se říct jejich celkovou sympatičnost je trochu snahou se pokoušet z ho*na dělat zlato. MS si to zkrátka v očích zákazníka pojebal už v základech a tyhle jeho "a tak nakonec po vašem" finty ze šuplíku považuju za kosmetickou změnu, páč inovace se nese v duchu odezvy, která nebyla pro ně zrovna bomba - aneb dostali jsme na pr*el a na E3 jsme byli tak trochu za voly, tak holt se přizpůsobíme. Což o to, bravo za jejich nelhostejnost, ale je to vynucená nelhostejnost a i když trochu přidává nějaký body do celkovýho zápasu nových konzolí, dovolím si tvrdit, že pokud bych si už měl vybrat, tak PS4 je stále jasnou volbou - vyjma Dualshocku, z kterýho mám bobky už od PS1, je prostě nový PS zajímavější a hlavně nese kolem sebe pořád nádech "herního" oparu i když se samozřejmě nevyhne socio-sdíleno-špizunk srandičkám. Zkrátka, Sony, přestože je to taky poslední léta taková pračka na průsery, využilo slušné příležitosti a ta se pozitivně projevila ve zpětné vazbě uživatelů, i těch možných budoucích. MS naopak utřel a bude to mít těžký teď někoho přesvědčovat, že XO byl měl být už jen super věc, když si konečně vytáhli hlavu z řitě... tak snadno to ale prostě nefunguje, zvlášť u koncových zákazníků.
      • 99% koncovych zakazniku vubec neresi nejeke diskuze na tema DRM, region lock ci jestli MS na E3 prohral. Tem je to totalne ukradene. Koupej si XBOX, protoze jsou v USA, kde tradicne XBOX vede. Navic hraci, kterym jde v prvnim pripade o hry, tak ty se budou rozhodovat podle exclusivnich her, na ktere jsou zvykli.

        1% pak bude na internetu pomerovat pindinky a zjistovat jestli hra vypada lepe na X1 nebo PS4. *1*
    • Kdyby byli naprosto stejný zmetek, tak by přeci zvolili stejnou politiku, ne? Zvlášť, když věděli, co MS bude chtít dělat. Netvrdím, že Sony taky nejde po maximalizaci zisku, ale aspoň nevnucuje stupidní fíčůry, reklamy, tablety/mobily a nemají za posledních pár let zářezy převážně ve fail kolonkách. De vo to, co je menší zlo a to je pro mě celkem jednoduchá volba...
      • Kinet1c
        zatial ich nevnucuje, to je ako s politikou, naslubuje sa vela veci, ale malo sa realizuje
        • Samozřejmě výsledek slibů obou firem uvidíme asi až tak za rok po vydání, kdy už bude "vše zapomenuto"...
      • Veskoslav
        Opravdu ne? Nevnucují? A co PS Vita například? Sliby ohledně PS3, sliby ohledně poslední generace televizí? Patenty na DRM ochrany? Patenty na přerušované hraní pomocí reklamy? Hádej kdo? Sony;)
        • Patenty mě naprosto, ale naprosto nezajímají (edit: Ani u jedné firmy). Sliby PS3, jako ta věc s Linuxem? Ano, to byl ten jeden velký zářez kvůli trotlovi Hotzovi, který ze sebe udělal chudinku mučedníka následkem čehož jeho dementní kamarádi z LulzSecu (nebo odkud) shodili a vysáli PSN. Úžasné. S Vitou je co? Ten šnečí rozjezd? Televize neznám, nemám, nechci. :)
    • Sony zatím docela pomáhá že o nich není tolik slyšet (Alespoň na českém internetu). To co se děje s x-boxem je vtipný. Shodí se sami prohlášením aby ho mohli za týden vyvrátit. Novou konzoli nechci, ale kdybych se rozhodoval, tak sony udělalo pro mě zatím nejlepší konzoli co kdy svět viděl a to ps2 což je jediná konzole kterou jsem, když nepočítám psp a gameboy, měl. Rozhodně jim věřím víc než MS kteří mají na první pohled už teď problém s propagací svého produktu.
    • Robotron3
      Pokud "jede na vlně" znamená, že to dělají dobře a zákaznící z toho mají užitek a ne naopak, tak to dělají dobře a Microsoft špatně.
      • Veskoslav
        A ty si skutečně pořád myslíš, že to Sony dělá pro radost a potěšení?;) Jim jde jenom čistě o prachy a když viděli, co dělá MS, tak si řekli, že udělají přesný opak. Ale stále není konzole v oběhu a stále platí pravidlo slibem nezarmoutíš, takže stále Sony i MS můžou slibovat, ale do plného uvedení na trh a po nalákání potencionálních zákazníků, stále můžou otočit.
        • Robotron3
          Ty mi přijdeš jako nějaký klouček, který šel poprvé do práce a najednou zjistil, že se všechno točí kolem peněz. Ano, a co s tím? Proč to zdůrazňuješ? Každé firmě jde o peníze. Já tu ale nehodnotím chamtivost po penězích, ale práci kterou firmy odvedly na svých zařízeních a jejich propagaci. A tady Microsoft těžce selhává.
          • Veskoslav
            Propagace a realita se mnohdy diametrálně liší, to by jsi zase mohl vědět ty;)
            • Tak!
            • Robotron3
              Kdyby nebylo PS4 a její koncepce, tak by to byla realita. Jedině PS4 a reakce na obě konzole Microsoft donutily změnit svuj přístup. Nebýt konkurence Sony, tak by Microsoft udělal ty nejtvrdší opatření obtěžující zákazníky a ještě by tvrdil, jaká je to pro ně výhoda. Proto je logické, že sympatie jsou na straně PS4.
            • Veskoslav
              To není změna reality, jenom a pouze propagace. Realita by byla, kdyby tohle slíbil a pak to nedodržel;)
            • Robotron3
              Evidentně se to liší u Microsoftu, když v jednu chvíli propagují něco tak, a pak zase jinak.
    • Asi tak... Nikdo si neuvědomuje. Že Sony si teď natáhlo většinů pařanů, ale Ti pařani si zase neuvědomují. Že Sony může taky otočit a přidat další a další poplatky...
  • Microsoft udělal celkem jasnou otočku, která bylo podle mě plánována od počátku. Natáhnout zájem a pak vše změnit, protože "naslouchají" :D
    • přesně tak, takhle se to dělá standardně
      • I kdyz na druhou stranu CD Projektu to u zaklinace 2 sezrali vsichni i s navijakem :D bububu zaloby za stahovani anebo ne, my mame radi hrace, takze to dame bez ochrany (protoze bychom stejne nevysoudili ani na colu)
      • jj, standartne se dela, ze nase*es miliony potencionalnich zakazniku :D:D:D a kolik myslis, ze ziskas pak zpatky dobrou zpravu? Ver tomu, ze zadne zavratne cislo to nebude.
    • Já jsem zvědav, co budou říkat Sony fanoušci, až otočí s politikou a stane se uzavřenější platformou, pokud vím tak PS3 kdysi podporovala Linux apod. a pak z toho nějak sešlo, protože se bojovalo s pirátsvím...
      • Maarta
        Co by říkali, bude to vypadat podobně jako s placením Live Gold/PS+. Takže veškeré nadávky co do té doby vypouštěli z úst se zase promění na fráze typu "Ale, vždyť to není taková hrůza, je to náhodou super." apod...
        • Miserius
          Dostavas u Live Gold nejaky hry zdarma? Ps+ kazdy mesic 3 hry zdarma, za 14 dni dostanem Battlefield 3, Saints Row 3, Payday The Heist....tohle se nam na tom libi proto se toho zastavame, Microsoft tam ma akorat hrani multiplayeru a ted rozda po 2 hrach mesicne asi 5x ale kazda hra za 2 stovky *7* Ale opet, todle Xboxare nezajima a akorat budou nadavat na placenej multiplayer na PSku, kterej oni maj uz roky a roky
          • Maarta
            Ano, nepopírám, že u PS+ byly hry zdarma. Ale všichni nadávali na to, že se musí platit za MP, že to je přece jasné, že je to součást hry a neplatí se za to. Ale jakmile zavedla podobnou politiku Sony, tak najednou placený MP nevadí...
            • Miserius
              Nevadi PROTOŽE jsou k tomu hry zdarma, nestojíš si na vedení?
          • Veskoslav
            Mě to přišlo na mail, jestli si nechci obnovit tu službu, že dostanu 3 hry zdarma až do uvedení konzole XBox one a následně celý další rok 2/měsíčně. Pak nějaké kecy ohledně XBox one. Zkusím pohledat ten mail, protože s tím netem máš pravdu, je tam o tom s prominutím hovvno....
          • Sranda je, že známej má 360 paří přes net. Dostává hry, asi za 1/4 ceny na onlineshopu a za mp neplatí ani vindru... :D A to 360 má starou tři roky a kupoval ji novou v Alze a nenechával ji vůpec čipovat... :D :D
            • Miserius
              Za pravdu? Za jakou? Nevidim ani jednu v tvojim prispevku, a pokud je to pravda tak moc nevykrikuj nebo si na to nekdo posviti
            • Jasně, zasel dislike... za pravdu, kterou PSkáři nechtějí slyšet... :D :D
          • Veskoslav
            Jo. Každý měsíc, podobně jako u Sony;)
            • Miserius
              To jsi se docetl kde? At googlim jak googlim vsude vi jen o 2 hrach mesicne do konceroku pro X360
            • Veskoslav
              Jo je to novinka no. XBox 360 to má do uvedení konzole, pak se to sníží na dvě hry měsičně. Nové Xbox One by měl mít 3 hry měsíčně, kdy jedna má být novější hra. Víc k tomu bohužel nevím:)
            • Miserius
              Ale to je ted novinka ne? Navic je to jen do konce roku a hry starý pomalu jak samotná konzole...
    • Naslouhají peněženkama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit