Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Fakt nevim co by někteří chtěli, nejdřív nadávají, že M. má drm a nejdou prodávat bazarovky. Teď když to zruší, tak je to zase špatně. Já jsem sakra rád, že to M. zrušil a i když je jasné, že to není pro naše krásné oči, ale jde o to aby konzoli prodali. Sony je to samé, bazarovky a drm neudělali taky jen pro peníze, protože viděli jak fanoušci napadli M. Akorát je tady někdo má za bohy.
    • Nejsem moc chytrej, tak si to shrnu. Takže MS zkusí vyždímat prachy z hráčů, kteří se nesouhlasně ozvou. Protože Sony díky tomu prudce vzrostl kredit, tak ten špatný business plán opustí a oznámí to, aby zůstali konkurenceschopní na trhu.

      Kdeže je ten jeden dobrej skutek?
      • Ty to bereš až tak ? *1* No já byl benevolentní a ten to ústupek co udělali považuju za dobrej zkutek možná to je silné slovo ale dobře je to je to co ? *1* Nevím jak to nazvat...
    • Víš tady jde o celkovost nasranost zákazníku MS. Spíše jde o princip ta firma se dostává na úroveň EA a těžko se odpustí tolik hříchů jedním dobrým skutkem... Situace by se změnila kdyby takhle nadále pokračovali a pak by jsme se mohli bavit o tom zda už to není přehaný hype ale momentálně teď bych v tlaku nepřestával na MS...
  • To samé udělat s Metrem (dát ho do hajzlu) ve windows 9 a MS možná získá zpět mojí důvěru... Jinak čumím že MS vyšel vstříc zákazníkům je to nějaké divné *1* *1* Nicméně nevím... čím si to zas za měsíc posere...
    • Veskoslav
      Nechci ti kazit náladu, ale u Windows 8 nemusíš dlaždice vidět, jak je rok dlouhý, protože si defaultně můžeš nastavit, že se systém bude spouštět na tvoji pracovní plochu, takže systém prakticky nerozeznáš od Win 7. Ale chápu, je strašně "moderní" nadávat na Win8. Obzvlášť u lidí, co ho viděli maximálně tak z rychlíku.
      • Maarta
        Ano, to je pravda. Mi osobně W8 vůbec nevadí, zvykl jsem si na ně docela snadno a zpátky na W7 bych už nešel.
        Ale to některým lidem nevysvětlíš...
        • Přesně tak! Jsem na tom naprosto stejně - zpočátku jsem byl zmatený (jako všichni), ale na rozdíl od nich jsem to hned nevypnul a neodinstaloval, ale zvykl si a dnes už bych taky zpět na W7 nešel.
    • vyjde nekdy v srpnu pokud se nepletu Win 8.1 bez metra nebo tak nějak, zdarma samo pro majitele W8
      • Veskoslav
        Metro je tam stále v 8.1. Příbyde navíc tlačítko START.
  • tento produkt si nekupim ani keby mi zaplatili.
  • Maarta
    Docela mne mrzí, že změnili část ohledně vlastnictví her - líbilo se mi, že když si hru koupím, tak ji vlaastním i elektronicky a tak si ji můžu třeba nainstalovat jinde bez nutnosti disku, a hlavně to, že dříve nebylo třeba dávat disk do mechaniky...
    • Ale to prece muzes furt. Jen kdyz nemas net, tak potrebujes DVD v mechanice.
      • Loneck
        U her, které jsou na disku a jsou nainstalované z disku, je třeba mít disk v mechanice vždycky ať si na netu nebo ne. Stejně jako je to teď u X360.
      • Maarta
        Jo? Tak jsem si to špatně přečetl... Díky :-)
  • Mno nevim na jednu stranu parádní zpráva na stranu druhou když takhle najednou zničeho nic otočili o 180 stupňů kdo mi zaručí že za rok neudělaj to samí? *9*
  • MickTheMage
    Poznamka do vzduchu: Ale pokial vacsina hier zacne (a bude potrebovat) na fungovanie Microsoftom omielany cloud, tak to bude v konecnom dosledku stejne ako allways on internet DRM. Dnes 100% vieme, ze to par hier bude vyzadovat a vyuzivat...a Microsoft moze zakulisne postupne donutit nejakym sposobom tuto moznost vyuzivat i ostatne hry.
    • Ale stejně všichni budou mít konzli připojenou vždy k netu. Jen všichni nadávájí na něco, co se pro ně už dávno stalo standardem. Doby vytáčeného připojení jsou už dávno pryč, aby si člověk net zapojil jen večerl, kdy bylo levnější volání...
      • Tak u nas samozrejme ano, ale globalne ma pristup k internetu myslim cca. 30% populace a konzole ma urcite i rada z tech 70% offlinistu. :)
  • Takže starej dobrej bait'n'switch.
  • wow gratuluju vsem zakaznikum co se ozvali !!!! a nenechaji si s prominutim kalet na hlavu.. bohuzel porad to chce vetsi facku!
  • Drakersss
    Slabší výkon za více peněz :) dávno pro mě vyhrála Sony.Kinekt mi nic neříká radči si zahraju na Dualshocku ;)
    • co všichni máte s tím výkonem? diť je to uplně jedno hry na one na tom půjdou vždicky
      • Radši 60 FPS od Sony než 30 FPS od Xboxu
        • Ano, výkonnostně tam bude určitě tak propastný rozdíl... *7* Asi jako je dnes propastný rozdíl mezi Xbox 360 a PS3 (a to ty konzole skutečně nemají stejný výkon). Jaký tam bude rozdíl v realitě, uvidíme. Pokud ale platí uniklé specifikace (nikdo je dodnes konkrétně nepřiznal a ani nepřizná), tak je PS3 asi o 20 % výkonnější. A to dvojnásobný framerate nevykouzlí, je mi líto.
  • 15k3
    Já to včera říkal...
    • 15k3
      K čemu PS4... MS to ještě zadupe marketingem a vyjde vstříc hráčům. Pak uvidíme kdo se bude smát.

      A dostal jsem za to -16 bodů, no kdo má teď pravdu? *5*
      • xcleim
        Nejsi náhodou synek Hulána? :D Dovol citovat ,,Alespoň se tvrdohlavě nedrží jdné strategie a dělají to co komunita požaduje" :DD Určitě naslouchají komunitu? Určitě se všichni dobrovolně nechávají sledovat kinectem? :Ddd MS má jenom strach, že by neprodal ani jeden jediný xbox a o tom to je... *1*
      • Malleth
        Říkals to už včera a pořád si vedle.
        • 15k3
          Nechceš přiznat, že jsi prohrál argument. Chápu, protože ty se nikdy nemýlíš. *7*
          • Malleth
            Jakej argument?
            1) Ještě zdaleka nemá nikdo vyhráno (nespíš ani nebude)
            2) MS celým tím přístupem k xbonu a komunitě ukázali jaký to sou arogantní howada a doufám že na to lidi nezapomenou. Internet nezapomene
            3) MS má pořád restrikce pro Indie vývojáře. Nemůžou si vydávat hry na XBLA sami

            Navíc nemaj Naughty Dog
            • Malleth
              Tim chci říct, že nemaj pod sebou studia, co by dělali tak skvělý hry. A ty co maj tak nevyužívaj
            • Chtěl si říct, že nemají tak mocný marketing jako Sony pro Naughty Dog.
            • 15k3
              Taky to s těmi vývojáři je dobře, 3/4 her by byli debilní flashovky, který se hrají na superhrách a podobných srancích. A ten přístup ke komunitě taky není špatný, kdyby byl, tak by nic nezměnili. Alespoň se tvrdohlavě nedrží jdné strategie a dělají to co komunita požaduje.
          • Ronox
            Argument se dá prohrát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit