Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Právě jsem si zabil 68 postavu a nemám otevřený adventure mód:-D Jdu brečet *5*
    • Ty poslední levely jsou dycky kriticky.
      • Veskoslav
        Adria mě sundala, andulka vytáhla kabel z routru. *15*
        • Tak to je celkem hardcore andulka! *8*
  • To jsou zase debaty... Jestli si opravdu myslíte že oko nepozná rozdíl mezi 30 a 60 fps, tak jsem asi vyvolený. Když si v nějáké strategii nebo moba dám 60 a po pár chvil hraní, kdy si zvyknu na těch 60 zpátky 30, je to znát. A dost znát.
  • Proste se mi lip hraje pri 30 fps ta ps3 verze,nez ta na ps4.Musej tam mit nejaky trik v obraze,a neni to jen the last of us.
  • Zdar.Chci napsat ohledne tech vasich fps.Vlastnim hru the last of us na ps4 a zkousel jsem tam prepnout na 30fps a je to skoro nehratelny,a svete div se mam i ps3 verzi a obrazove i pohybove se pri tech 30 fps hybe lepe nez ta ps4,ps4 verze je takova sekana oproti ps3 verzi,to ty stary konzole maj nejak jinak udelanych tech 30fps nebo co?Muzete vyzkouset.Mne proste pripada ze ty stary konzole to maj udelany jinak,treba v odezve mezi tv a ps3 .Sice v ps3 verzi jsou poklesi fps ale neni to sekana jak ps4 verze.
  • TheGGG
    Tak Diablo je hra kterou klidně vynechám na kterékoliv platformě. *5*
    • flash789
      My vime..a dal?
  • Jé, opět tady máme diskuzi plnou honičů nad imaginárníma čísílkama *1*
    Důvod, proč já hraju na konzolích je ten, že mě tyhle FPS a podobný věci nezajímají. Prostě chci, abych si koupil hru a tu hru si v klidu zahrál.
    • to si nepočul, že keď máš vyššie rozlíšenie na monitore, tak to z teba automaticky robí človeka nadradeného všetkým, čo majú rozlíšenie nižšie? *15*
      a u fps to platí dva razy tak
      • Rozlišení a fps přímo ovlivňujou zážitek ze hry. Jestli se spokojíš s minimem tvoje smůla. My příslušníci PC Master Race požadujeme jen to nejlepší a to taky dostaneme *5*
        • Jediný co dostanete je odfláknutej a neoptimalizovanej port z konzolí. *5*
          • Veskoslav
            Nechci Vám dvěma trotlíkům kazit náladu, ale port je z pc na konzole a tam se žádné kompromisy kvůli výkonu nedělaly.
            • Nejenom to. Blizzard si dokonce vyhrál s UI a ovládáním, aby pěkně sedlo konzolím. Koho chleba jíš...
  • hrajete to nekdo na ps3 s datacem ? co rikate kdyz se to tam poradne zapekli....psko nestiha *8*
  • flash789
    co je to ted za modu tech 60 fps ? Asi proto ze monitory maj většinou 60hz, nebo co. Jinak před lety hry bezely 75 nebo 100 fps..ne ze by na tom zalezelo pac nad 45 fps uz to pozna jen fraps.)
    • TheGGG
      Miluju tydle PC FPS H0niče, co maj zaplej fraps a místo hraní jen pokukujou po tom, jestli jim to náhodou ze 120fps nespadlo na 119 aby mohli jít koupit nový HW.
      • no porad lepsi nez si koupit low end krabicku od sirek a drepet na gauci v teplakach jak tlustoprd a mit moznost zmacknout akorat "play", hrat to v radoby high detailech, kde je nedostatek vykonu zakryvan depth of fieldem a delat jak je to uzasny.
        • TheGGG
          Ty v0le, tak to je maso, vy Pcčkářští pomatenci už i určujete, v čem se má sedět u hraní her? Doufám, že vždy před zapnutím počítače nahodíš sáčko, dežodorant, dáš si kaviárek, zapneš fraps, rozepneš poklopec a deš 0nán0vat. *5*
          Jinak, mě stačil jediný pohled na the last of us a už jsem na nějaké PC hry zapoměl a to byl old gen, když jsem poprvý zapl infamous SS, málem jsem nemohl uvěřit vlastním očím. To vše bez jediného problémů tak typických pro PC.
          • Kdyby si věděl, jak funguje 3D grafika, tak by si těm očím věřil. Prostě osekané fps, rozlišení, depth of field, jiné (higher poly, vlasy) assety pro cutscény apod. "fejkovinky". Škoda, že ty "hry" pak jsou z půlky líbivé custcény a zbytek nemastný, neslaný. Nicméně chápu, že pro iphonové (de)generace kojené blockbustery je to orgáč. Musíš ale pochopit, že my PC hráči, kteří hrajeme skutečné hry z tohodle popkornového divadla tak odvaření nejsme.
          • Je zajímavý, jak moc tě imponuje slovo onanovat, že nám ho tu cpeš opakovaně. Tepláky si holt představit u tebe ... já bych typoval kalhoty s prdelí u kolen. Ale soudím jen dle idiotské fotky, kterou sis vybral - prázdný výraz, možná namyšlený, což zcela koresponduje s textem - taky prázdný a namyšlený. To je docela smutná kombinace.

            Rodiče ti koupili konzoly, takže jejich rozvoj je krátkodobě v tvém zájmu, ale nemusíš to cpát tak vehementně. A pokud bys přesto musel, zkus místo útoku prostě předkládat nějaký fakta, prostě technicky, ukázky ... ne, vážně to od tebe neočekávám, je to mnohem pracnější :-)
    • Je dokázaný že člověk rozezná až 125fps.
      • flash789
        omyl 325 *7*
    • tak to ses asi chromej, pokud ti vice nez 45fps pozna jen fraps.
      • maros.goc
        to zalezi od oka cloveka ....ale 50-60 fps to by zistilo fakt len minimum ludi ....zase rozdiel medzi 30 a 60 by videl kazdy ..a mozno aj 40 a 60
      • Pilgrim66
        spis slepej. Ale uz jsem potkal borce co tvrdili ze nepoznaj rozdil mezi 30 a 60...
        • flash789
          pardon, ja zapomel ze je ted i moda byt na tohle expert, každý rozezna jestli to je 45 nebo 48 fps.
          ještě tak před sesti sedmi roky byly pro zmenu diskuze plne tech co tvrdili ze tam zadny rozdil nevidi, zrejme co mladsi generace ostrejsi zrak..:)

          PS: nepoznal bys ani h.vno..hehe
    • Asharak
      V-Sync, móda dvojnásobku. LCD power. *4*
  • 900p je zatraceně poznat. Každý rozlišení, který není 1ku1 neboli pixel na pixel, je prostě mázlý. Pokud je to při tý hře pořád, tak zrovna u Blizzard filmečků by to byla velká škoda.

    A 50 fps, že skoro nepoznáte? Cokoliv co je míň než 60 fps, se samozřejmě projeví na standardních 60Hz LCDčkách jako byste v tu chvíli měli framerate 30 fps. Jde jeden snímek a druhý snímek to v tu chvíli prostě nestihne a musí počkat na další obnovení. Nehledě na to, že všechno na konzolích má zapnutej V-Sync. Kdyby byl vypnutej, tak se při 50 fps roztrhává obraz a pak by to bylo poznat stejně akorát jiným způsobem.
  • misto toho zevlovani do PC se bezte radeji probehnout ven do prirody. Vubec nechapu koho ty fantas magorie v podobe her muzou bavit. Zivot je drama sam o sobe a kdo ho promarni u PC prijde zkratka.
    • vypadni kkt
    • TheGGG
      Život je pořádný drama, zrovna včera ve městě na mě vylítl Lajoš a Farkaš a prej Gadžo naval prachy. Sem jen tak tak stačil hodit flash granát a portnout se k MHDčku.
    • pravdu vravíš
    • tady zas nekdo zapl mlejnek na s*acky.
    • Jestli tě nezajímají hry, tak co děláš na webu games.cz ?
    • frag.ment
      Spousta lidí promarní X hodin u filmů.. U her se člověk pobaví a aspoň zapojí při hraní trochu mozek a na běhání ti kašlu, to není nic pro mě ;-)
    • Ven? A co to je ta příroda o které mluvíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit