Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jakým Brně bydlíš? Žiju tu celej život a výčepní je normální v každým pajzlu, hospůdce i klubu. A kromě pupkatých a mastných pivařů se výčepní pije uplně normálně, hlavně mezi studentama a mladšíma lidma. Ale jestli ty seš takovej ten rádoby hospodskej mistr, co sežral moudrost světa a rozumí všemu od ženských, přes politiku, až po piva.. *7*
    Respektive, netvrdím, že seš, ale rozhodně tak zníš, ať si každej chlastá to mu chutná
  • Pro nové lidi vstupující do diskuze:

    Strhla se tu bitka Apple vs zbytek světa, tak bacha. Zbytečně se nerozčilujte:)
  • mam naprostou stejnou zkusenost, vyzkousel jsem jednou ipad a hned musel android (samsung S4) z domu, ted mam iphone ipad a ipod, vsechno perfektne slape, perfektne synchronizovane, nemuzu si to vynachvalit.
  • Rhulad
    Double post...
  • Rhulad
    Ano všichni ti věříme, že jsi velký programátor! Který není schopen ani odpovědět na konkretní otázku. Spiš bych to viděl na dítě s velkou fantazií a mokrými sny.
  • Robotron3
    Pracuju jako programátor ve firmě, kde polovina lidí má Macbooky. Takže o zázračné kvalitě 4x dražších notebooků od Apple fakt vim svý. Nebudu ti hledat notebook, máš tam výběr stovek notebooků, tak si vyber.
  • Rhulad
    To jsem čekal, že napíšeš buď Brno( to bych tě ukamenoval hned jelikož tady na desítku nikdo nechodí) tak jsi zvolil Prahu... a s tvým vyjadřováním bych pochyboval spíše o tvojí inteligenci .) PS. On je problém v centru Brna sehnat, aby ti někde na čepovali desítku .) No ale vidím, že na vesnici v Praze takový problém nemáte.
  • Prosil bych konkrétní model, Robotrone.

    Až budeš hledat, tak ti možná dojde, že ty Macbooky nejsou zase tak drahé, jak si asi myslíš. Protože podobné kvalitní notebooky stojí u jiných výrobců v podstatě stejně, ne-li více.
  • Robotron3
    Narodil jsem s v Praze a bydlim v Praze. I kdybych se narodil na vesnici, tak je to uplně jedno. Kdo posuzuje člověka podle toho, kde bydlí, nebo kde se narodil, je to id*ot. Tebe posuzuju podle slabé inteligence a to je jen prosté konstatování faktu.
  • Rhulad
    Já chci vidět konkrétní model... zase nemáš argumenty co? *3*
  • Robotron3
    Projdi si a vyber si... http://www.alza.cz/notebooky/18842920.htm
  • To už ale pramení ze závisti. Nevidím problém, že si někdo koupí Macbook za 30 litrů na filmy, dokumenty a internet. Nechápu, proč ostatní kvůli tomu tak pění.
  • Rhulad
    Takže jsem to uhodl... vesnický buran *8* Tvoje argumenty( deb*l, idi*t) to jednoznačně dosvědčují. Možná by chtělo vyletět z rodné vísky a rozšířit si obzory, pokud to neuděláš, zůstaneš tak zakrnělý jak tady prezentuješ.
  • Cubase, Photoshop Elements, Corel, atd.

    Je mi uplně jedno kdo co používá. V některých případech je Apple cenově srovnatelný s konkurencí, dokonce může být i levnější, ale u Macbooků je 4x vyšší cena neopodstatněná a pokud někdo na tom nepotřebuje programovat v X-code pro iOS, tak platí navíc opravdu jen za značku. Těžko se může někdo divit názoru, že když to samé si můžeš pořídit za 20 000 a uděláš na tom stejný věci, tak za 50 000 si to kupuješ jen proto, že je to Apple.

    Cubase nepoužívám, nevyhovuje mi. Photoshop Elements to samé. Když už, tak bych používál Lightroom. A Corel je směšná parodie na InDesign, ve kterém mimochodem dělám každý den v práci.

    4x vyšší cena? Ukaž mi notebook, který má stejné zpracování a stejnou životnost jako Macbook. Ukaž, rád se podívám. A prosím, ve stejné cenové relaci. Alienware ani podobné ptákoviny neberu. Chci lehký, přenosný notebook, s kvalitním IPS diplejem, kompletně hliníkovám šasi, kvalitní podsvícenou klávesnící a velkým luxusním touchpadem. Ukaž.
  • Robotron3
    Jak jsem psal, je mi to uplně jedno, kdo si co koupí, jen vysvěltuju, proč tady lidi nemají rádi Apple. Je to stejný jako když člověk neumí lyžovat, ale koupí si na hory uplně ty nejdražší lyže, co existujou.
  • Robotron3
    Ty si uplnej d*bil, tady jakákoli koverzace nemá význam.
  • Robotron:
    Sakra a proč by si ho nekoupili, když na to mají? Co ti na tom vadí, že si někdo koupí počítač za 50 litrů na psaní, internet a filmy? Co je v tom za problém? Že si může koupit netbook za 10? A proč jako? Proč by to ten člověk dělal? Chce kvalitu, tak má kvalitu. Nevidím důvod, proč se nad tím pozastavovat.
  • Robotron3
    Cubase, Photoshop Elements, Corel, atd.

    Je mi uplně jedno kdo co používá. V některých případech je Apple cenově srovnatelný s konkurencí, dokonce může být i levnější, ale u Macbooků je 4x vyšší cena neopodstatněná a pokud někdo na tom nepotřebuje programovat v X-code pro iOS, tak platí navíc opravdu jen za značku. Těžko se může někdo divit názoru, že když to samé si můžeš pořídit za 20 000 a uděláš na tom stejný věci, tak za 50 000 si to kupuješ jen proto, že je to Apple.
  • Rhulad
    To je argument jak poleno... když du s kámošama tak du do klubu a rozhodně nepiju pivo a když si du sednout na pivo tak jdeme na nějaké co nám chutná a ne na desítky a podobné patoky. Ty mě připadáš jako kluk z vesnice *3*
  • Robotron3
    Ano, když jdu náhodou na pivo, tak si dávám desítku. Pivo se totiž pije na žízeň, pro chuť a pro dobrou náladu když si někam sedneš s kámošema. Si jako myslíš, že čim víc je tam alkoholu, tak tim je to automaticky lepší? Tak pij rovnou líh a máš to uplně nejlepší *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit