Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    Přesně tak MacBook mám do práce a win na občasné hraní,, nedovedu si, že bych pracoval na Windows *1*
  • Logic Pro X, Aperture, Pixelmator, Day One, iA Writer, Camera Bag 2 atd.

    Nevím, proč by si měl MacBook Pro kupovat jenom blázen nebo pozér. Podívej se na zpracování, design a hlavně systém. Je nesmysl říkat, že ve stejné konfiguraci je PC levnější. To samozřejmě je, ale ty počítače jsou nesrovnatelné. Samozřejmě, že si Apple kupují také snobové. To nechci popírat. Je to luxusní produkt a snobové po tomhle pasou. Nicméně existuje velké procento uživatelů (odhadl bych to tak na 70%), kteří Mac používají delší dobu, jsou zvyklí na to, jak funguje a jak se s ním pracuje. Jsou s ním naprosto spokojení a proto jsou věrní značce. A přesně těmto lidem ostatní nadávají do iOvcí. Když jsem naprosto spokojený s produktem, nevidím důvod, proč si ho nekoupit znovu nebo ho na internetu obhajovat. Když se podíváš, kolik lidí u nás Macy používá a pak se podíváš na to, kolik lidí na ně plive, je to neskutečný početní/procentní rozdíl a je jasné, že většina plivačů pouze hejtuje díky neznalosti nebo pověrám, které o Macu slyšeli, přitom sami nikdy nic od Apple nedrželi v ruce nebo dlouhodoběji nepoužívali (10 minut v obchodě vážně nepočítám). Je to stejně tak směšné (ne-li směšnější) než fanatičtí uctívači Apple. Bohužel, u nás je to hojně rozšířené.
  • Rhulad
    ....Tohle je krásny příklad, protože Češi považují pivo za něco jako národní bohatství ( což je samozřejmě smutné). A nevidím důvod proč mě urážet, jedině že bys patřil do té skupiny co si kupují desítku.
  • Rhulad
    To se pleteš.. Nikde ve světe by vesnická troska jako Zeman nezískal takový množství hlasů a teď použijí frázi--- prezident je obraz voličů.
  • Robotron3
    Ty seš dobrej id*ot *15*
  • Rhulad
    Dám zase příklad na pivě... Proč si myslíš, že je v Česku nejprodávanější desítka? Protože většina Čechů jsou socani co si radši koupí několik desítek než jedno pořádné. V Západní Evropě a ve světě vůbec neznají desítky a takový patoky... i v tom pivu nemáme úroveň
  • Jestli jsou češi v něčem mistři, tak je to sraní si na hlavu, negativismus a pesimismus. Tvůj pohled je toho jasný důkaz.
    Subo má pravdu, v průměru idiotů na počet obyvatel se nijak nelišíme od jiných národů a diskuzní fóra, na kterých si frustráti potřebují něco kompenzovat, není reprezentativní vzorek. *4*
  • Robotron3
    Že někdo používá Mac neni argument, proč je Mac lepší. Stějně tak spousta studií používá Windows, to je prostě o tom, co na tom běží, na co je člověk zvyklej a co mu vyhovuje. V high-end je ale Apple klidně i 4x dražší a rozhodně se nedá říct, že by to vynahrazoval takovou kvalitou, kterou se Applisti ohání.

    Ovšem o tomhle jsem se nebavil. Šlo o normální lidi, kteří používají počítač na internet a email a koupí si notebook za 50 táců jenom protože je to Apple.
  • Ty aplikace a programy jsou možná i na Win, ale na Macu půjdou vždycky rychleji a stabilněji a proto Mac používají profesionální hudebníci a filmaři. U Macu nejde ani tak o konfigurace, ale o ten systém samotný a to je fakt, který nemůžeš popřít. A to, že ho někdo nepotřebuje a stejné ho má asi ukazuje, že už se nechce s*át s Windows a po pravdě mě taky často štve, když program sám od sebe spadne.
  • Robotron3
    Tak to mi prosimtě pověz ty boží aplikace, které máš a ke kterým neni obdoba na Windows? Sám mám Mac, ale Mac mini, kterej byl ve srovnání s jinými mini PC právě levnej. Ovšem pokud někdo vyloženě na něco nepotřebuje Mac notebook (myslim Pro), tak ten si může koupit fakt jen blázen, nebo pozér, který se s tim chce ukazovat, když ve stejný konfiguraci je PC notebook minimálně třikrát i víckrát levnější. U takovejch lidí mám pocit, že oni to chtějí jen a jen pro tu cenu, protože z toho mají dobrý pocit, jako že oni jsou ti co mají něco luxusního, protože proč jinak by to bylo tak drahý? A kdyby notebooky zlevnili, tak už by to pro ně nemělo význam, protože by si to mohl dovolit každý? Což je uplný nesmysl a fakt snobismus. To je důvod, proč hodně lidí tady nemá rádo Apple.
  • Samozřejmě, že jsou češi nemytí ubožáci a póvl. Pochybuješ snad o tom? Stačí se rozhlédnout kolem sebe na ulici.

    "At uz se jedne o jidlo, politiku, chovani lidi na forech nebo v online hrach"

    Ano, ve všem jsou češi otřesní. Žerou sra*ky, na politiku jen nadávájí, přitom sami si válí pr*el u televize (misto toho aby se zvedli a něco s tím udělali), chovani lidi na forech je také otřesné.
  • Apple notebooky nikdy nebudou stát míň. Chceš snad po BMW, aby slevnili svá auta? Apple dělá prémiové kvalitní počítače a nechává si za to také zaplatit. Nevidím v tom problém. Problém v tom vidí zaprdění čecháčci s plastovým Asusem, kteří si myslí, že procesor a ramky jsou nadevše, přitom můj macbook už se drží šestým rokem, jede jak po másle a to mi 2x spadl na beton. Kdyby to byl Asus nebo HP, je dávno v řiti. Navíc ty boží OS X aplikace, jaké na to jsou! To mi můžou Windows useři jen závidět..
  • Žádnou takovou potřebu nemám, jen nazývám věci pravými jmény. To, že češi raději koupí méně kvalitní a levné je prostě fakt. Kdo co nechává v záchodě a co kdo žere je mi u pr*ele, říkám prostě jak to je. Čech raději koupí sračkoidní tablet za 3 tisíce, než aby si připlatil a koupil si pořádný za 8-10 tisíc.
  • Erien
    Ještě bych rád doplnil mou zkušenost. Několik měsíců jsem pracoval v Holandsku, kde je extremně populární a rozšířený Iphone. Mají ho všichni děti, dospělí i senioři. A je to z jednoduchého důvodu. K tarifu za 15 euro měsíčně, je telefon dotovaný operátorem a stojí jen 30 euro. Za ty peníze bych ho vzal taky, jenže to by naši operátoři nesměli být největší zloději v Evropě :).
  • Tak snad se nenajde exemplář uživatelé, který má iOS zařízení jen na XCOM. Ovládání iPhone či iPadu je tak jednoduché, že jej efektivně dokáže používat snad každý.
  • To je samozrejme pravda , ale nekteri lidi milujou zivit v sobe a sirit kolem sebe ten pocit, jaci jsme my cesi strasni ubozaci oproti komukoliv jinemu... At uz se jedne o jidlo, politiku, chovani lidi na forech nebo v online hrach, nebo cokoliv jineho tak porad se snazi ve vsem najit nejakou zaminku k prohlasenim, ze to je proto, ze jsme cesi a jsme proste takovy povl...
    Netusim jestli je to nejaky masochismus, nebo spis snaha lecit si komplex a vlastni nedostatky a neuspechy svadet na narodni povahu nebo neco podobneho... netusim, ale podobne vykriky najdes na kazde diskuzi... pritom obecne je v jakemkoliv narodu stejne procento pitomcu jako v jinem...
  • Neřekl bych, že je to specialita pouze ČR, když si z Apple dělají legraci i v Simpsonech, nebo ve Futuramě. Stačí otevřít jakoukoliv zahraniční diskuzi a zjistíš, že bouřlivé diskuze o Apple se vedou všude ve světě. V tomhle nejsme žádné výjimky.
  • Robotron3
    Tady se vytvořila kvuli vysoké ceně aura Applu, že je to značka ředitelů, snobů a pozerů a pořád se to tu drží. Je to takové to, že ředitel firmy vůbec neumí používat počítač, je rád, že napíše SMS, ale musí mít notebook za 50 tisíc od Apple a telefon od Apple za 18 000. Navíc lidi u nás nemají rádi značky. Zase, co je značka a za co se jako za značku připlácí, to je tu póza, něco, co si koupí jen blbec, protože tomu nerozumí. Týhle hloupý image se u nás Apple zbaví až budou jejich notebooky stát 3x míň, a až bude iPhone Lite.
  • Kup si neco kvalitnejsi... dobre a zdrave se najis... Tohle uz je jak z nejakyho poradu Hubneme s Olgou nebo jiny slataniny. Nekteri Cesi maji az chorobnou touhu resit, co ostatni rikaji, mysli si, kupuji, ji a nechavaji v zachode.
  • RH je naprostý případ. Počítám, že bude placený Microsoftem, protože jinak to není možný. Nicméně i spousta odpurců Apple má z Hulána srandu. Nebere ho skoro nikdo vážně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit