Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec lidičky, poradíte mi někdo jak nainstalovat UFO extraterrestrials v win. 7 kách tak aby byla hratelná *3* Dík moc
    :-)
  • Najlepsie bolo v tej hre PSI kde sa dali potom ovladat ufonci cez mysel a nasledne vyhodit mu zbran a poslat k lodi *1*
  • tak ja dúfam, že v marci výjde konečne aj pokračovanie UFO Extraterrestrials, lebo sa mi zdá, že to stále akosi odkladajú http://www.ufo2extraterrestrials.com/ , lebo práve tieto hry spomedzi stratégií mám najradšej, asi si idem nainštalovať staršie časti a znovu ich prejsť, nech mám čo robiť, kým sa dočkám týchto ďalších skvostov =)
    • A kdyby měl někdo zájem si při čekání v češtině zahrát hru UFO Extraterrestrials Gold Edition (, která je již propracovanější, vyladěnější a hratelnější oproti UFO Extraterrestrials, jsou zde již totiž zapracovány módy a přídavky samotných hráčů), tak tady je odkaz na češtinu (na UFO Extraterrestrials Gold Edition) z mé dílny http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=ufo_extraterrestrials_ge (jsou zde i obrázky ze hry, odkaz na recenzi, diskuze k samotné hře, typy, rady...).
    • To a vyjit uz v breznu? Cekam na to jako na smilovani. Predchozi dil je jediny skutecny remake UFA. I kdyz mel taky chyby..
      Tolik roku nic a najednou hned 2 UFA v dohledu *1*
  • pb_historic
    To staré Ufo jsem nikdy nedohrál, jsem na to moc velký srab. Vyšší obtížnost a velice strašidelná atmosféra především nočních výsadků - to bylo prostě dokonalé. Ale byla to úžasná věc, stejně jako Jagged Alliance, jedna z mých nejoblíbenějších her vůbec.
  • Spades
    No nevím, ale třeba mě víc bavilo to české UFO...
    Sice původní bylo více propracované, ale nějak mě nebavili ty tahové souboje. Jinak lepší stavbu základen, reálnější vzdušné souboje a komplexní výzkum a výoj jsem miloval na původním UFO... To ale souboje nenahradí
    • Tahove souboje byly prave to nejlepsi. To napeti, kdy desitky sekund cekas, kolik vojacku ti natahne brko a nemuzes s tim vubec nic delat, je proste nenahraditelne :D.
  • Hlavně ať to nemá komiksovou stylizaci grafiky a prostředí, na to jsem alergickej. Žádný pastelky, ale šeď, chmur, tiše a pomalu plynoucí ambientní hudba prořízlá občasným křikem páraného civilisty.
  • jojojojojojojojo!
  • Tahove soubouje? Boze dej, at to neposerou ;), slinty slinty *1* . Nemuzu se dockat
  • Zrovna jsem si rikal, ze se vratim k afterlightu. Pokud by bylo nove ufo alespon trosku izo, bude to luxus. Ted jeste predelejte nove syndicate, aby vypadalo jako syndicate wars a melo hratelnost jako stare syndicate a budu stastny !
  • Blue.Shark
    Tak to mě hodně překvapilo :) První díl jsem neměl příležitost hrát a ani se mi moc nezamlouval, ale X-Com: Terror from the deep je srdcovka. Jsem zvědav, jak se s tím poperou. Osobně si myslím, že by vůbec neškodilo přidat nějaké další technologie k výzkumu či pár nových protivníků :)
    • Vitekb
      Jak můžeš nemít rád Enemy Unknown, ale mít rád Terror from the Deep? Vždyť TftD je EU pod vodou. *4* A opravdu, téměř vše je tam stejné. všechny mechanismy, zbraně, lodě a cizáci jsou víceméně jen přeskinovaní a mají přepsané popisky, etc.
      • EU je v porovnani s TFTD o dost lahsie, v TFTD su lobstermani, na ktorych ked narazis hned na uvode tak mas velky problem. Taktiez si treba dat pozor na to ze niektore zbrane nefunguju na susi...

        Doteraz si pamatam na situaciu, ked som sa vylodil na terror misiu na lodi a az pri prvom kontakte som zistil, ze moje zbrane nefunguju na vzduchu :)
      • TfD ma lepsi grafiku :D.
        • no, hry jsou na chlup stejné co se týče budouv i zbraní, jenom je to překreslené. TFTD má o krapet lepší grafiku a rozlehlejší bojiště. Ve své podstatě je asi TFTD lepší hra, ale pro mě ne, já přímo nesnášel terory lodí, bylo to neskutečný bludiště a ještě dvoulevelový s mixem těch oblud co měly hafo času na pohyb a přeměňovaly vojáky to byla flustrující část hry.
        • Pravda v Tftd není moc změn, ale stejně. Můžete otevřít dveře bez ztráty časových jednotek. Už se vám nestane, že nejproduktivnější voják s 255 časovými jednotkami bude mít v příští misi časových jednotek jen 10. AI byla "vylepšena" tak, že nepřátelé užívají granáty lépe a hlavně na skupinky.
          Ovšem jednička taky stojí za zahrání. Hudbu mají např. oba díly dokonalou.
        • Souhlasim že TfD má detailnější grafiku (lepší se moc říct nedá...pořát je to 320x240 :D ). Pod vodou sice domodra, ale živější...jak neskutečně to oživovaly bublinky z korálů, granátů a torpéd. :) Mimochodem pokud hraje TfD, nemá cenu hrát jedničku. Dvojka má rozmanitější prostředí.
        • Jak v cem, hlavne pod vodou to podle me vypada podstatne hur kvuli zabarveni do modry.
    • Zahraj si prvni dil !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit