Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s názorem, že obohacování se na práci druhých je prostě vykrádání autorského práva. Taky bych jako majitel/autor díla nechtěl, aby mí z něj bohatnul jiný aniž by mě neodevzdal poměrnou částku. Internet a lidi jako Kjellberg můžou značně ovlivnit masy... Bohužel doba, kdy se veřejně krade je prostě tady a všichni se tváří, jako by to bylo v pořádku. Budu mít kapelu, zaplatím si produkci alba, vrátíme do toho s klukama raketu a pak přijde někdo kdo hudbě naprosto nerozumí a bude mojí hudbu pouštět lidem z playbacku... Všechno, co tohle schvalujou by měli nejdřív zauvažovat nad tím, jak by sejim líbilo, že někdo bohatne na jejich vlastní práci...
  • Jeho nesleduju, ale peníze mu přeju. Zjevně se u jeho videí řada lidí baví a to mu generuje peníze. Ideální. Lepší než přispívat ze státního rozpočtu na nějakou seriálovou blbost, kterou pak ocení jen relativně málo lidí.

    Mám rád řadu jiných youtuberů. Pro mě super. I kdybych nedělal nic jiného, nestihl bych se podívat ani na polovinu zajímavých videí, co na YT jsou. Nej služba, co kdy vznikla.
  • Přirovnání k filmům mi spíš připadá blbost. Film je tu za účelem pouhého sledování, ale hra je tu za účelem hraní. To že se někdo bude koukat jak tu hru hraje může tvořit maximálně tak reklamu, že někdo uvidí jak se ta hra hraje a bude jí chtít hrát taky. (pokud se tedy hra nezaměřuje z opravdu velké části na příběh)
    • S tím nesouhlasím. Osobně už víc jak 2 roky na svým PC skoro nic nerozjedu a jediné, co mě motivuje nekoupit si nový PC, jsou právě letsplaye. Kouknu 8 hodin na letsplay, vidím hru od začátku do konce, vím přesně, co se tam děje a mám z toho úplně tentýž zážitek, jako kdybych to hrál (jasný, jsou hry jako FIFA atd, u kterých to nefunguje. Ale jinak vesměs u všech AAA titulů jsem dosáhl po shlédnutí kompletního letsplaye stejného pocitu, jako kdysi po dohrání hry a tím pádem následně ztratím motivaci si tu hru koupit (nebo v mém případě koupit lepší PC a až následně hru)
      • Wildstonecz
        Pokud mas stejny zazitek jenom z toho jak sledujes jak nekdo jiny hraje pak to znamena ze te hra jako takova nebavi.
        • Já nevím..mě vždycky víc bavilo dívat se na ostatní jak hrajou, než sám hrát. Když mi bylo tak 13, tak jsem jezdil k o pár let staršímu bratránkovi, kterej byl velkej gamer a vždycky mi ukazoval všechny možný hry a asi v tý době jsem si navykl na hry se spíš koukat, než je hrát. Mám rád třeba ty sporty, páč jsem velkej sportovní fanda a nebo závodní hry, u kterých se odreaguju a vypnu mozek, ale jinak vesměs většina her ve mě vzbuzuje stejný pocity at je hraju, nebo se na ně jen koukám. A myslím si, že pokud existuje jeden takovej člověk, tak jich musí existovat víc a tím pádem na letsplayích producenti prodělávají
          • Pořád ale neznamená že když je takový člověk že jich je hodně. A já mam také hry které nerozjedu a proto se na LP nedívám abych si to nespoiloval. A je to HRA od HRANÍ a ne dívání a pokud někoho baví se na ní dívat ale né hrát jí tak by si jí stejně nekoupil, takže si nemyslím že prodělávají. A pokud máš stejný zážitek z dívání jako hraní tak pro tebe líp neutratíš žádné peníze za hry ale myslím si že takový lidí moc není aby měl někdo stejný zážitek z úplně odlišné činnosti.
    • pravda, jenže u nekterých her jde skoro o interaktivní film, napriklad takove call of duty, jdes coridorem a držíš left mouse button. a takových her je spousta
  • znáte Zaparime CZ? hlavne synchR je dobrej :) ale i diessel
  • neznám a sleduji recenze na YT ,,,,,,classic game room *3*
  • RangerCZ
    Líbí se mi druh humoru který pewdiepie má.
    Ano sic je mi 15 ale přesto se dokážu vyjadřovat slušněji než někteří lidé zde.
    Dokud zde nevznikl tak zbytečný článek o tom, co zde víc jak polovina lidí zná.
    Lidi, mění se to tu na známý scénář alá Bieber vs celý svět
    Rozdíl je v tom, že nemáme tak málo mozkových buňek jako belieberky.
  • TheGGG
    My name is Pííídýýýpáááj.
    !!!!BROFIST!!!!
    Odběr
    lajčík
    a de se dál.
  • Já mám pewdieho rád... patřím do broarmy a ne, není mi 15 ;)
    Pro ty kteří ho kritizují za to jaký má humor, chápu to - jeho humor není pro každého, ostatně to taky říká ve svých videích.
    Těm kterým vadí, že recenzuje hry atd... nedělá jen to. Podívejte se na nějaké jeho videa. Ano, začal se hrami, je to taky největší část jeho kanálu, ale má i jiná videa. Kde hraje se svojí přítelkyní stolní hry, kreslí a podobně. Nebo jeho pořady friday with pewdiepie.
    A pro ty kteří nadávají na to, že má peníze.. a co omg? to jste takový závistiví parchanti, že místo aby jste zvedli prd*l a začli přemýšlet jak se stát úspěšní, budete sedět doma a brečet, že nemáte to co on? A i-kdyby se Vám to povedlo - dejte si ruku na srdce - kdo z vás by podporoval v takové míře charity, útulky pro zvířata a ještě k dobrosrdečnosti vybízel i ostatní?
    Z mé strany má totální respekt, já bych to nedokázal.
  • uzivatel1982
    To je tolik pubertacek co koukaj na letsplaye, ze je bavi tahle herečka? Lets play obcas zkouknu,ale aby mi do toho vřískal nějakej šampon....nějak nechápu uspěch tohohle klučiny. Každopádně mazec, že si dokázal přijít na takový peníze. Docela dreamjob;).
    • Jam97
      Myslím, že ho sleduje spíš mužská část populace a ty jsi rozhodně neviděl od něj skoro nic. Ve většině videí je dost sexistickej (pokud víš, co to znamená.) Prvně si ověř, pak piš :)
  • x_ander
    Tak mě napadlo, nechcete ukecat Phila Fishe na rozhovor do Levelu? Bylo by to dost výživné počtení :)
    • Tilwaen
      Spíš sem na games, ať je pod tím diskuze :-)
      • davidBray
        by se oběsil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit