Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phil Fish nemá pravdu, teda z větší části. Jasně hry jejichž těžiště stojí na příběhu na tom mohou tratit, na druhou stranu je zcela očividné že jak velcí vydavatelé tak menší vývojaři tento trend podporují a přizpůsobují se mu (Goat simulator), protože to pro ně nejspíš nese více pozitiv. A ruku na srdce, herní novinařinu to taky celkem ovlivnilo.
  • Od Pewdiepie sleduji jen pár videí které mi přišli zajímavé.
    Ovšem o koupi her které natáčí mě rozděluje jen málo peněz které mám.
    Ke všemu mám jen notebook už tak přeplácanej a šetřím si na výkonný PC.
  • Po neuspesnem pokusu PC komunity zabit hry piratstvim, se o to snazi dalsi zlodeji. Ano, tyhle youtube persony nejsou nic jineho, nez sprosti zlodeji na urovni warezaku.
  • http://www.picshunger.com/wp-content/uploads/2014/04/happy-heart.jpg
  • Odulin
    Asi jsem divnej, ale mě tenhle fenomén nijak nezasáhl a asi jen tak nezasáhne. Vlastně jednou jsem shlédnul celý průběh Uncharted 1, ale dlouho jsem hledal gameplay bez jakýchkoli komentářů. Jinak jsem asi na straně tvůrců her, kteří by z toho taky mohli něco mít.
  • Souhlasím s autorem hry Fez. Na Pewdieho nekoukám, jeho videa mi přijdou infantilní. Koho na youtube sleduju je Markiplier, neříkám že čumim na vše ale občas se rád pobavim nad jeho videama z hororovek hranejch s Oculus Rift. Navíc dává opravdu hodně peněz na charitu a je takovej lidskej..
    80 mega ročně za hraní a nahrávání her.. Kdo by nechtěl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit