Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem velice zvědaví, jak se to nakonec bude hrát.
    Nevěřím tomu, že obtížnost Inferno bude zdrcující. Bude pro hráče, kteří budou hrát v multi playeru ve hře více lidí a přitom každý sám zase jako v singlu, tedy stil softcore. U hardcore hraní pojedou hráči v těsné spolupráci a obtížnost hry prudce klesne!
    Lidi nadávat na danou hru můžeme, až výjde a budeme vědět jak se bude hrát.
    Byl bych velice rád, kdyby vydali startovní edici hry, kterou by si mohl, každý hráč odzkoušet. Hned by sme věděli, jesti je to dobré, nebo ne. Přitom by sme si ušetrili spoustu pěněz za hru a mohli bychom si koupit hru od konkurence.
    Každé studio se dříve či pozdějí spálí, ve vydaní hry.
    S pozdravem!
    • Dufam ze si to s tou konkurenciou nenapisal vazne *1* Uved prosim nejake priklady zdarnej konkurencie pre DIABLO prosim :-) Ako.. nemam blizzard za bohov ale samotne Diablo II + LOD este zatial neprekonal nik, a to mi daju predpokladam vsetci zapravdu.... dodnes ho mam nainstalovaneho a v case nostalgie si ho prebehnem
      • Torchlight nepřekonává, ale je blízko. Torchlight 2 bude možná tuhá konkurence. Však na tom taky děšlá víc lidí z původního diablo 2 týmu, než na samotném diablu 3
  • Nechci nic říkat, ale pořád mě zaráží, proč děti dřív (samozřejmě tím myslím i sebe) mohli hrát a zvládli a bavily je hry jako diablo 1, atd... , které byly mnohem těžší, než hry teď, opravdu nerozumím, těm věčným zjednodušováním, k čemu ty hry vlastně jsou, když to nejsou výzvy a hrajou se vlastně samy?
  • xixixao
    To jsou neskutečně velký změny v Beta fázi, a to předevšim s přehlédnutím k faktu, že většina z nich de směrem ke dvojce... (krom vyhození Identification Scrolls, na což jsem celkem zvědav).
    • To je jednoduchy, deticky breceli ze nemaj $$$ na scrolly tak se vyhodej aby nebrecely a mely to jednodussi, jako ve vsem. Co takhle kdyby postava sama chodila a pobijela potvory?
  • Tak to co jsem se právě dozvěděl se mi vůbec nelíbí a nelíbí se mi nijak zvlášť ani to co vidím na tom obrázku. Dost dobře nechápu proč chtějí vývojáři (ostatně stejně jako spousty dalších) za každou cenu měnit principy které se ukázaly jako funkční už ve dvou dílech. Já mám prostě obavu, že Blizzardi vyrukují s dobrým příběhem který ovšem následně překopaným pojetím hry shodí.
  • Diablo3? Meh. Radsi se teste na Path of Exile a Grim Dawn.
    • Path of Exile ma to vobec nejaky termin vydania?
      • Path of exile je bohužel zrušen:-(
        • Path of exile není vůbec zrušen a je to parádní hra (více tady: http://www.pathofexile.com/) a navíc zcela zdarma, myslím že to bude ve výsledku mnohem lepší, než diablo 3, které jak to tak vypadá stačí spustit a hrát se to bude samo, ne? Zrušení svitků identifikace, no to je kravina :)
      • Hotove jsou zatim 2 akty. Snad to bude hotove tento rok. Zatim bezi closed beta.
    • Otazka je jak to se svyma rozpoctama dokazou vylestit.
      • PoE se postupne lesti jedna basen. Dost na tom borcum z GGG zalezi a naslouchaji komunite.
  • Zadbej zvitek identifikace ale items budou nepopsany? Tzn. "myslime si ze ste totalni cu ra c i bez mozku, tak to proste vyjmem, ze to nema logiku, mame u rite, vy to stejne budete hrat vy tupani"
    • Kurna, podle toho jak sem to napsal tak tupan sem. Holt patek a pivko chutna LOL
  • Ať už se je Blizzard s celou tou šaškárnou zvanou Diablo 3 vys... Nikdo si nebue pamatovat jedno zbytečné NPC navíc, naopak si všichni budou pamatovat, že Diablo 3 není hotové ani po šesti letech vývoje. Že by se tu klubal další Duke nukem forever alias Diablo 3 forever? Nejlepší dobu pro vydání už páni propásli. Čím víc budou otálet, tím více lidí časem ztratí o značku diablo zájem. Doufám, že si tímhle přístupem Blizzard pořádně nabije nos.
    • Veskoslav
      Jo to si pamatuji, jak toto říkali i o Sc II.....
    • Nehledě k tomu, že spousta lidí už se pozastavje nad tím, proč vůbec Blizzard ohlásil hru už v roce 2008. Hry se s plnou parádou ohlašují tak 6-12 měsíců před vydáním. Ne v době, kdy je jasné, že hra nevyjde dříve než v roce 2013.
  • genki.sudo
    Ono je to tak, že prišiel investor a povedal : Nech to ide i na konzole. A teraz tú hru prerábajú, aby ju dokázali stráviť i zástupy konzolových dementov.. Tudiž si na hru nie len ešte počkáme ale samotná hra bude naďalej zjednodušovaná.. Nedajbože, aby tá banda kreténov mala na obrazovke o jednu štatistiku/číslo naviac.
    • investor? Ono diablo okrem blizzardu financuje niekto tak vyrazne ze im moze kecat do toho ako to maju vyvyjat?
      • Activision s Bobkem Kokotickem v čele?
        • Nie? Blizzard Entertainment nepatrí pod Activision. Obe spadajú pod vlastníctvo Vivendi Universal a sú od seba nezávislé. Naštuduj si problematiku než vypľuješ ďalší nezmysel.
          • Zayl
            A ty si uvědom že akcionáři chtějí vidět ZISK ZISK ZISK ZISK DIVIDENDA ZISK ZISK ZISK.
          • V tom případě chci být majoritním vlastníkem Vivendi Universal! *1*
  • Nikdo si nebude pamatovat, že hra vyšla pozdě jenom tehdy, když bude skvělá
    Žeby taktně naznačeno další odklad? *1*
  • "Ze hry definitivně zmizely svitky identifikace, místo nichž může nepojmenovaný předmět určit sama vaše postava. Stačí na neidentifikovaný předmět kliknout pravým tlačítkem, chvíli počkat a vše se samo popíše. (Proč nejsou předměty popsané rovnou? Protože pak by hráči nebyli natěšení, jako když si o Vánocích rozbalují dárečky, tvrdí Wilson.)" Tak toto je nejvetsi blabol, co jsem dneska cetl:)
    • Je jasny, ze automaticka identifikace je blbost, na BNETU se standardne obchodovalo s neidentifikovanyma unique predmetama
    • Je to o tom, že kdyz predmet dostanes, nebudes si ho moct dat rovnou ve fightu, ale nekde v klidu si pravym kliknout a podivat se, co to je vubec zac. Wilson zase vtipkoval a tys naletel :/...
    • no nevim, já bych radši svitky je fakt, že to napětí kdy člověk doufá, že předmět bude přidávat třeba oblíbených 2 to all skills je k nenahrazení :-) takže lepší takhle než že by to bylo vidět rovnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit