Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som si na ten novy styl uz ciastocne zvykol co si budeme hovorit hry od blizardu boli po grafickej strasnke vzdy troska poslabsie ale casom si na nu hraci vzdy zvyknu az tak desivo ze nan nedaju dopustit vid napr grafika D2 ktoru dnes mnohy ospevuju no v dobe jej vydania to bol ozaj pravom krytizovany hnus.FArebnost noveho diabla uz som celkom prehltol ale tie proporcie ale doslova nechutny dizajn podaktorych charakterov asi len tak neprekusnem.Monk vypada jak rasputin mag vyzera nie ako mag ale ozaj ako kuzelnik ktory roby carimaryfuk a vyskoci kralik zo spicatreho klobuku-nechutne este ze tam ostal barbrbar o ktorho ako jedineho sa da aj okom opriet.
    • Souhlas.
    • Sorcerer vyzerá (a aj sa pohybuje) ako keby bol gay (nič proti gayom a ich svojráznemu spôsobu vystupovania). *2*
    • Veskoslav
      Slabší graficky? Třeba poslední Sc? *1*
      • samozrejme ze aj posledny sc2 ma poslabsiu grafiku.Ale svoj ucel splna perfektne.
        • Veskoslav
          Slabší grafiku jasně. Ukaž mi podobné RTS jako Sc v lepší grafice.
          • Hairy_Ass
            Company of Heroes...?
            • Veskoslav
              Pravdu díš:)
  • Veskoslav
    Tak když jsem si projížděl diskuzi, tak mně zaujala diskuze ohledně grafiky.

    http://www.youtube.com/watch?v=f-lEvrz2D8w&feature=relmfu

    Opravdu Vám to připadá jako Wowkovská grafika? Mně teda moc ne no:-X Ale třeba to změnili a vypadá to jinak. S touto grafikou bych byl spokojený.
    • Je potrebné rozlišovať medzi grafikou a estetikou.
    • já už si zvykl, že děti dneska všechno přirovnávají k wowku jako ke svému jedinému bohu :-)
    • Grafika je fajn, typický diablo štýl - aj keď je pravda, že sa to dalo urobiť ešte "temnejšie."

      Ale na druhú stranu treba uznať, že niektoré (väčšinou legendary) veci naozaj vyzerajú ako z kresleného seriálu...
      • Veskoslav
        Tak mně se líbí, jak lítají všude kolem kusy těl:-D Když jsem se díval na gameplay za barbara, tak to byly jatka.
        • Jop, je to sranda, trochu mi to pripomenulo doby titan quest, keď som nepriateľov najprv "zgrupil" na jedno miesto a potom som ich odstrelil jednou distortion vlnou. Samozrejme mi to krásne zalagovalo, ale sledovať tie príšerky, ako potom dopadajú (kostlivci po jednotlivých kostiach) - to bolo zadosťučinenie.
  • Ty svitky mě náhodou budou chybět :D. Kniha svitků to jistila a ve "městě" vždy čekal Dekard Cain co identifikoval zadara.:)
  • Nechápu tu vaši mánii kolem Diabla.. Zkoušel jsem hrát jedničku i dvojku a že by to bylo něco vyjímečného se teda řict nedá. Prostě klikfest a tenhle díl bude to samé.
    • Veskoslav
      No možná proto, že Diablo je zástupcem klikacích RPG a poslední hrou stylu klik bylo poslední DS III a to je ta nejtupější RPG, co jsem kdy hrál. S tím, že celou hru člověk může projet s hadrama, co dostal na začátku.
    • Jo to já také moc nechápu, Diablo 1 i 2 byly skvělé hry, ale nebyly dokonalé, zajímavé také je že Blizzard má takovou tu auru nedotknutelnosti a fanoušky kteří na ně nedají dopustit.

      Každopádně k těm změnám co se o hře ví (nemyslím jen ty o kterých se píše zde v článku) se mi moc nelíbí (jako největší zlo ovšem beru ten grafický styl)
      • No já to taky moc nechápu, ale fakt je, že Diablo 2 je jediný klikfest, který mě opravdu bavil (a to jsem jich vyzkoušel hodně) a rozehrál jsem ho s různýma postavama minimálně 20x. Z mě - Blizzard prostě umí
    • Jestli to bude stejne dobry jak DII tak jedine dobre *5*
    • A to ja ji zase chapu protoze to byl klik fest u ktereho jsem stravil minimalne rok hrani.
    • Trol.diskuzni
      Klikfest jsou prakticky všechny MMORPG a stejně se z toho každý může po*ělat štěstím...
  • Hairy_Ass
    To, že tam nebude identifikace předmětů, mně nevadí (i když to smrdí dalším zjednodušováním na sto honů), ale proč tam pak nechali tu prodlevu. proboha? A ten argument s těšením se na dárky, WTF? To by taky mohli uměle prodloužit i nahrávací časy, aby se teda ti hráči mohli vesele těšit na novou herní úroveň třeba půl hodiny - podle téhle logiky. *7* *1*
    • smrdi to, mas pravdu myslim ze to prisposobuju konzolistom, co uz :(
    • Asharak
      tak pokud jsi nahrabal 20 neidentifikovaných předmětů, přišel k NPC a všechny jednoduše určil, tak je to dobrý tah. Ale když by si musel každý předmět identifikovat zvlášť za nějakou cenu, pak by to bylo zjednodušování. *4* Ale i u tohodle způsobu tě to při znovuhratelnosti začne štvát.
      Btw, když rozbaluješ dárek, taky ti to chvíli trvá, proto ta prodleva *15*
      • Hairy_Ass
        To jsem pochopil, jen mi to přijde poněkud zvrácené. *3*
    • Trol.diskuzni
      Mně se koncept identifikace líbí - obyčejné předměty rozeznáš ihned, na ty lepší je nutný "detailní pohled"... Akorát to teda mohli udělat nějak komplexněji, aby například musel hrdina mít dostatečné znalosti magie či kovářství pro identifikaci některých jedinečných předmětů, případně si za identifikaci musel zaplatit u odborníka (či Deckarda).
      • MrSanta
        A do pytle, svět spěje do záhuby. Souhlasím s trolíkovo názorem *1*
        Takový systém bych taky přivítal. Když je hrdina válečník jako poleno a ve volném čase se zabývá kovařinou, tak by snad mohl poznat co který meč umí za vylomeniny.
        Župany a klacky by zase mohli rozpoznávat kouzelníci, střelcům bych dal crafting skill na výrobu luků, šípů a podobných hovadin a tak by zasejc rozpoznávali luky. Prsteny apod by zase rozpoznávala jiná třída. Identifikaci za prašule bych taky nechal, ale s tím, že čím lepší předmět, tím dražší identifikace. To by pak hráčům přineslo napětí větší než o vánocích pod smrkem - mám do toho vrazit 10k dukátů, když to může bejt předmět na pytel?
  • Asharak
    Alespoň jde vidět, že Blizzard je pořád Blizzard a hodně u toho přemýšlí *4* ale taky jde vidět, že když lační po hráčích, začínají trochu pokulhávat (zjednodušování- WoW:MoP)
    I tak je to celkem dlouhá doba od oznámení prvního vydání... listopad 2009? eh?
    • predstavena 6/08, vyvijena od 05...
      • DarkHawk
        Takhle vypadalo D3 v roce 2005 http://www.youtube.com/watch?v=5nmE5t1EvM8 po grafické stránce se mi libí víc.
        • Spades
          Moc světlé :D Je pravda, že Act 2 taky nebyl nijak tmavej, ale tohle mi nepřipadá moc diablovitě...

          D3 je sice barevnější, ale je tmavé/temné - i ve stínu dokážes rozeznat barvy, tak nechápu proč by nemohlo byt barevné
        • Vlastne ne... nevjvic mi na Diablu 3 vadi ty novy postavy. Witch doctor? demon hunter? monk? no alespon ze barbar je porad barbar a kouzelnik je porad... no... kouzelnik... a za sveho nejoblibenejsiho nekromanta jsem uz zatlacil nejednu slzu.
        • Asharak
          Wau, no a pak přišli s tím, že to víc přesvítí a přebarví... *4* na jednu stranu je to dobré, mě se třeba blizz grafika líbí, na druhou ta verze z 2005 působí tak trochu jako staré dobré RPGčka. No kdo ví, chtělo by to vidět gameplay starší verze, podle mě se ale pro diablo nehodí.
          Ale jak tam jsou ty ostré sloupy, to bylo asi nejlepší ztvárnění téhle architektury co jsem snad ve hře kdy viděl *14* takhle bych si třeba představoval nástupce BG2 *4*
        • Jj souhlas. Takhle presne bych si diablo 3 predstavoval. Ta WoWkovitost me zatim u D3 odpuzuje absolutne nejvic (dokonce vic nez ta jejich pitoma aukce pro cinsky otrokare) ale nakonec vyladenej gameplay udela vic a pokud to bude svistet tak si na to zapomenu stejne rychle jako jsem zapomel na grafiku pri hrani indie skvostu jako je terraria, minecraft nebo hammefight
  • svitek identifikace - hráči by nebyli natěšení, jako když si o Vánocích rozbalují dárečky - to je vůůůl

    ovšem obživit postavu v někdy - to pobaví *1*
    • ja jsem pro odebrat jeste dalsi dve postavy, vydat to pak jako tri DLC po 299Kc. A identifikaci nechat az na vanocni datadisk. No nebylo by to uzasny, jak by se na nej vsichni tesili?...
      • nevim jestli ti dochazi ze zadnou postavu ze hry neodstranili... aspon ne tu herni
  • No výborně,další tupá a primitivní klikačka je již na obzoru a davy ovcí se už nemůžou dočkat,kdy to budou moci konečně nainstalovat..
    • genki.sudo
      tits or gtfo !
    • Trolla už tu máme nelez mu do zelí *15*
    • Trol.diskuzni
      A že mám ty klikačky tak rád, tak ti to mínusko též kliknu! *14*
  • pomalu a jiste se z teto hry stava uplna sra*ka stejna jako wowko
  • genki.sudo
    A ešte mi je ľúto ľudí, ktorí si predplatili rok na WOW len aby k tomu dostali D3.. Distribútori tohto typu sú dôvodom prečo si hry v predpredaji nekupujem NIKDY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit