Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • genki.sudo
    Ono je to tak, že prišiel investor a povedal : Nech to ide i na konzole. A teraz tú hru prerábajú, aby ju dokázali stráviť i zástupy konzolových dementov.. Tudiž si na hru nie len ešte počkáme ale samotná hra bude naďalej zjednodušovaná.. Nedajbože, aby tá banda kreténov mala na obrazovke o jednu štatistiku/číslo naviac.
    • investor? Ono diablo okrem blizzardu financuje niekto tak vyrazne ze im moze kecat do toho ako to maju vyvyjat?
      • Activision s Bobkem Kokotickem v čele?
        • Nie? Blizzard Entertainment nepatrí pod Activision. Obe spadajú pod vlastníctvo Vivendi Universal a sú od seba nezávislé. Naštuduj si problematiku než vypľuješ ďalší nezmysel.
          • Zayl
            A ty si uvědom že akcionáři chtějí vidět ZISK ZISK ZISK ZISK DIVIDENDA ZISK ZISK ZISK.
          • V tom případě chci být majoritním vlastníkem Vivendi Universal! *1*
  • Hairy_Ass
    To, že tam nebude identifikace předmětů, mně nevadí (i když to smrdí dalším zjednodušováním na sto honů), ale proč tam pak nechali tu prodlevu. proboha? A ten argument s těšením se na dárky, WTF? To by taky mohli uměle prodloužit i nahrávací časy, aby se teda ti hráči mohli vesele těšit na novou herní úroveň třeba půl hodiny - podle téhle logiky. *7* *1*
    • smrdi to, mas pravdu myslim ze to prisposobuju konzolistom, co uz :(
    • Asharak
      tak pokud jsi nahrabal 20 neidentifikovaných předmětů, přišel k NPC a všechny jednoduše určil, tak je to dobrý tah. Ale když by si musel každý předmět identifikovat zvlášť za nějakou cenu, pak by to bylo zjednodušování. *4* Ale i u tohodle způsobu tě to při znovuhratelnosti začne štvát.
      Btw, když rozbaluješ dárek, taky ti to chvíli trvá, proto ta prodleva *15*
      • Hairy_Ass
        To jsem pochopil, jen mi to přijde poněkud zvrácené. *3*
    • Trol.diskuzni
      Mně se koncept identifikace líbí - obyčejné předměty rozeznáš ihned, na ty lepší je nutný "detailní pohled"... Akorát to teda mohli udělat nějak komplexněji, aby například musel hrdina mít dostatečné znalosti magie či kovářství pro identifikaci některých jedinečných předmětů, případně si za identifikaci musel zaplatit u odborníka (či Deckarda).
      • MrSanta
        A do pytle, svět spěje do záhuby. Souhlasím s trolíkovo názorem *1*
        Takový systém bych taky přivítal. Když je hrdina válečník jako poleno a ve volném čase se zabývá kovařinou, tak by snad mohl poznat co který meč umí za vylomeniny.
        Župany a klacky by zase mohli rozpoznávat kouzelníci, střelcům bych dal crafting skill na výrobu luků, šípů a podobných hovadin a tak by zasejc rozpoznávali luky. Prsteny apod by zase rozpoznávala jiná třída. Identifikaci za prašule bych taky nechal, ale s tím, že čím lepší předmět, tím dražší identifikace. To by pak hráčům přineslo napětí větší než o vánocích pod smrkem - mám do toho vrazit 10k dukátů, když to může bejt předmět na pytel?
  • Veskoslav
    Jakmile Diablo III vyjde, nikdo mně dva týdny neuvidí. Pak přijde Sc II HoS a zase mně nikdo neuvidí:D Je toho nějak moc v tomto roce:)


    Jinak osobně se změnou ohledně popisu, to souhlasím. Přijde mi to lepší. Sice bych uvítal kombinaci, že při najetí, se objeví název a po rozkliknutí popis, ale lepší než nic no. U ostatních uvidím, co to v důsledku přinese.
    • Tak HoTS letos na 99% nevyjde, Blizzard dá určitě přednost MoP a víc jak dvou titulů se určitě nedočkáme. Musí něco nechat na 2013... tam zatim nic nemaj.
    • ty zarazujes D3 do tohohle roku? :D
    • http://www.youtube.com/watch?v=Q8Tiz6INF7I GL *3*
  • DarkHawk
    Krom svitku předměty ještě identifikuje Deckard Cain. A to by nebylo Diablo, kdyby Deckard Cain nestál v táboře nebo u studny. *2*
    • Kvuli zjednoduseni tam Deckard Cain nebude. Bude ale stacit chvili postat u studny a předměty se identifikuji sami.
  • NonSuch
    tak s takovou to nebude hotove nikdy :D
  • Nikdo si nebude pamatovat, že hra vyšla pozdě jenom tehdy, když bude skvělá
    Žeby taktně naznačeno další odklad? *1*
  • Ty svitky mě náhodou budou chybět :D. Kniha svitků to jistila a ve "městě" vždy čekal Dekard Cain co identifikoval zadara.:)
  • "Ze hry definitivně zmizely svitky identifikace, místo nichž může nepojmenovaný předmět určit sama vaše postava. Stačí na neidentifikovaný předmět kliknout pravým tlačítkem, chvíli počkat a vše se samo popíše. (Proč nejsou předměty popsané rovnou? Protože pak by hráči nebyli natěšení, jako když si o Vánocích rozbalují dárečky, tvrdí Wilson.)" Tak toto je nejvetsi blabol, co jsem dneska cetl:)
    • Je jasny, ze automaticka identifikace je blbost, na BNETU se standardne obchodovalo s neidentifikovanyma unique predmetama
    • Je to o tom, že kdyz predmet dostanes, nebudes si ho moct dat rovnou ve fightu, ale nekde v klidu si pravym kliknout a podivat se, co to je vubec zac. Wilson zase vtipkoval a tys naletel :/...
    • no nevim, já bych radši svitky je fakt, že to napětí kdy člověk doufá, že předmět bude přidávat třeba oblíbených 2 to all skills je k nenahrazení :-) takže lepší takhle než že by to bylo vidět rovnou...
  • Tak to co jsem se právě dozvěděl se mi vůbec nelíbí a nelíbí se mi nijak zvlášť ani to co vidím na tom obrázku. Dost dobře nechápu proč chtějí vývojáři (ostatně stejně jako spousty dalších) za každou cenu měnit principy které se ukázaly jako funkční už ve dvou dílech. Já mám prostě obavu, že Blizzardi vyrukují s dobrým příběhem který ovšem následně překopaným pojetím hry shodí.
  • Diablo3? Meh. Radsi se teste na Path of Exile a Grim Dawn.
    • Path of Exile ma to vobec nejaky termin vydania?
      • Path of exile je bohužel zrušen:-(
        • Path of exile není vůbec zrušen a je to parádní hra (více tady: http://www.pathofexile.com/) a navíc zcela zdarma, myslím že to bude ve výsledku mnohem lepší, než diablo 3, které jak to tak vypadá stačí spustit a hrát se to bude samo, ne? Zrušení svitků identifikace, no to je kravina :)
      • Hotove jsou zatim 2 akty. Snad to bude hotove tento rok. Zatim bezi closed beta.
    • Otazka je jak to se svyma rozpoctama dokazou vylestit.
      • PoE se postupne lesti jedna basen. Dost na tom borcum z GGG zalezi a naslouchaji komunite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit