Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No o tom právě je demokracie - Akceptovat existenci i jiných názorů, než mám já sám, nehledě na to, co si o nich myslím. Bez urážek a označování se za nácky a podobná "zlá slovíčka" :)

    "Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale budu do smrti bránit vaše právo to říkat."
  • Možná má recht. Lidi by si měli uvědomit, že jiný názor neznamená kvalitní ani správný názor. *12*
  • Pro něj každý kdo má jiný názor než on. *12*
  • A ta ukázka je kde? :)
  • Hinduismus ma oba typy svastik, jak pravotocivou tak levotocivou, hlavni rozdil oproti nacisticke svastice je otoceni o 45 stupnu.
  • XorxoxTalarius
    Prosim definuj mi slovo nacek, dekuji :)
  • XorxoxTalarius
    De fakto nacisticka swastika znamena temnejsi nez temno (diky svemu otoceni a natoceni), jelikoz pokud mate klasickou swastiku tak ta znamena svetlo (tudiz otocenim se vyznam runy obraci)
  • právě že ta co znamená štěstí tak je obráceně
  • jindra.veliky
    hnus, tady je to zase samej nácek *12*
  • Keyz
    Sem by se skvěle hodil realistický model poškození těla. Anebo alespoň věrohodný.
  • Přesně tak, zvláště když svastika sama o sobě nic špatného neznamená. V Asii se používá např.jako symbol štěstí.
  • Já se víc těším na tohle: http://www.festungeuropagame.com/

    Taky CryEngine, vypadá to mnohem líp a přecijen jen k tomu přistupují serióznějc
  • Kruci to mělo být o příspěvek níže.
  • Pravda je to směšné.
  • Kr.Pa
    Že by konečně nějaká plnohodnotná střílečka z WWII, od té doby co tu není Hidden and Dangerous je vše buď odpad nebo buggfest.
  • Překrásný artwork kazí jen ta jetá autocenzura hákového kříže. Člověk by řekl, že prakticky po sto letech totalitních režimů se dnes konečně už nebudeme bát symbolů a znaků ale ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit