Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb novej druh PR. Milonarska firma a uspesne studio musi bezet prez kanaly na kickstarter, a lidi jim to zerou.
    Zato dobre hotove indie hry tam casto nevybeoru ani 30%...
    • smejki
      get ur facts right
    • Cahir
      "Milonarska firma a uspesne studio..." - Zjisti si fakta. *3*
    • Úspěch PE je daný reputací Obsidianu a jejich předchozími hrami.

      Proč někdo dělá kickstarter na podporu hotové hry?

      EDIT: A btw. PE je taky indie.
      • Black_Hand
        na dotazeni/urychleni vydani.
    • Menttor
      Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká: "Co to sakra meleš, ty vořechu?"
  • danny_the_hound
    SHAKER je imho obeť veľmi zlého timingu. Asi si vývojári mysleli, že sa zvezú na vlne úspechu Project Eternity, ale Obsidiánske RPGčko ich miesto toho plne zatienilo. Mali pár týždňov počkať a KickStarter kampaň rozbehnúť až potom. Ozaj škoda, ten projekt vyzeral sľubne.
    • No ještě bych Shakera neodepisoval. Mají čas. Dvě hry z toho asi nebudou, ale jedna pravděpodobně jo.
      • @USER47: Asi máš pravdu. Jsem myslel, že mají víc než 247k... Možná jim začnou přispívat backeři PE, ale o tom si dovolím pochybovat.

        No nevadí.
      • USER47
        Nemaj nejmenší šanci.:)

        Nemaj ani čtvrtinu a denně jim přibejvaj tak dva litry, tímhle tempem se nedostanou ani do poloviny.
    • Teď se na to koukám prvně a fakt na mě působí jak prosté okopírování PE. Dokonce i odměny mají stejné.
    • USER47
      Shaker je především oběť toho, že to celý od začátku působí jako naprosto nepromyšlenej pokus svézt se na popularitě ostatních kickstarterů. V tom videu neřekli vůbec nic, kromě toho, že osmdesátkrát zopakovali, že to bude "old school". I tak základní informace, jako že to je 1st person nebo základní nastínění settingu, doplňovali až později.

      Nepomohla ani skutečnost, že ani jeden z nich za posledních deset let žádnou pořádnou hru neudělal.
  • Dohrál jsem Alpha Protocol a zvýšil pledge. Snad se PE povede.... A jsme na 3,55 M USD. Když přičteme Paypal, tak to dělá 3,65M. To je peněz. *3*
  • MrSanta
    Huh, jsem se nějako zapomenul dívat na ten dungeon a teď už má 10 pater :)
    • Cahir
      Arcanum? Jen jsem ten tvůj portrét viděl, hned jsem na něj dostal chuť. Ale dneska už se nepřenesu přes tu grafiku a stylizaci. Ta hra hrozně zestárla. Zatímco IE hry si klidně dám, Arcanum jsem nerozdejchal... Jestli by něco chtělo HD remake, je to právě tahle klasika...
      • smejki
        existujou widescreen patche avypadá to ve finále pěkně. jen prostředí je občas díky tileování dost monotónní
      • Menttor
        Jsem Arcanum nedávno stahoval a nepřišlo mi to zas tak příšerný, já se spíš spoléhám na fantasii, když hraju takovouhle hru :-D.
        • Cahir
          Hm, to bych tuhle hru musel hrát se zavřenejma očima. *1*
    • 13_11
      (Skvělá portrétovka!)
      • Menttor
        Taky jsem koukal :-D
    • USER47
      Mám dojem, že 11, akorát to nestačej pořád updatovat...:)
      • danny_the_hound
        Mžno len nevedia, aké ďalšie podlažie vymyslieť -- na tom dolnom už vidno nejaké podzemné jazierko, takže na to jedenáste podlažie by som tipoval nejaké fantasy Rapture *3* Btw, pri pohľade na ten nákres ma napadá, či diazajnérovi v poličke na knihy netróni aj Malazská kniha padlých... *7*
  • palec nahoru...byla otázka času kdy bude překonaná adventura(zní to divně tahle česky) *2* nic proti adventurám, ale těch hráčů nemají prostrě tolik.
    • Právě v počtu hráču Obsidian Double Fine nepřekonal a ani nepřekoná, rozdíl je právě v tom, že Double Fine prodávali minimálně za 15$ kdežto Obsidian za 25$.
  • No tak i já jsem je podpořil. Dal jsem jim 100 dolarů. :D Asi jsem šílený ale jejich hry mě vždy hodně bavily...
    • Black_Hand
      s tim objemem penez nejsi sam :). i kdyz nejsou perfektni, samozrejme.
    • 13_11
      Potom šílený nejsi.
  • Menttor
    Tak kdo z vás si myslí, že daj 4 mega (i s paypalem)? :-D

    Jinak, nevím, trochu se mi zdá, že si kluci ukousli větší soustou než zvládnou (jestli to teda nechtěj vydat za 5 let)...
    • tak já teda předpokládám, že to vyjde nejdřív někdy za tři roky... nespěchejte, hlavně ať je to boží :)
      • MrSanta
        Teoretické datum vydání je duben 2014. Viz Kickstarter - sloupeček s výběrem vkladu - u každého vkladu, kde získáš plnou hru je napsáno Estimated delivery: April 2014.
        • Do dubna 2014 to podle mě nemají šanci stihnout. Tohle potrvá min. 2 roky.
          • U Obsidianu platí, že čím delší vývoj, tím líp pro nás. Takže klidně i 2016, jenom aby zase PE nedopadl jako běžná Obsidiání produkce (spousta bugů, chybějící obsah atd...).
          • Cahir
            Taky si myslím. Je fakt, že unity engine jim ušetří spoustu času, ale pokud z toho chtějí mít vychytanou, vybalancovanou a hlubokou hru, bude třeba to řádně poladit.
    • Já typuju, že tam ty 4 mil budou. Začalo to růst celkem dost rychle :)) Mohli by přidat podporu coop. Baldur 2 byl fajn po síti :)
  • misho8723
    Už v momente písanie tejto správy bolo prekonaných 3,5 mil. dolárov, pretože na Kickstarter nie sú započítané peniaze z PayPal a tam je zatiaľ okolo 100 000 dolárov.. a v dobe písania tohto komentára je už aj na oficiálnom Kickstarteri prekonaných 3,5.. odo mňa gratulácie
  • walltar
    Tohle a Planetary anihilation budou asi teď moje dvě nejočekávanější kickstarterovky ...
  • Cahir
    Zapomněli jste zmínit, že donátoři obdrží "Vaříme s Timem Cainem"! *1*
    • walltar
      Jo kvůli tomu sem jim přispěl ... koho zajímá nějaká hra. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit