Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Na mě Avellone vždycky působil jako takovej lehce zženštilej slušňák. Viděl jsem asi pět minut toho streamu a dost mě překvapilo, že tam vypadal poměrně nebezpečně.:-D
  • Tak to pozor, Sawyera jsem si hodně oblíbil narozdíl od nudného Caina :P
  • Black_Hand
    josh byl permanentne v profesionalnim modu. bere to strasne vazne a rekl bych, ze mu na tom hodne zalezi.
  • Cahir
    Voser to možná někdy byl, ale hlavně to byla brutální taktická složka hry. Společně se zraněním, vysáváním úrovní (dilema, jestli mám tu obnovu použít teď, nebo ne...) a některými dalšími negativními efekty to dávalo hře další strategický rozměr IMO. Já osobně bych návrat odpočinkových mechanik u old-school hry ocenil.
  • Cahir
    Jo, to bylo dost trapný. Hlavně ten chat běhal tak rychle, že vůbec nestíhali číst.
  • Cahir
    Evidentně chodí do posilovny... Osobně jsem si všiml už dávno, že je dost nařáchlej.

    BTW, moje nejpřekvapivější zjištění: Avellone je bavič a extrovert, Fergus to samý, zatímco Sawyer s vážným xichtem depkuje v rohu, je ticho a vypadá, jak kdyby mu ulítly včely. *1*
  • smejki
    tak o brutálních rychlých akcích ten starý BG systém je taky. Naopak permanentní cooldowny v DA vedou k nekonečným pižlárnám.
  • smejki
    svoje nebo obecná? *8*
  • Black_Hand
    a taky neustaly chlivacky reci :\. nemam nic proti tomu, kdyz se ptaji na to kdo je ta holka v zelenym, ze je moc pekna a taky co presne je jeji praci, ale nektere jine? omfg. cekal bych, ze PE bude podporovat min deti :'(.
  • 13_11
    Smejki, není zas tak o co stát. Akorát bys dostal akutní chuť na pizzu, vodku a alkohol obecně. Pro mě nejpřekvapivější skutečnost: Avellone má paže jako stehna!
  • Black_Hand
    co si pamatuju, tak rikali, ze jednoduche akce jako kradeni atd., nebudou mit cooldown (taky nesmyslny "voser" v dragon age), zatimco kouzla atp. budou mit nekolik "chargu", nez zacne cooldown. takze v delsich soubojich je nutny nejaky resource managment. nicmene brutalni utok s rychlou likvidaci bude mnohdy vice nez mozny v pripade, ze si to clovek spravne naplanuje.
  • smejki
    jistej si nejsem. ale rozhodně bude stát víc než $25, protože i to je akční, de facto pre-pre-order, cena.
  • smejki
    existujou widescreen patche avypadá to ve finále pěkně. jen prostředí je občas díky tileování dost monotónní
  • smejki
    get ur facts right
  • smejki
    systém kouzelní v PE bude sice podobný BG, ale prakticky se budou po každém souboji zapamatovaná kouzla obnovovat bez nutnosti spaní. Byl to voser, co si budem namlouvat.
  • smejki
    blbej čas na 14denní pracovní cestu, kde se dostanu na net o prokrastinačních pauzičkách :-/

    nahrál mi to všechno někdo? *13*
  • když už, tak how much ;)
  • MrSanta
    Mě by se vypravěč taky moc líbil, docela mi schází. A k tomu navíc detailní journal, jako byl třeba v Baldurech.
  • MrSanta
    wOOt *1*
  • Keyz
    Píšu jak to řekl :)
    Možná již nějakou weed měl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit