Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak i já jsem je podpořil. Dal jsem jim 100 dolarů. :D Asi jsem šílený ale jejich hry mě vždy hodně bavily...
    • Black_Hand
      s tim objemem penez nejsi sam :). i kdyz nejsou perfektni, samozrejme.
    • 13_11
      Potom šílený nejsi.
  • Cahir
    Zapomněli jste zmínit, že donátoři obdrží "Vaříme s Timem Cainem"! *1*
    • walltar
      Jo kvůli tomu sem jim přispěl ... koho zajímá nějaká hra. *1*
  • +-180k do 4M
  • MickTheMage
    Druheho mesta sa dockame 100%. Obsidian do toho pocita aj PayPal a to je v tuto chvilu + 100 tisic - pokial si dobre pamatam :)
    • Cahir
      Daj to i tak, chybí jim už jen 10 tisíc...
    • USER47
      Jop, před pár hodinama měli na PayPalu asi 106k, takže bych se nedivil, kdyby už byli na 3,6 mega.
  • danny_the_hound
    SHAKER je imho obeť veľmi zlého timingu. Asi si vývojári mysleli, že sa zvezú na vlne úspechu Project Eternity, ale Obsidiánske RPGčko ich miesto toho plne zatienilo. Mali pár týždňov počkať a KickStarter kampaň rozbehnúť až potom. Ozaj škoda, ten projekt vyzeral sľubne.
    • No ještě bych Shakera neodepisoval. Mají čas. Dvě hry z toho asi nebudou, ale jedna pravděpodobně jo.
      • @USER47: Asi máš pravdu. Jsem myslel, že mají víc než 247k... Možná jim začnou přispívat backeři PE, ale o tom si dovolím pochybovat.

        No nevadí.
      • USER47
        Nemaj nejmenší šanci.:)

        Nemaj ani čtvrtinu a denně jim přibejvaj tak dva litry, tímhle tempem se nedostanou ani do poloviny.
    • Teď se na to koukám prvně a fakt na mě působí jak prosté okopírování PE. Dokonce i odměny mají stejné.
    • USER47
      Shaker je především oběť toho, že to celý od začátku působí jako naprosto nepromyšlenej pokus svézt se na popularitě ostatních kickstarterů. V tom videu neřekli vůbec nic, kromě toho, že osmdesátkrát zopakovali, že to bude "old school". I tak základní informace, jako že to je 1st person nebo základní nastínění settingu, doplňovali až později.

      Nepomohla ani skutečnost, že ani jeden z nich za posledních deset let žádnou pořádnou hru neudělal.
  • walltar
    Tohle a Planetary anihilation budou asi teď moje dvě nejočekávanější kickstarterovky ...
  • Menttor
    Tak kdo z vás si myslí, že daj 4 mega (i s paypalem)? :-D

    Jinak, nevím, trochu se mi zdá, že si kluci ukousli větší soustou než zvládnou (jestli to teda nechtěj vydat za 5 let)...
    • tak já teda předpokládám, že to vyjde nejdřív někdy za tři roky... nespěchejte, hlavně ať je to boží :)
      • MrSanta
        Teoretické datum vydání je duben 2014. Viz Kickstarter - sloupeček s výběrem vkladu - u každého vkladu, kde získáš plnou hru je napsáno Estimated delivery: April 2014.
        • Do dubna 2014 to podle mě nemají šanci stihnout. Tohle potrvá min. 2 roky.
          • U Obsidianu platí, že čím delší vývoj, tím líp pro nás. Takže klidně i 2016, jenom aby zase PE nedopadl jako běžná Obsidiání produkce (spousta bugů, chybějící obsah atd...).
          • Cahir
            Taky si myslím. Je fakt, že unity engine jim ušetří spoustu času, ale pokud z toho chtějí mít vychytanou, vybalancovanou a hlubokou hru, bude třeba to řádně poladit.
    • Já typuju, že tam ty 4 mil budou. Začalo to růst celkem dost rychle :)) Mohli by přidat podporu coop. Baldur 2 byl fajn po síti :)
  • Menttor
    3,7 mega...4 hodiny na 300k, věřím, že to daj! :-D
    • USER47
      Stačí jen nějakejch 150k...počítá se i PayPal.
  • Dohrál jsem Alpha Protocol a zvýšil pledge. Snad se PE povede.... A jsme na 3,55 M USD. Když přičteme Paypal, tak to dělá 3,65M. To je peněz. *3*
  • Taky jsem podpořil, měl jsem to štěstí, že jsem stihl limitovaných 20 dolarů a mám za to jistou hru, což se podle mě vyplatí a stím jak moc se hra rozrostla, se to vyplati dvakrát tolik :)). Teď už jen čekat než to vyjde a snad to nakonec bude stát za to...
    • Za tech 20 babek se to da koupit i ted, staci reloadovat a kazdou chvili to nekdo pusti a hned to jinej koupi. Staci byt rychlej *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit