Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Hoši, teď mi došlo, že z toho x-patrovýho dungeonu se pos*reme. *1* Mohla by to být opravdu výzva!
    Kde jsou ty časy, kdy jsem se v BG rozhodoval, jestli si mám vyplácat kouzlo teď, nebo počkat až do příští místnosti...
    • smejki
      systém kouzelní v PE bude sice podobný BG, ale prakticky se budou po každém souboji zapamatovaná kouzla obnovovat bez nutnosti spaní. Byl to voser, co si budem namlouvat.
      • Cahir
        Voser to možná někdy byl, ale hlavně to byla brutální taktická složka hry. Společně se zraněním, vysáváním úrovní (dilema, jestli mám tu obnovu použít teď, nebo ne...) a některými dalšími negativními efekty to dávalo hře další strategický rozměr IMO. Já osobně bych návrat odpočinkových mechanik u old-school hry ocenil.
      • Black_Hand
        co si pamatuju, tak rikali, ze jednoduche akce jako kradeni atd., nebudou mit cooldown (taky nesmyslny "voser" v dragon age), zatimco kouzla atp. budou mit nekolik "chargu", nez zacne cooldown. takze v delsich soubojich je nutny nejaky resource managment. nicmene brutalni utok s rychlou likvidaci bude mnohdy vice nez mozny v pripade, ze si to clovek spravne naplanuje.
        • smejki
          tak o brutálních rychlých akcích ten starý BG systém je taky. Naopak permanentní cooldowny v DA vedou k nekonečným pižlárnám.
    • Keyz
      Jestli tam bude opotřebení věcí atd.Tak to bude na několik cest do města a zpátky.Jestli ten dungeon bude opravdu dlouhý a velký.Snad ale nebude jediný výrazný a budou tam další menší zajímavé dungeony.
    • Já jenom doufám, že to nebude jak Molyneuxova Curiosity kostka (v každé úrovni jiná hra...). I když by to mohl být zajímavý herní experiment, zahrát si v jednom patře třeba Game of Life *4*
      • Black_Hand
        a pamatuje si nekdo na umely modronsky dungeon z tormentu? :)
        • Já jo a byla to, alespoň pro mě, jedna z nejhorších částí hry. Znovu ne, prosím.
          • Black_Hand
            tak to, aby ten dungeon byl dobry nebylo cilem :). a navic nezabral ani moc casu.
  • Cahir
    Koukáte na stream?
    • smejki
      blbej čas na 14denní pracovní cestu, kde se dostanu na net o prokrastinačních pauzičkách :-/

      nahrál mi to všechno někdo? *13*
      • 13_11
        Smejki, není zas tak o co stát. Akorát bys dostal akutní chuť na pizzu, vodku a alkohol obecně. Pro mě nejpřekvapivější skutečnost: Avellone má paže jako stehna!
        • smejki
          svoje nebo obecná? *8*
          • Cahir
            Evidentně chodí do posilovny... Osobně jsem si všiml už dávno, že je dost nařáchlej.

            BTW, moje nejpřekvapivější zjištění: Avellone je bavič a extrovert, Fergus to samý, zatímco Sawyer s vážným xichtem depkuje v rohu, je ticho a vypadá, jak kdyby mu ulítly včely. *1*
            • USER47
              Na mě Avellone vždycky působil jako takovej lehce zženštilej slušňák. Viděl jsem asi pět minut toho streamu a dost mě překvapilo, že tam vypadal poměrně nebezpečně.:-D
            • Tak to pozor, Sawyera jsem si hodně oblíbil narozdíl od nudného Caina :P
            • Black_Hand
              josh byl permanentne v profesionalnim modu. bere to strasne vazne a rekl bych, ze mu na tom hodne zalezi.
        • Black_Hand
          a taky neustaly chlivacky reci :\. nemam nic proti tomu, kdyz se ptaji na to kdo je ta holka v zelenym, ze je moc pekna a taky co presne je jeji praci, ale nektere jine? omfg. cekal bych, ze PE bude podporovat min deti :'(.
          • Cahir
            Jo, to bylo dost trapný. Hlavně ten chat běhal tak rychle, že vůbec nestíhali číst.
    • Keyz
      Jo,dnes toho je nějak moc.Ve 3 ráno debatu prezidentských kandidátů.
    • MrSanta
      Teď jsem tam chvilku byl, ale jsem po šichtě takové uondané, že u toho usínám.
  • misho8723
    Už v momente písanie tejto správy bolo prekonaných 3,5 mil. dolárov, pretože na Kickstarter nie sú započítané peniaze z PayPal a tam je zatiaľ okolo 100 000 dolárov.. a v dobe písania tohto komentára je už aj na oficiálnom Kickstarteri prekonaných 3,5.. odo mňa gratulácie
  • danny_the_hound
    OK! After much team deliberation we have one final ultimate stretch goal. At $4.0m we will be enhancing the whole game. We will use live instrumentation for the soundtrack, add developer in-game commentary, and use every dollar between $3.5m and $4m to enhance the game. Also at $4.0m Chris Avellone will be forced to play Arcanum. *1*

    ...no schválne, dajú to? *3*
    • 13_11
      The force is strong with MrSanta!
      • MrSanta
        wOOt *1*
    • "Also at $4.0m Chris Avellone will be forced to play Arcanum." *1* *1* *1*

      A řekl bych, že skoro určitě. Zbývá přibližně 200k USD (když počítám i paypal...).
  • Keyz
    Sranda ten stream.Sedí tam černoch s pivem a komentuje otázky které přichází :)
    Vedle stojí tlustý chlap a má tričko s nápisem GIANTS.
    Od pohledu věřím,že to bude dobrá hra *3* Dobrá parta zdá se.

    Zajímavé otázky.
    "How many do you smoke weed?" *1*
    • "How many weed do you smoke"
      • když už, tak how much ;)
      • Keyz
        Píšu jak to řekl :)
        Možná již nějakou weed měl.
  • "Navíc je možné, že tvůrci narychlo pro poslední hodiny kampaně vytvořit ještě další cíle k překonání"

    Tohle byl jeden z nejlépe udělaných kickstarterů, takže bych se hodně divil, kdyby i plány co nabídnout za příslib peněz nad 3.5M byly nějáká rychlovka. Ale pissálci, co bych po nich taky mohl chtít...
    • No nějaká rychlovka možná bude, na twitteru se obsidian ptal, co by měl být další stretch goal, ale asi to bude automatika, protože už je vybraných odhadem +-3,8M.
    • RavenHolm
      Podívej se na ten obrázek, který ukazuje cestu jednotlivých cílů. Člověk by musel být slepý aby si nevšiml, že za 3,5M cesta pokračuje dál k nějakému hrádku v bažině.
    • Ronox
      A hle další trol.
  • pořád přemýšlím, jestli podpořit nebo ne... ale je pravda, že až to vyjde, za 25 dolarů to asi nebude ;) jen aby to nebylo pak steam-only :((
    • MrSanta
      Plná hra bude určitě víc jak za 25 $. Prodávat se bude na Steamu a na GOGu, to už bylo potvrzeno.
      Já jim dal 35 $ přes PayPal. Beru to jako hodně brzkou předobjednávku.
      • smejki
        Ano, Steam se bere jako DRM, takže půjde zřejmě o GoGovou verzi
        • inu, tak to posečkám, až to vyjde na GOG.com :) stejně už mají víc peněz, než kdy stihnou utratit :D
          • smejki
            víc peněz z KS -> větší a lepčí hra. ve finále za stejnou cenu pro zákazníka. Ať už za $25 z KS nebo za plnou ($50?) na GoGu. To už bych radši dal na ten KS. Nezapomeň, že si k tomu (páč je to digital tier) můžeš přihodit nějaký digitální bonus. Např. (teď plácnu, páč se mi nechce hledat přesná suma) $20+$10 = DRM free kopie + digitální soundtrack. Takže i když to už na KS dorovnáš na plnou, budeš toho mít víc než když to koupíš až pak na GoGu. Navíc díky tomu, že je to digital tier, nestoupnou tvůrcům náklady na distribuci a tím pádem to, co dáš navíc, půjde přímo do hry. :-)
            • smejki
              jistej si nejsem. ale rozhodně bude stát víc než $25, protože i to je akční, de facto pre-pre-order, cena.
            • Cahir
              A jsi si jistej, že ta hra vůbec někdy bude za 50 doláčů?? Možná to budou od začátku prodávat jako budgetovku...
  • MrSanta
    Tož v této chvíli, kdy je do konce 11 hodin, jim schází do 3,5 melouna "mrzkých" 14.000. Takže se pan Santa místo jednoho velkého města bude ztrácet ve 2 velkých městech *7* *15*
  • smejki
    ^_^
  • Aneb novej druh PR. Milonarska firma a uspesne studio musi bezet prez kanaly na kickstarter, a lidi jim to zerou.
    Zato dobre hotove indie hry tam casto nevybeoru ani 30%...
    • smejki
      get ur facts right
    • Cahir
      "Milonarska firma a uspesne studio..." - Zjisti si fakta. *3*
    • Úspěch PE je daný reputací Obsidianu a jejich předchozími hrami.

      Proč někdo dělá kickstarter na podporu hotové hry?

      EDIT: A btw. PE je taky indie.
      • Black_Hand
        na dotazeni/urychleni vydani.
    • Menttor
      Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká: "Co to sakra meleš, ty vořechu?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit