Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, takže vyšel další update s dalším cílem *1*
    http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/329795

    A pan podemmou koukam byl rychlejsi.
    • Keyz
      Fakt,jsem zvědav na výsledný produkt.
  • Keyz
    Je skvělé že nakonec dali těch 3,5M.
    Je vidět,že hráči od toho dost očekávají.Jsme zvědav na výslednou hru.Tolik věci co tam chtějí dat....To by měla být hodně dlouhá hra,alespoň na úrovni Dragon Age.Ideálně starých legendárních her.

    Prostě tam mají dvě velká města,dungeon co má mnoho pater svět kde je několik ras atd...
    Jestli tohle bude pak trvat 30 hodin tak to bude pro mně velké zklamání.I když 30 hodin se bere dnes jako moc dlouhá hra.
    • No jestli to bude délkově stejný jako DAO + datadisky a DLC, tak mi to bude bohatě stačit, abych řekl pravdu. Ale vzhledem k množství vybraných finančních prostředků se obávám, že nás čeká něco mnohem většího. *3*
      • danny_the_hound
        Zas to množstvo finančných prostriedkov netreba preceňovať a stavať vzdušné zámky. Pre porovnanie prvý Zaklínač mal rozpočet zhruba 10 miliónov dolárov, a to bola hra vyrábaná v "lacnejších" krajoch než v akých sídli Obsidian. Je pravda, že PE asi nebude mať plný dabing (i keď dúfam v prítomnosť "rozprávača" minimálne rovnako kvalitného ako ten z Icewind Dale) ani renderované filmečky (opäť by mi bohato stačilo čosi takéto), ale aj tak si nemôžu až tak vyskakovať.
        • MrSanta
          Mě by se vypravěč taky moc líbil, docela mi schází. A k tomu navíc detailní journal, jako byl třeba v Baldurech.
        • danny_the_hound
          Btw jak som si opäť pozrel to intro (zimomriavky sa po rokoch znova spoľahlivo dostavili), tak som si vďaka prvému komentáru pod ním prvykrát všimol, že oným rozprávačom nebol nikto iný než sám major Charles Winchester *2*
        • Keyz
          Jo to by mně taky nevadilo,když bude promyšlený svět a hra nebude moc krátká.
      • Keyz
        Příjemná obava :)
        Snad po po delší době hra na delší dobu.Často jsem například u DA chtěl hrát,ale než jsem prošel texty které tam jsou všude, tak dost času co jsem chtěl hrát jsem četl.No nevadilo to :)
  • palec nahoru...byla otázka času kdy bude překonaná adventura(zní to divně tahle česky) *2* nic proti adventurám, ale těch hráčů nemají prostrě tolik.
    • Právě v počtu hráču Obsidian Double Fine nepřekonal a ani nepřekoná, rozdíl je právě v tom, že Double Fine prodávali minimálně za 15$ kdežto Obsidian za 25$.
  • MrSanta
    Huh, jsem se nějako zapomenul dívat na ten dungeon a teď už má 10 pater :)
    • Cahir
      Arcanum? Jen jsem ten tvůj portrét viděl, hned jsem na něj dostal chuť. Ale dneska už se nepřenesu přes tu grafiku a stylizaci. Ta hra hrozně zestárla. Zatímco IE hry si klidně dám, Arcanum jsem nerozdejchal... Jestli by něco chtělo HD remake, je to právě tahle klasika...
      • smejki
        existujou widescreen patche avypadá to ve finále pěkně. jen prostředí je občas díky tileování dost monotónní
      • Menttor
        Jsem Arcanum nedávno stahoval a nepřišlo mi to zas tak příšerný, já se spíš spoléhám na fantasii, když hraju takovouhle hru :-D.
        • Cahir
          Hm, to bych tuhle hru musel hrát se zavřenejma očima. *1*
    • 13_11
      (Skvělá portrétovka!)
      • Menttor
        Taky jsem koukal :-D
    • USER47
      Mám dojem, že 11, akorát to nestačej pořád updatovat...:)
      • danny_the_hound
        Mžno len nevedia, aké ďalšie podlažie vymyslieť -- na tom dolnom už vidno nejaké podzemné jazierko, takže na to jedenáste podlažie by som tipoval nejaké fantasy Rapture *3* Btw, pri pohľade na ten nákres ma napadá, či diazajnérovi v poličke na knihy netróni aj Malazská kniha padlých... *7*
  • Vyšel nový update \o/

    http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/329689
  • Co je sakra procesor A10?
    • Cahir
      Škoda, ale jsem vysazenej na intel...
      • Black_Hand
        a skoda, ze nejses amik :).
        • Cahir
          Ups, to taky. *1*
          YEAH WHATEVER.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit