Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    ^_^
  • Taky jsem podpořil, měl jsem to štěstí, že jsem stihl limitovaných 20 dolarů a mám za to jistou hru, což se podle mě vyplatí a stím jak moc se hra rozrostla, se to vyplati dvakrát tolik :)). Teď už jen čekat než to vyjde a snad to nakonec bude stát za to...
    • Za tech 20 babek se to da koupit i ted, staci reloadovat a kazdou chvili to nekdo pusti a hned to jinej koupi. Staci byt rychlej *5*
  • MrSanta
    Tož v této chvíli, kdy je do konce 11 hodin, jim schází do 3,5 melouna "mrzkých" 14.000. Takže se pan Santa místo jednoho velkého města bude ztrácet ve 2 velkých městech *7* *15*
  • MickTheMage
    Druheho mesta sa dockame 100%. Obsidian do toho pocita aj PayPal a to je v tuto chvilu + 100 tisic - pokial si dobre pamatam :)
    • Cahir
      Daj to i tak, chybí jim už jen 10 tisíc...
    • USER47
      Jop, před pár hodinama měli na PayPalu asi 106k, takže bych se nedivil, kdyby už byli na 3,6 mega.
  • pořád přemýšlím, jestli podpořit nebo ne... ale je pravda, že až to vyjde, za 25 dolarů to asi nebude ;) jen aby to nebylo pak steam-only :((
    • MrSanta
      Plná hra bude určitě víc jak za 25 $. Prodávat se bude na Steamu a na GOGu, to už bylo potvrzeno.
      Já jim dal 35 $ přes PayPal. Beru to jako hodně brzkou předobjednávku.
      • smejki
        Ano, Steam se bere jako DRM, takže půjde zřejmě o GoGovou verzi
        • inu, tak to posečkám, až to vyjde na GOG.com :) stejně už mají víc peněz, než kdy stihnou utratit :D
          • smejki
            víc peněz z KS -> větší a lepčí hra. ve finále za stejnou cenu pro zákazníka. Ať už za $25 z KS nebo za plnou ($50?) na GoGu. To už bych radši dal na ten KS. Nezapomeň, že si k tomu (páč je to digital tier) můžeš přihodit nějaký digitální bonus. Např. (teď plácnu, páč se mi nechce hledat přesná suma) $20+$10 = DRM free kopie + digitální soundtrack. Takže i když to už na KS dorovnáš na plnou, budeš toho mít víc než když to koupíš až pak na GoGu. Navíc díky tomu, že je to digital tier, nestoupnou tvůrcům náklady na distribuci a tím pádem to, co dáš navíc, půjde přímo do hry. :-)
            • smejki
              jistej si nejsem. ale rozhodně bude stát víc než $25, protože i to je akční, de facto pre-pre-order, cena.
            • Cahir
              A jsi si jistej, že ta hra vůbec někdy bude za 50 doláčů?? Možná to budou od začátku prodávat jako budgetovku...
  • "Navíc je možné, že tvůrci narychlo pro poslední hodiny kampaně vytvořit ještě další cíle k překonání"

    Tohle byl jeden z nejlépe udělaných kickstarterů, takže bych se hodně divil, kdyby i plány co nabídnout za příslib peněz nad 3.5M byly nějáká rychlovka. Ale pissálci, co bych po nich taky mohl chtít...
    • No nějaká rychlovka možná bude, na twitteru se obsidian ptal, co by měl být další stretch goal, ale asi to bude automatika, protože už je vybraných odhadem +-3,8M.
    • RavenHolm
      Podívej se na ten obrázek, který ukazuje cestu jednotlivých cílů. Člověk by musel být slepý aby si nevšiml, že za 3,5M cesta pokračuje dál k nějakému hrádku v bažině.
    • Ronox
      A hle další trol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit