Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Koukáte na stream?
    • smejki
      blbej čas na 14denní pracovní cestu, kde se dostanu na net o prokrastinačních pauzičkách :-/

      nahrál mi to všechno někdo? *13*
      • 13_11
        Smejki, není zas tak o co stát. Akorát bys dostal akutní chuť na pizzu, vodku a alkohol obecně. Pro mě nejpřekvapivější skutečnost: Avellone má paže jako stehna!
        • smejki
          svoje nebo obecná? *8*
          • Cahir
            Evidentně chodí do posilovny... Osobně jsem si všiml už dávno, že je dost nařáchlej.

            BTW, moje nejpřekvapivější zjištění: Avellone je bavič a extrovert, Fergus to samý, zatímco Sawyer s vážným xichtem depkuje v rohu, je ticho a vypadá, jak kdyby mu ulítly včely. *1*
            • USER47
              Na mě Avellone vždycky působil jako takovej lehce zženštilej slušňák. Viděl jsem asi pět minut toho streamu a dost mě překvapilo, že tam vypadal poměrně nebezpečně.:-D
            • Tak to pozor, Sawyera jsem si hodně oblíbil narozdíl od nudného Caina :P
            • Black_Hand
              josh byl permanentne v profesionalnim modu. bere to strasne vazne a rekl bych, ze mu na tom hodne zalezi.
        • Black_Hand
          a taky neustaly chlivacky reci :\. nemam nic proti tomu, kdyz se ptaji na to kdo je ta holka v zelenym, ze je moc pekna a taky co presne je jeji praci, ale nektere jine? omfg. cekal bych, ze PE bude podporovat min deti :'(.
          • Cahir
            Jo, to bylo dost trapný. Hlavně ten chat běhal tak rychle, že vůbec nestíhali číst.
    • Keyz
      Jo,dnes toho je nějak moc.Ve 3 ráno debatu prezidentských kandidátů.
    • MrSanta
      Teď jsem tam chvilku byl, ale jsem po šichtě takové uondané, že u toho usínám.
  • Keyz
    Sranda ten stream.Sedí tam černoch s pivem a komentuje otázky které přichází :)
    Vedle stojí tlustý chlap a má tričko s nápisem GIANTS.
    Od pohledu věřím,že to bude dobrá hra *3* Dobrá parta zdá se.

    Zajímavé otázky.
    "How many do you smoke weed?" *1*
    • "How many weed do you smoke"
      • když už, tak how much ;)
      • Keyz
        Píšu jak to řekl :)
        Možná již nějakou weed měl.
  • Menttor
    3,7 mega...4 hodiny na 300k, věřím, že to daj! :-D
    • USER47
      Stačí jen nějakejch 150k...počítá se i PayPal.
  • +-180k do 4M
  • Jo, takže vyšel další update s dalším cílem *1*
    http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/329795

    A pan podemmou koukam byl rychlejsi.
    • Keyz
      Fakt,jsem zvědav na výsledný produkt.
  • danny_the_hound
    OK! After much team deliberation we have one final ultimate stretch goal. At $4.0m we will be enhancing the whole game. We will use live instrumentation for the soundtrack, add developer in-game commentary, and use every dollar between $3.5m and $4m to enhance the game. Also at $4.0m Chris Avellone will be forced to play Arcanum. *1*

    ...no schválne, dajú to? *3*
    • 13_11
      The force is strong with MrSanta!
      • MrSanta
        wOOt *1*
    • "Also at $4.0m Chris Avellone will be forced to play Arcanum." *1* *1* *1*

      A řekl bych, že skoro určitě. Zbývá přibližně 200k USD (když počítám i paypal...).
  • Cahir
    Hoši, teď mi došlo, že z toho x-patrovýho dungeonu se pos*reme. *1* Mohla by to být opravdu výzva!
    Kde jsou ty časy, kdy jsem se v BG rozhodoval, jestli si mám vyplácat kouzlo teď, nebo počkat až do příští místnosti...
    • smejki
      systém kouzelní v PE bude sice podobný BG, ale prakticky se budou po každém souboji zapamatovaná kouzla obnovovat bez nutnosti spaní. Byl to voser, co si budem namlouvat.
      • Cahir
        Voser to možná někdy byl, ale hlavně to byla brutální taktická složka hry. Společně se zraněním, vysáváním úrovní (dilema, jestli mám tu obnovu použít teď, nebo ne...) a některými dalšími negativními efekty to dávalo hře další strategický rozměr IMO. Já osobně bych návrat odpočinkových mechanik u old-school hry ocenil.
      • Black_Hand
        co si pamatuju, tak rikali, ze jednoduche akce jako kradeni atd., nebudou mit cooldown (taky nesmyslny "voser" v dragon age), zatimco kouzla atp. budou mit nekolik "chargu", nez zacne cooldown. takze v delsich soubojich je nutny nejaky resource managment. nicmene brutalni utok s rychlou likvidaci bude mnohdy vice nez mozny v pripade, ze si to clovek spravne naplanuje.
        • smejki
          tak o brutálních rychlých akcích ten starý BG systém je taky. Naopak permanentní cooldowny v DA vedou k nekonečným pižlárnám.
    • Keyz
      Jestli tam bude opotřebení věcí atd.Tak to bude na několik cest do města a zpátky.Jestli ten dungeon bude opravdu dlouhý a velký.Snad ale nebude jediný výrazný a budou tam další menší zajímavé dungeony.
    • Já jenom doufám, že to nebude jak Molyneuxova Curiosity kostka (v každé úrovni jiná hra...). I když by to mohl být zajímavý herní experiment, zahrát si v jednom patře třeba Game of Life *4*
      • Black_Hand
        a pamatuje si nekdo na umely modronsky dungeon z tormentu? :)
        • Já jo a byla to, alespoň pro mě, jedna z nejhorších částí hry. Znovu ne, prosím.
          • Black_Hand
            tak to, aby ten dungeon byl dobry nebylo cilem :). a navic nezabral ani moc casu.
  • Co je sakra procesor A10?
    • Cahir
      Škoda, ale jsem vysazenej na intel...
      • Black_Hand
        a skoda, ze nejses amik :).
        • Cahir
          Ups, to taky. *1*
          YEAH WHATEVER.
  • Vyšel nový update \o/

    http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/329689
  • Keyz
    Je skvělé že nakonec dali těch 3,5M.
    Je vidět,že hráči od toho dost očekávají.Jsme zvědav na výslednou hru.Tolik věci co tam chtějí dat....To by měla být hodně dlouhá hra,alespoň na úrovni Dragon Age.Ideálně starých legendárních her.

    Prostě tam mají dvě velká města,dungeon co má mnoho pater svět kde je několik ras atd...
    Jestli tohle bude pak trvat 30 hodin tak to bude pro mně velké zklamání.I když 30 hodin se bere dnes jako moc dlouhá hra.
    • No jestli to bude délkově stejný jako DAO + datadisky a DLC, tak mi to bude bohatě stačit, abych řekl pravdu. Ale vzhledem k množství vybraných finančních prostředků se obávám, že nás čeká něco mnohem většího. *3*
      • danny_the_hound
        Zas to množstvo finančných prostriedkov netreba preceňovať a stavať vzdušné zámky. Pre porovnanie prvý Zaklínač mal rozpočet zhruba 10 miliónov dolárov, a to bola hra vyrábaná v "lacnejších" krajoch než v akých sídli Obsidian. Je pravda, že PE asi nebude mať plný dabing (i keď dúfam v prítomnosť "rozprávača" minimálne rovnako kvalitného ako ten z Icewind Dale) ani renderované filmečky (opäť by mi bohato stačilo čosi takéto), ale aj tak si nemôžu až tak vyskakovať.
        • MrSanta
          Mě by se vypravěč taky moc líbil, docela mi schází. A k tomu navíc detailní journal, jako byl třeba v Baldurech.
        • danny_the_hound
          Btw jak som si opäť pozrel to intro (zimomriavky sa po rokoch znova spoľahlivo dostavili), tak som si vďaka prvému komentáru pod ním prvykrát všimol, že oným rozprávačom nebol nikto iný než sám major Charles Winchester *2*
        • Keyz
          Jo to by mně taky nevadilo,když bude promyšlený svět a hra nebude moc krátká.
      • Keyz
        Příjemná obava :)
        Snad po po delší době hra na delší dobu.Často jsem například u DA chtěl hrát,ale než jsem prošel texty které tam jsou všude, tak dost času co jsem chtěl hrát jsem četl.No nevadilo to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit