Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Ale no tak, Firaxis. Co by vám udělalo, kdybyste přihodili ještě pár misí? Tak padesát, šedesát...jenom na ozkoušení *13* *13* *9*

    Těch čtrnáct dní bude hodně dlouhejch.
  • Zahral jsem a az na dve veci se mi to libi. 1. vec: Chybi hardwarova mys. Mys je proste vyhlazena a tudiz se spatnou odezvou i v pripadech kdy mate 60+ fps. 2.vec: Nelze uplne vypnout vyhlazovani hran. Nastaveni je pouze ve smyslu low/medium/high takze ani na nejnizsi nastaveni neni obraz tak ostry, jak bych si predstavoval (nehledena to, ze to zbytecne krade fps). Zbytek se mi velmi libi.
    • To s tou mysi se da poresit v ini souboru. Navod na netu. Taky me ten mouse lag iritoval ale po editaci jednoho ini souboru uz to bylo mnohem lepsi..
  • pánové hra je bezvadná, jen na ten interface se musí nějak zviknou. Ale i přes to smekám klobouk.
    • interface & ovládání myškou je děs, pc demo nás má asi přimět ke koupi gamepad verze :(
      • Jaka gamepad verze? Pripoj gamepad a mas gamepad verzi. :-D
  • Kurnik a to, že je demo i na Torchlight II to nenapíšete to na mě musí vyskočit na steamu :D
    BTW pokud jsem onzámení dema někde přehlédl tak se omlouvám
  • Sice jsem byl na 80% presvedceny, ze si XCom koupim, ale stejne jsem pro sichr zkusil demo. A musim priznat, ze do demo tech 20% pridalo. Pro mne jasna koupe. Nejak jsem nepochopil ty fnukaly, co jim vadi ovladani. To mate Parkinsona nebo co? Mne se to na mysi a klavesnici ovladalo naprosto v pohode.
    Navic se mi opravdu libilo to pribehove vypraveni, kde nemate jen anonymni zakladnu plnou anonymnich lidi. Ted uz jen prezit ty dva tydny do vydani :-)
  • MishKonn
    No nekecej! Jdu na to!
  • Hmm tedy nečekal jsem, že na své staříkovi (E4500 2.2GH@3GHz,GT8800,4GBRAM)XCOM rozjedu, ale jede to parádně a jde se na to i dívat! :-D Mise se mi zdají akčnější a filmovější než u předchůdců.Teď už záleží jestli člověka nepřemůže stereotyp.Dojmy z krátkého dema pozitivni.Také jsem zkusil demo Torchlight2, které je naopak vcelku dlouhé a jak jsem si všiml autoři zlepšili různorodost nepřátel oproti jedničce.Často se mi v jedničce stávalo, že jsem čistil sklep od pořád těch samých potvor, tady jsou ovšem potvory jiné na povrchu a ve sklepě(jeskyni atd.).Samozřejmně nevím jestli ty samé potvory nejsou i v dalších aktech.Další věc které jsem si všiml, že malí bossové ač vypadají stejně, tak mají různé zbraně a různé schopnosti.Jinak je to stejná klikačka, jako jednička. :D
    • MickTheMage
      Za 17 hodin, ktore som stravil s preview verziou sa stereotyp nedostavil. I ked vo mne hlodala pochybnost, kvoli opakujucim sa mapam. I ked po tom co uz bol preview uverejneny som narazil na nove mapy :)) Takze to snad az take zle nebude.
      • To je dobré vědět.17 hodin je už přece jen nějaká herní doba než těch pár minut v demu.I tam mi ovšem zemřel medik. :-D
  • rancor1223
    Je to ta samá verze (ty samé mise) co byla k dispozici na Gamescomu?
    • je to tutoriál plus jedna mise
  • Sakra co znamená, že nejsem oprávněn k prohlížení té stránky na Steamu ??
    • V pořádku, už to jde ale jen pře standartní Steam účet. Ten odkaz tady v článku nějak blbne.
    • Edit viz výše.
  • Tak už to jde. Je to asi jen lehce přetížený.
    • sosám ze steamu... 56%.. stabilní max rychlost... už slintám *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit