Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapalka
    A to jsem chtel jit brzo spat. Tak zase nic xD
    • Vidlec
      Neboj zase tolik toho není *7* . Jináč je to, ale super hra!
      • kapalka
        Ahaa, no ja jsem asi v 50% stahovani, tak se jeste na to tesim.
  • ..velice se těším, dnes snad vyzkouším demo, jen nevím jestli pořídit na PC nebo konzole :-/ ..jsem líný po 8 hidinách se hrbit u PC, tak asi zvolím gauč ala PS3 ;-)
    • kostejnesmrtelny
      Ty se u PC hrbíš? To je politováníhodný...
      • ..u noťasu sedim na gauči
    • Mě pravě demo utvrdilo v tom, ze pujdu do PS3 verze. Hra je evidentne primarne delana pro hrani z gauce :)
      • :-D ještě záleží jestli to bude na PC v CZ
        • Čeština bude amatérská, ale až později. Na jednom nejmenovaném herním obchodu to dneska v diskuzi potvrdil jistý člověk *4*
    • Tak pokud ti nevadí EN, tak běž do konzole. Já už jsem si demo několikrát projel a stejně jsem po první hře na pc sáhnul po gamepadu. Přišlo mi to takové intuitivnější. Mám doma pc i xbox a na každém hraju něco jiného, ale ufo si dám na pc s ovladačem *3*
      • ..vidíš to mě nenapadlo to ovládat gamepadem, vyzkouším a uvidím :-) dik za tip
        • No já jsem si přes ebay koupil pc dongle pro sespárování origoš xbox wireless ovladače s pc a nemůžu si tu souhru vynachválit i u jiných her. Jelikož jsem primárně pc hráč, tak občas nedokážu pochopit tu neochotu některých pc hráčů sáhnout po ovladači. *7*
  • Hodně mě to baví určitě koupím - nevíte jestli půjde vytvořit tým vzhled, země atd. Nebo to je náhodně generované ?
    • postolka
      V jednom videu rikali, ze si budes moci zmenit vsechno krome zeme puvodu.
      Jakoze plasticka chirurgie je na tom dobre, ale jak jedno dostanes rusa, tak zustane rusem :D.
      • tak rusa pujde udělat z kohokoliv stači vodka
  • pro me zklamani.. rek bych ze s taktikou z prvniho dilu to nema spolecnyho vubec nic :( a ovladat strategii na gamepadu?? kde to k...a jsme ;-( ach jo, asi jsem uz moc starej :)
  • Ne ze by na tom zalezelo, ale nechapu kontinuitu (drzost) zdejsi "download sekce" sestavajici z odkazu na cizi servery. Je mi jasne ze jde o prachy, jak jinak...
    ake v roce 2007 se tu psalo jeste neco jako....
    (http://games.tiscali.cz/tema/prvni-cesky-mirror-dema-call-of-duty-4-31504)
    Nyní přijde vhod nedávný přesun našeho download serveru na páteřní síť ČDT-Telematika, díky čemuž byste měli i při 300+ konekcích současně (což nepochybně nastane v řádu desítek minut :) dosahovat docela solidní rychlosti (=klasicky je potřeba mít českou reverzní IP adresu *12*
    • miker17
      To je ta prohibice...není co pít a tak ze svých nor vylézají všelijací "experti"
    • To ma zas nekdo starosti...
  • hmm tak bohužel demo nejde z nějakého důvodu spustit...ach jo.
    • jestli mas XP tak tam ti to nepojede, musis mit sedmicky nebo visty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit